2410
2553
سلام خانما من هفته 28 هستم .قبلا قرص فولیکوفر که ترکیبی از آهن واسید فولیک هست میخوردم اما این دفعه که دکتر رفتم فقط بهم اسید فولیک داد ودیگه قرص آهن نداد.مولتی پرناتال ام گفت که چند روز یک بار بخور .حالا سوالم اینه که قرص آهن نمیخورم مشکلی نداره ؟
سلام

مولتی پرینتال خودش آهن داره.اما من هرروز یکی می خوردم تاپایان حاملگی وتا 4 ماه بعداز زایمان هم دکترم برام تجویزکردوخوردم به همراه کلسیم کیر که مناسب برای دورا ن بارداری وشیردهی است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
من از حدودا یک هفته هست این قرص آهن معمولی استفاده می کنم ولی داره شروع می کنه به اذیت کردند معذرت می خوام الان دوسه روز اسهال دارم و امروز هم دلم درد می کرد حالا می خواستم بپرسم قرص آهن خارجی این عوارض رو داره یا نه و آیا با دفترچه ارزونتر میافته و یا اینکه چون خارجی هست دفترچه قبول نمی کنند
یه سوال دیگه هم اینکه مولتی ویتامین من مینرال هست اینم خوبه یا از این پرینتال ها بخورم چون اینا رو بهداشت بهم داده
خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی
2720
مطهره جان بهتره به داروخانه بگی یه جعبه کامل می خوای که برات توی پاکت نریزه. شما اگه در واب آزمایش هفته 18 تا 24 آهنت پایین باشه (نمی دونم اون آزمایش رو دادی یا نه) دکتر علاوه بر پریناتال برات قرص آهن هم تجویز می کنه. مثل من.
2714
سلام
منم آز دادم که آهنم خیلی پایین بود الان از مولتی ویتامین پریناتال استفاده می کنم به نظرتون فولیک اسید و آهن لازمه جداگونه مصرف کنم
چون داخل این مولتی ویتامینه همه اینا هستش؟؟
لطفا سریع یکی بهم بگه
منتظرمااااااااااااا
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
من از ماه پنجم دکتر برام مولتی پریناتال تجویز کرد و گفت تا 3 ماه بعد از زایمان روزی یک عدد بخورم. قبلش قرصی داده بود که تلفیق آهن و اسیدفولیک بود...من تا ماه آخر آهن خونم نرمال بود...

مامان مریم جون مولتی پریناتال به میزان لازم داره هر دوتاشو...اگر لازم باشه دکتر برات تجویز می کنه..اگر هم خواستی اضافه بخوری حتما زیر نظر پزشکت بخور...