2733
2734
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335971 بازدید | 20006 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فاطمه جون ایشالا که همیشه سلامت باشه ولی به نظرت طولانی نیست؟

مری آره ولی دو دفعه دستم رو شده فعلا! وقتی کلمو کرده بودم توی کیفم و داشتم گاز می زدم به ساندویچم!!!! :))) آبروم رفت فک کنم! اخه نمی دونن من نی نی دارم همه!

گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
2738
من اصلا نمی تونم شیر بخورم، یعنی همیشه از شیر بدم می اومده مگر با موز و اینا قاطی باشه... برای همینم توی این دوران که شیر خیلی مهمه همش دارم ماست و دوغ میخورم که جایگزین بشه... البته آز که دادم ویتامین د3 من در حد مرگ بود! یعنی صفر تقریبا! برای همین هفته ای یه دونم د3 می خورم

فاطمه جون ایشالا که نامدار باشه... اسم سلیقه ایه... مهم خودتونید گلم

فاطمه ما یه شانس آوردیم توی این فصل بارداریم که همۀ میوه های خوب هستن، تا می تونی از همشون بخور، هلو که باعث میشه بچه خیلی خوشگل بشه، خربزه هم... من از اینا زیاد می خورم آلو که بسیار زیاد، هلو هم همش می خورم
سلام به مامانهای آینده
بچه ها من تو هفته 12 هستم. این هفته می رم سونو غربالگری. هنوز نمی تونم خوب غذا بخورم. وزنم هم نسبت به قبل از بارداریم تغییری نکرده.

دریا جان ممنون از خوش آمدگوییت. راستش من شما رو از قبل تر می شناختم. از خواننده های خاموش تاپیک مادران آسمانی بودم. انشالله این باار به سلامتی این هدیه خداوند رو در آغوش بگیری.

ترنم جان این جریان آلو چیه؟ دستورش رو یکبار دیگه می زاری؟ من نتونستم تو صفحات قبلی پیداش کنم. صفحه چنده؟
2706