2703
2553
عنوان

کمک برا انتخاب اسم پسرم.....

9722 بازدید | 45 پست
سلام دوستای خوووبم

من الان ماه 5 بارداری هستم و خدا به ما یه پسر داده.

من تصمیم گرفته بودم اسم قرآنی برای پسرم انتخاب کنم و در درجه دوم مذهبی. یعنی منظورم اینه که ارجهیت با اسمهای قرآنی هستش.

از بین اسم های قرآنی

سینا

احسان

ایمان

امین

محمد سپهر

....

به نظرم جالب اومد اما الان که خوب دقیق میشم می بینم هر کدوم یه اشکالاتی دارند.

مثلا احسان و ایمان و امین هر 3 یه جورایی الان خیلی کم شده و تقریبا نسل قبل از نی نی ما بیشتر استفاده شده.

یا محمد سپهر خیلی موافق 2 اسم بودن نیستم.

اسم محمد رو خیلی دوست دارم اما تو اقوام زیاد هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم اسمهایی که انخاب کردی خیلی قشنگه و نباید به این فکر کنی که اسمها قدیمیه مگه ایمان قدیمی می شه یا احسان از مد میفته به نظر من این یه بدعته که میگن اسم قدیمی شده مثلا من دوست دام اسم پسر خودم را بگذارم خسرو مگه قدیمی نیست ولی خیلی قشنگ و خوش آهنگه
با همه این حرفها تو اون اسمهایی که گفتی سینا را خیلی دوست دارم اسم پسر عموی من علی سینا است می تونی این را هم امتحان کنی
2714
گلناز جووونم مرسی.

حرفات کاملا درسته. من از اول احسان رو خیلی دوست داشتم. اما یه کم که فکر کردم از این ترسیدم که بعدها پسرم احساس کنه اسم خوبی براش انتخاب نکردم.

برای من معنی اسم هم خیلی مهمه و برای همین احسان رو خیلی دوست داشتم.

خودم هم سینا رو دوست دارم. به نظرت تلفظش یکم سخت نیست مخصوصا اگر بخواد با آقا همراه بشه. مثلا آقا سینا!
آویشن جووونم ممنون.

درباره امیر علی که گفتم مشکل چیه.

یاسین خیلی قشنگه اما احساس می کنم سنگینه

من اسم متین رو هم دوست داشتم اما بدیش اینه که هم اسم دختر می زارند و هم پسر.

اسم دو تا از دوستام (دختر) متین هست و اسم یکی از فامیل های خیلی دور (پسر) هم متین هستش!
2706