2726
عنوان

معرفی محصولات بهداشتی و آرایشی ایرانی (فقط ایرانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 337369 بازدید | 1874 پست
Mary جون من همیشه ضدافتابای اویل فری میگیرم ولی محصولات مختلف برای همه یه جور جواب نمیده عزیزم . من پوستم مختلط و مستعد جوش هست شاید ضدافتاب دکتر ژیلا به پوست من نمیسازه ولی این دلیل بر بد بودنش نیست درضمن من اخرین بار چهار سال پیش این ضدافتاب رو گرفتم جدید استفاده نکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اون ماده سرطان زا که گفتم سدیم لوریل اتر سولفات هست که در شامپو صدر صحت به عنوان مثال وجود داره خواهشنا دقت کنن به اسم و باسدیم لورت سولفات اشتباه نگیرن این دومی اشکالی نداره و در اکثر قریب به اتفاق شامپو ها وجود داره

مهم اسم مارک نیست مهم اون ماده است که نباید باشه

در خصوص مایعهای دستشویی من پیشنهاد می دم تا جایی که ممکنه از صابون های ملایم و کرم دار استفاده کنید مثل مدیلن
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
2728
سلام دوستان سال نو همه مبارک
یه کرم خو بواسه سیاهی دور چشم میخام سیاهی زیر چشمای من تقریبا ارثیه ولی مال بقیه مشخص نیست بدبختی رنگ پوستم و چشمام روشنه واسه همین خیلی تابلوئه
حتی میخام تزریق کنم ولی خانوادم نمیزارن راستش خودمم میترسم
یه کرم میخام که بازگشت نداشته باشه
ایرانی و خارجیش هم فرقی نمیکنه فقط یه چیز خوب خوب باشه پوستم هم خشکه
منون میشم جواب بدید

خدای بزرگ
خدای خورشید پشت کوه
خدای دقایق شاد و غمگین
مرا یاری ده تا امید را چاره ساز نا امیدی هایم سازم که تو بزرگی و امید بخش
آمین
ترتینوئین : یه پماد لایه برداره که خارجیش کرتل و رتین ا و ... هستن
این در حد هموناس
شایدم بهتر
من از این بیشتر از دیفرین راضی بودم

شامپو بچه ایروکس: باهاش صورتمو میشورم خیلی خوبه در حد فیس واشای گرون

لوسیون بچه فیروز و ایروکس: با فیروز جای شیر پاک کن آرایش چشممو و صورتمو پاک میکنم
دومی رو هم از حموم میام میزنم پوستم مرطوب شه

وازلین فیروز یا ساج : میزنم به دور چشمم یا پماد چشمی ویتامین آ میزنم برای جلوگیری از چروک

رزماری : از حموم میام میزنم به ابروم برای تقویت

بوم لب دکتر ژیلا خوب بوده

ضد آفتاب بتیس ژل اش رو و راسن داشتم خوب بودن

سوزت جان ممنون از راهنماییت
بچه ها من همونطور که گفتم پوستم چربه و روی چونه ام هر چند وقت یه بار جوش می زنه اما یه مدتی بود از صابون تی تری پرومد ( محصول شرکت اژه فام ) استفاده می کردم و خیلی عالی به پوستم جواب داده اما تازگی باردار شده ام و امروز یکدفعه ترسیدم نکنه این صابون ضرر داشته باشه شما اطلاعی دارین؟ ؟؟؟
2706