2703
2553
عنوان

عقب انداختن عادت ماهانه

50690 بازدید | 15 پست
سلام ، من قراره 10 روز دیگه با نامزدم برم مسافرت ، نمیخوام پر بشم ، چون زمان پر شدنم هم دقیقا همون موقع هست ، چی کار کنم که مضر نباشه و اثر داشته باشه و نذاره تا دو هفته دیگه پر بشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مارولون ازهمشون بهتره....ازهمین الان شروع کن به خوردن چون همون اوایل حالت تهوع ممکنه بگیری

وبعدش مسافرت بهت تلخ بشه..ازالان بخور که عادت کنی...اگه مارولون بخوری وبع ولش کنی بین سه روز تاشش

روز کمتر وبیشتر پری میشی

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
تا اونجایی که من میدونم قرص ها یک ماه اول خوردنشون (یعنی یک سیکل کامل باید خورده بشه) جلوگیری از بارداری ندارن یعنی اعتمادی بهش نیست چون امکان داره تخمک گذاری کرده باشی یا در حال تخمک گذاری باشی و اون نمیتونه کاری بکنه ولی وقتی پریود بشی و طبق دستوری که روش نوشته شده مثلا از روز 5 پری شروع به خوردن کنی تا دوباره پری بشی و پاک بشی ماه بعدش اثر داره اونم هیچ روشی 100% نیست(چشمک)
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید دعای امن یجیب تاریخ شروع از یکشنبه 22 تیر مصادف با ولادت امام حسن مجتبی (ع ) کلوپ امن یجیب : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20436

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706