2703
2553
پسرم 24ام 11 ماهش تموم میشه و هنوز فقط سوپ میکس شده و فرنی یا حریره رو براحتی میخوره.هر چیز دیگه حتی له شده هم بهش بدم نمیتونه قورت بده و اینقدر عق میزنه تا بالا بیاره.این موضوع دیگه خیلی نگران کننده شده با وجود اینکه الان 8تا دندون هم داره.خواهش میکنم بگید من چیکار میتونم انجام بدم که این عادتش ترک بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم 14 یازده ماهش تموم شد فقط سوپ میکس شده و فرنی و حریره و آب میوه و شیر خودمو میخوره نرم ترین خوردنی بذاریم دهنش هر چی خورده بالا میاره
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2456
عزیزم غذای جامدش رو دیر شروع کردی باید بذاری خودش بخوره . سیب زمینی و هویج رو نگینی خورد کن بریز توی آب مرغ بذار بپزه تا نرم نرم بشه بعد بریز تو بشقاب بذار خودش با دست برداره بخوره یواش یواش خوشش میاد
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2714
عزیزم غذای جامدش رو دیر شروع کردی باید بذاری خودش بخوره . سیب زمینی و هویج رو نگینی خورد کن بریز توی آب مرغ بذار بپزه تا نرم نرم بشه بعد بریز تو بشقاب بذار خودش با دست برداره بخوره یواش یواش خوشش میاد
من الان پسرم تازه یکسالش تموم شده و غذاش با ما یکیه ماکارونی برنج گوشت همه چی هم بهش میدم زود یاد میگیره غصه نخور فقط اصرار نکن بذار خودش برداره بخوره
هویج...سینه....ماهیچه .....کره....سیب زمینی...........برنج ..پیاز.........پسبزیجات....الوبخارا............قلم گوسفند
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2706