2726
ملیسا جون رابطه زناشویی هیچ وقت تکراری نمیشه چون یه نیازه مثل خوابیدن یا غذا خوردن

این موضوع همونجوری که گفتم توی هر کشوری و هر فرهنگی فرق داره

ولی فرهنگ ما بعد از یه سنی این اجازه رو از ادما میگیره البته تو این دوره زمونه خدارو شکر همه چیز داره عادی میشه
ملیسا جون واقعا نمیشه به سوالت جواب داد من مادرشوهرم 50 سالشه از پدر شوهرم جدا می خوابه حالا بینشون خبری هست یا نه خدا می دونه ولی مادربزرگ شوهرم تا روز آخری که شوهرش بوده با هم بودن

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
Bastegi be feshare zendegi ham dare

Pedaro madare khodam ke javoonan va rabete daran

Pedar shoharam ham bekhatere feshare Kari va zaif boodanesh shenidam baz ham gahi gors masraf mikone va ba madar shosho rabete bar garar mikone , yani hanooz alage daran be baham boodan
Pedar Shoshom 63 saleshe va madar shosho 51
ولی به نظر من اگه زن و مرد توانایی داشته باشن رابطه کم میشه ولی هیچوقت قطع نمیشه و زن و شوهرایی که پیر میشن وانمود می کنن که خبری نیست

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

لیدا میدونم بابا مردا تا ابد دارن اونو

تو یه زندگیه پر سابقرو میگم

بچه ها ولی من کلییییییییییی زندگی دیدم ک زن و مرد از هم جدا میخوابن...زندگی همش تعامل میشه دیگه

میگن از یه سنی به بعد زن و مرد همو تحمل میکنن میشن هم خونه هم......
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم
2706