2726
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335971 بازدید | 20006 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی خانوم های این تاپیک، ببخشید من خودم رو معرفی نکردم وارد بحث شدم:(
من 29 ساله ام هست. الان هفته 12 هستم. نی نی ام یا اول بهمن یا آخر دی به دنیا میاد انشالله. شما ها اکثر 2-3 هفته از من جلوتر هستید. میام اینجا باهاتون حرف زنم تجربه ام زیاد بشه. مراقب خودتون باشید:))
2728
سلام و شب همگی به خیر

انشااله که همتون خوب باشید ....

نیکی و نیلو عزیز چرا سرماخوردید ، این روزا سرماخوردگی زیاد شده ، خیلی مواظب خودتون باشید ، منم سرما خورده بودم و فکر میکردم که خوب شدم ، امروز ترشی خوردم دوباره آب ریزش بینیم شروع شد ...
بیشتر مایعات و سوپ بخورید ....

نیسا جون خوش اومدی عزیزم... انشااله که بتونیم توی این مدت از تجربیات هم استفاده کنیم ...

بقیه دوستان امروز حاضری نزدن .. انشااله فردا صبح همگی می یان و از خودشون خبر می دن ....

Lilypie Pregnancy tickers
سلنا واقعا خواب از چشمام بریده ، خیلی سخته تا می خواد خوابم سنگین بشه دوباره باید برم دستشویی....

البته همه می گن که سه ماهه دوم این مسئله بهتر می شه .... امیدوارم ....

چون واقعا توی این مدت یه خواب خوب نداشتم...
Lilypie Pregnancy tickers
سلام

دریا تکرر ادرار پدر منم درآورده جالبیشم اینه که فقط شبهاست،روزا خوبم

ترنم منم آرایش میکنم حتی رژم میزنم،دکترم گفت لوازم آرایش معمولی ایراد نداره مواد گریم نباشه

نفس جون چه عالی پس خیالت راحت شد ،عزیزم من آدرس کلوپ رو تو صفحه اول تاپیک گذاشتم

آخی نیکی جون امیدوارم زودتر خوب شی،خیلی استراحت کن

نیلو ای بابا الآن چه وقت سرما خوردنه شما دو تا مریض شدین؟ ببین تو خوردن عسل احتیاط کن

راستی من یکشنبه سونو سه ماهه دوممه فکر کنم اسمش آنومالی باشه،جنسیتم 100% میگه بهم چون سه بعدیه سونوش کلی هیجان دارم
سلاممممممممم

من مامان دی 91 هستم....وقتی یاداون روزا میوفتم گریم میگیره ..خیلی روزای خوبی بود باتمام استرس هایی که داشت...توروخدا قدر این روزای قشنگتونو بدونید..من حتی دلم برا شکم قلمبه م ولگد زدنای دخترم تنگ شده خیلی روزای خوبی بود یادش بخیر...الان راحت بخوابید که وقتی نینیتون بیاد بیرون حسرت یه خواب راحت رو خواهید داشت....من که همش بدوبدو باید غذامو بخورم و دیگه نمیتونم تالنگ ظهر بخوابم.....انشا... نینیاتون صحیح وسالم دنیا بیان

برا همه نینیاتون
سلام به همه مامان های مهربون ایشالا همگی خوب باشید من با یه سرماخوردگی فضایی داشتم مبارزه میکردم حالا فکر کنید این وسط تمیز کردن خونه جدید هم قوز بالا قوز بود البته من که کار نمیکردم ولی نظارت که داشتم
ترنم پروژ ه آلویی چی شد؟
نازی چر ا نیست نگرانش شدم
دریا جون اصلا نگران نباش ایشالا سرکلاژهم انجام میدی این نی نی رو تا وقتش تو دلت بند بشه و سه نفره بشید دوستم
آرمین و آرین 92/10/1 فرشته های زمینی شدن
2706