2733
2734
عنوان

معرفی محصولات بهداشتی و آرایشی ایرانی (فقط ایرانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 337409 بازدید | 1874 پست
شاه پریا
مدیلن یه نوع کرم دور چشم داره فقط به اسم هالوکسیل
من یه تیوپ کاملو زدم
فکر کنم 2 یا 3 ماه شد

راستی دور چشم ثمین که الان دارم میزنم هم خیلی خوبه ها
یه چروک کوچولو زیر چشم راستم اخیرا ایجاد شده بود
تقریبا از بین داره میره
ثمینو هم 3 هفته اس دارم میزنم ولی نه بصورت مرتب

قبلا تعریف ضد چروک ثمینو خیلی شنیده بودم و لی خودم ندارم
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از اینا راضیم
شامپو آووکادو سینره
نرم کننده عمیق موی رنگ شده سینره
ترمیم کننده موی سینره
ژل ضد جوش سینره
کرم پودر سینره
لوسیون و روغن بچه فیروز
سفید کننده قوی راسن
سرم کراتینه سریتا

موهام در اثر دکلره خشک و دمیج شده بود الان با اینایی که استفاده میکنم خیلیییی خوب شده
پوستمم مختلطه . ینی ناحیه تی چربه بقیه معمولی

بچه هایی که دور چشم سینره رو استفاده کردن ، میشه یه توضیحی راجع به بو و جنسش روی پوست بدین ؟
منم از اینا راضی هستم:
1-ژل بعد از اصلاح سینره.بار اول که پیشونیم رو اصلاح کردم با اینکه4ساعت صورتم رو نشستم و ماست هم زدم با جوش ریز چرکی یکی شدم.ولی از وقتی اینو میزنم شاید 1-2تا جوش کوچولو که سریع خوب میشه

2-ضدآفتاب دور چشم آردن.به نظر من خوبه.روش هم نوشته ضد چروک و تیرگی دور چشم

3_اسپری خوشبو کننده بدن sorinetکیش که ایرانیه و همه رایحه هاش رو از عطرای خیلی معروف مثل کوکو،چنس،ورساچه،ایفوریا و ... گرفته که بوش بسیار شبییه اصلی هاست و از همه بهتر اینکه ماندگاری خوبی داره در حد5-6ساعت.همش 5000تومن ناقابل.من یه شنل چنس گرفتم و عاشقشم
تو تی وی هم 1-2بار دیدم تبلیغش رو کرده

4-شیر پاکن 2منظوره سیگل واسه من که پوست نرمالی دارم خیلی عالی جواب داده وازش راضیم.من نیوآ و ایوروشه میزدم قبلا" که از ایوروشه با اینکهقیمتش 3برابر سیگل هست اصلا" راضی نبودم.دور چشم هم میشه ازش استفاده کرد.اونم 7800تومن

*******از کرم بیرنگ کننده سیگل زیاد راضی نبودن واسه صورتم استفاده کردم که با اینکه بیرنگ شد ولی در عرض 1هفته برگشت به حالت قبل**********
تو آرام خواهی شد، اگر یقین کنی که خداوند تو را میبیند و بهترین ها را برایت رقم میزند، تو فقط صبور باش
2731
2738
فروز جان من خیلی وقت نیست میزنم ولی تا حالا مشکلی پیش نیومده.خدا کنه منم اینجوری نشم!
در مورد رنگش هم فقط همین بژ روشنه که من چون گندمی روشنه پوستم و ضدآفتاب صورتم هم همین رنگه برام مناسبه ولی اصلا ابدا به درد بژ تیره یا حتی متوسط به نظر من نمیخوره متاسفانه!

در مورد دور چشم مدیلن هم منم نظرم تا حدی موافقه چون مامانم با اینکه حدود20 روزه دارن ازش استفاده میکنن ولی اثرش در مورد رفع تیرگی محسوسه ولی در مورد رفع چین و چروک هنوز نه
تو آرام خواهی شد، اگر یقین کنی که خداوند تو را میبیند و بهترین ها را برایت رقم میزند، تو فقط صبور باش
راستی جدیدا" یه کرم کاسه ای ساویز با اسانس نارگیل خریدم واسه دستام که واقعا" ازش راضیم.
من دستام همیشه خیلی خشک میشه ولی از وقتی حدود 1ماهه اینو میزنم دستام عالی شدن.واسه من حتی از نیوا آبی بهتر بود.
البته روش نوشته مرطوب کننده ولی کاملا" چربه.3تا اسانسش رو هم دیدم.نارگیل که بوی شکلات میده.عسل که من دوسش نداشتم و لیمو
قیمتش هم2300بود و 180 گرمه
مینوشی جونم ..
این فقط جنبه اسپمی داره ..بالاخره زمین گرده دیگه

به جون خودم از بس پست ها تو با دقت میخونم که اشتباه پاکش نکنم .. بهت معتاد شدم بد جور

از راه خوندن پست هات دارم ..(مینوشولوژی 2) رو پاس میکنم

خلاصه چاکریم

2706