2733
2734
عنوان

نی نی های اردیبهشت 92 .... عکس و خاطره تولد

| مشاهده متن کامل بحث + 260200 بازدید | 6456 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
سلام دوستان منم میخوام تعریف کنم:
ده اردیبهشت با دکترم دعوام شد سر روز و بیمارستان با دکی صلاح نمی رفتم اخه دوازدهم واسه من روز خاصی بود ضمن اینکه می خواستم توی بهترین بیمارستان شیراز زایمان کنم اما دکترم یک بیمارستان دیگه ای رو پیشنهاد میداد اخر سر من بردم...بماند که چه استرسی بهم منتقل شد...دکتر نامه داد که اورژانسی باشیم...شب یازدهم مامانم اومد خونمون قرار بود صبح ساعت 5 بیمارستان باشم...مامانم موهامو رنگ کرد رفتم حمام و تمیز کاری اخریه رو انجام دادم...دلم هیچی شور نمی زد تا 2 وسایلمو چک کردم صبح 4 پاشدم حسابی گشنم بود اما کاری نمیشد کرد بارون قشنگی میزد هوا هم سرد بود پاشدم موهامو اتو کشیدم ارایش حسابی کردم حدود 6 ربع کم رسیدم بیمارستان ...پرستاره کلی گیر داده بود معاینه داخلی بشم منم نگذاشتم خلاصه زنگ زدن به دکتر دکتر هم سریع اومد هندیکم رو سپردم به یکی از بچه های اتاق عمل و لطف کرد وفیلم گرفت...تو اتاق عمل که بودم مسیول بند ناف رویان یه کم دیر اومد ومن اونجا اماده بودم وصدای دکی و بقیه رو میشنیدم کلی خوشحال شدم که بی حسی رو انتخاب نکردم اصلا نمی تونستم جو رو تحمل کنم ...تا این که مسیول رویان اومد...ومن چند لحظه بعد بیهوش شدم وقتی به هوش اومدم درد وحشتناکی داشتم فاجعه....لرز کرده بودم... تا این که بردنم تو اتاقم و بعد پمپ درد واسم وصل کردن دیگه هیچ دردی نداشتم...پسرمو دیدم یه کپل با مزه.... کپی خودم بود ...چشماشو باز نمی کرد ...
اما عالی بود به راحتی سینه گرفت ومنم به کمک ماستلا شیرش می دادم ...زایمان بسیار راحتی داشتم پسرم هم بی نظیره اصلا اهل صدا نیست فقط می خوره می خوابه...رادمان 3کیلو و700 گرم بود با قد 54 سانت
اما الهی بمیرم فرداش بردنش غربالگری و پس فرداش واکسنهاشو زد و ازمایش زردی هم داد که زردیش رو 16 بود وای که چه بر سر من اومد چون مثل خودم فاویسم بود زردیش نمی اومد پایین 5روز تو بیمارستان بستری بودیم من که هنوز تازه زا بودم مجبور شدم تو 5 شبانه روز 3 تا 4 ساعت بخوابم وحشتناک بود...امیدوارم هیچ کس این شرایطو تجربه نکنه...اما حالا من و پسرکم خوب خوبیم فقط رادمان کلی لاغر شده
2706