2733
2734
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335971 بازدید | 20006 پست
آره نادیا جون ، دردهای زیر دل و پریود بیشترش طبیعیه و رحم داره جا باز می کنه ... ولی ما چون اون اتفاقا برامون افتاده ، دلشوره می گیریم ....

من خودم همش فکرهای بد می یاد توی ذهنم ، ولی سعی می کنم که سریعا اون افکار بیخود رو پاک کنم ...

دکترم گفت که استرس ممنوع ....
Lilypie Pregnancy tickers
راستی جنسیتش رو می دونی ؟؟؟؟؟

من نمی دونم ، خیلی دلم می خواد بدونم ...

از الان خیلی دوستش دارم .... فقط دارم به زمستون فکر می کنم که می خوام مامان بشم .....یعنی میشه اون روز برسه ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام ونصفه شبتون بخیر
خوبین
مامان دریا خوبی؟
مامانا من الان دوروزه احساس میکنم نی نی داره تکون میخوره
تو یه جایی عقبتراز روده هام احساس میکنم یه جیزی مثل حرکت اب
حس خوبیه
از اینکه نی نی باشه خیلی ذوق میکنم
امیرحسینم/معجزه ی زندگی من /
اومدنت منو شایسته نام مادری کرد/خدایا سپاس گذارم**92/10/3
2738
سلام و صبح روز جمعتون به خیر

بچه ها جون من دیگه دارم می میرم از این دستشویی شبانه ، دیشب تا صبح فکرکنم 10 بار بلند شدم ، خوب دیگه خوابم نمی بره ، خلاصه اینم از روز تعطیلمون ....
صبح ساعت 5/7 بود که دیگه بلند شدم نشستم ، آخه این چه وضعشه ؟؟؟
شما هم اینقدر شبا دستشویی میرید ، تازه من خیلی مایعات و آب هم نمی خورم .... اگه بخورم چی میشه ....

ساناز عزیزم من که بی معرفت نیستم ....

آخه بچه های این تاپیک لحظه ای می یان و میرن.... یه روزهمه می یان یه روز فقط دو سه نفر هستند به همین خاطر دیگه از ذهنم می ره که امروز کی هست و کی نیست ...
به هر حال شما رئیس این تاپیک هستی و احترام بر شما واجبه

خوشحالم که توی این تاپیک اومدم و با مامانایی که در شرایط من هستن آشنا شدم ..
امیدوارم که تا آخر این راه همه با هم باشیم و انشااله نی نی های سالم و توپول موپلمون رو تا چند ماه دیگه بغل می گیریم ....

سلام مامانای گل...

تو رو خدا فقط فکرای مثبت کنین... من این چیزارو می خونم همش می ترسم بعد میگم خب نباید هر اتفاقی برای همه بیفته که... اما خب ذهن آدم مشغول میشه...

من از اول بارداری رژ لب نزدم، ولی آرایش می کنم... نمیشه که آدم رنگ و رو نداشته باشه که...

گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
سلام
من با پدر صبا تماس گرفتم

فیزیوتراپی صبا بدلیل مشکل مالی قطع شده با راه اندازی یک تایپیک برا کمک به صبا در ماه رمضان موافقم شما هم اگر موافقید به دیگران اطلاع رسانی کنید خانواده اش میگن امید به درمانش هست

سایت صبا http://www.sabayepedar.net

تماس با پدر صبا 09178879199

صبا در وضعیت خوبی نیست وبه گفته پدرش مشکل مالی برای درمان صبا دارند و مدت 5 ماه هم میشود که بدلیل مشکل

مالی فیزیوتراپی صبا قطع شده شماره تماس پدر صبا 09178879199

ضمنا صحبتهای دیگری هم در مورد پرونده صبا گفت که فکر میکنم دوستان بهتر است خودشان از زبان پدر صبا بشنوند ضمنا

صفحه جدید صبا که روزمرگی ها در آن نوشته میشود به آدرس زیر است

http://www.facebook.com/afshin.foroozandeh

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=499059
دریا جون از دستشویی رفتن نگو که دلم خونه ... گاهی وقتا به پنج دقیقه هم نمیکشه که دوباره میرم ولی من مایعات زیاد میخورم. بیچاره شوشو خوابش هم سبکه هر وقت من پا میشم اون می فهمه منم هی معذرت خواهی میکنم .
بنده خدا هم چی بگه ... میگه برو عزیزم اشکالی نداره
2706