2703
2553
عنوان

سرلاک گندم ...

118216 بازدید | 27 پست
سلام ... دختر من 5.5 ماهشه و چون داره دندون در میاره و بد شیر میخوره دکترش گفته براش حریره رو شروع کنم که متاسفانه 3-4 روز اول خورد ولی دیگه حتی دهنش رو هم باز نمیکنه .. حالا دکتر گفت سرلاک گندو بهش بدم .. من در مورد سرلاک اطلاعات ندارم چه مارکی خوبه ؟ همون مارک سرلاک یا چیز دیگه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سرلاک گندم و خرما از 8 ماهگی
گندم و شیر از 6 ماهگی
گندم و سه میوه از 6 ماهگی
گندم و موز از 6 ماهگی
گندم و عسل از یکسالگی
برنج و شیر هم از 6 ماهگی یا زودتر هم میشه همون فرنی هست.
عزیزم منم شنیدم از سرلاک برنج و شیر باید شروع کرد اگه دقت کنی نون هم چون گندم داره از ماه هفتم میشه داد به نی نی ولی برنج رو میشه زودتر شروع کرد... بین دادن سرلاک برنج و شیر تا گندم و شیر یه مدتی باید فاصله بیفته... بهترین کار اینه که از دکترش بپرسی تا مطمئن بشی
2714
مریم جون بچه ها راست میگن.اول باید با سرلاک برنج و شیر شروع کنی.ولی مریم جون دختر منم خوب شیر نمی خورد من از پایان 5ماهگی بهش غذای کمکی دادم ولی اصلا تجربه خوبی نیست بهتره که همون شیرو فعلا بهش بدی چون اگر هم کمکی رو خوب هم بخوره فایده نداره چون شیرو کمتر از قبل خواهد خورد و تا قبل از یکسالگی شیر باعث وزن گیری نینی میشه.سعی کن هر جوری هست شیر بهش بدی عزیزم.دختر من با اینکه غذاشو خوب می خوره ولی چون کمکی رو زود شروع کرد هم شیرو کمتر خورد هم الان وزنش کمه.باز هرجور صلاحته
مامان گلها جون خوبی؟چرا دیگه نمیای کلوب؟دوقلوها خوبن؟عزیزم میتونی نون رو توی شیر(پاستوریزه جوشیده یا شیر خشک) ریز ریز کنی با کمی شکر به نی نی بدی.یا نونو بدی دستشون ولی خودت مراقبشون باشی.حتی میتونی نون سنگک تازه رو بزاری یه ساعت تا خشک شه بعر پودرش کنی بریزی تو غذاهاشون .مقوی هم هست
maryam jon serelake gandom ke man alan daram midam ghotish abi arnage va rosh neveshte a z6 be bad vamarke Nestele hast yani hamon marke shir khoshke Nan ke midam(nesteli).
shoma mitoni hamk berenk bedi ham gandom valia val ba berenj shoro kon bazi roza ham gandom bede age behesh oftad faghat gandok bede chon sere\lake berenj hamojn ferniye khodemone ke to mitoni tabiee toye khone khodet dorost koni chera podresho begiri.
man ke serelake berenj nadadm az 6mahegi serelak egandom dadma behesham oftada na yobosat shod na eshal.
2706