2703
2553
عنوان

آدرس برای خرید سیسمونی در تهران

14630 بازدید | 5 پست
سلام
عید همگی مبارک
من خودم شهرستان زندگی مکنم ولی دوست دارم سیسمونی رو از تهران بگیرم چون هم جنسای بهتری داره هم تنوع محصولات بیشتره قیمت ها هم از اینجا خیلی کمتر میشه ولی جایی رو بلد نیستم اسم خیابان بهار و جمهوری رو شنیدم ولی نمی دونم قیمت ها چطوریه جنسا چطوریه
دنبال چیزای خوب با کیفیت هستم ولی الکی به مارک و شهرت پول نمیدم یا چیزای الکی گرون اصلا نمی خرم
با توجه به طوماری که بالا نوشتم به نظر شما کجا برم خرید چون باردارم نمی خوام این خیابون اون خیابون کنم خسته می شم یه جایی که جنسای متنوع و خوب و قیمت مناسب داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای خرید هر کدوم از لوازم سیسمونی هم می شه به اینجا ها یک سری زد:

سه نی نی در شریعتی سر ملک

بهار جنوبی پاساژ چهل ستون طبقه اول پلاک 42 فروشگاه ایران چیکو

آوای کودک پایین تر از توانیر

بازار ولیعصر چهار راه امیر اکرم پلاک 19 شرقی همکف فروشگاه پرشینه

خیابان بهار شرکت پخش خشایار

خیابان بهار شرکت پخش شبنم

خیابان جمهوری شرکت پخش مونا

خیابان جمهوری شرکت پخش ساحل

خیابان جمهوری شرکت پخش کانون

خیابان شانزلیزه
2720
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=6685&PageNumber=1

البته گستاخی منو ببخشید چون شما از نفرات با سابقه نی نی سایت هستید
ولی اگر بحث سیسمونی را با حوصله مطالعه کنی به نتایج خوبی دست پیدا می کنید
امیدوارم بهترینها را برای نی نی تو راهیتون انتخاب کنید
من خودم سه راه جمهوری فروشگاه کودک سرا خرید کردم که راضی هستم .
سرویس خواب دخترم را هم آپادانا خرید کردم.البته ابتدا اگر سرویس خواب مارک دار می خواهید خرید کنید تحقیق کنید توی شهر محل زندگیتون ببینید نمایندگی داره یا نه
لاله جون من خیابون بهار رو به جمهوری ترجیح می‏دم. خیابون بهار کلاً تنوع جنساش از جمهوری بیشتره. اگر رقمی که برای سیسمونی در نظر داری در حد 4-3 تومنه و خودت هم امکان مسافرت داری دو سه روز برو دوبی خریدت رو بکن و برگرد. به نفعته. خصوصاً که الان اونجا مادرکیر هم حراج داره