2733
2734
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430564 بازدید | 1209 پست
سلام امروز اومدم از تجربه خوشمزه م بگم

رستوران پر طلائی ،میدون انقلاب بین نصرت و فرصت در رستوران هم یه ایستگاه اتوبوس

زیاد جای لوکسی نیست ولی غذا خوبه و من هر وقت مهمون دارم ویا هوس باقالی پولو کنم میرم اونجا

باقالی پولوش حرف نداره

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ

همراه با ماهیچه

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
داشتم اشتباهی لوکس طلایی معرفی میکردم

نه خیلی خوشم میاد ازش حالا اشتباه هم کردم هیووووووووووای من

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان. من 5 شنبه واسه شام به مناسبت سالگرد ازدواج و تولد همسرم می خوام ببرمش یه رستورانی که استیک خیلی خوب داره و اونجا سورپرایزی چند تا از دوستام و دعوت کنم بیان اونجا. با توجه به چیزایی که من گفتم کجا رو پیشنهاد میدید بهم؟ قیمت خیلی مهم نیست تا نفری 30 هم OK است.
2728
من هم با شوشو چند روز پیش رفتیم پیتزا ایتالیایی بونو شعبه ظفر نبش خ اطلسی.با اینکه من از پیتزا ایتالیایی خوشم نمیاد اما پیتزاهای اونجا خوشمزه بود .رفتار پرسنل هم خوب بود.در کل راضی بودم
سه پرس سفارش دادم با نوشابه و دو تا سالاد اگه اشتباه نکنم

شد سی و هشت هزار تومان .

اگه استیک خوب و متخصص در این کار میخای برو نیوشا

آدرس ؛مطهری نرسیده به سهروردی

چند وقت پیش هم رستوران یاس خوردم همون که رو به روی پارک ملت هست .........اونم خیلی خوب بود و خوشمزه

یه جای دیگه تو قائم مقام که میرفتم استک داشت و پیتزا و همینطور غذا مکزیکی اسمش یادم نمیاد

اون هم جز ولز کنون تو ظرف مخصوص چدنی میاورد

اگه اشتباه نکنم اسمش چیلی بود ......همون که دو شعبه داره

2738
عزیزم کم قسمتش .......این قسمتش که رستوران سنتی زده ؟

من اونجا نرفتم ........

پس ریسک نکن مریلا جون پول دور ریختن هست ..........خیلی بد بود آخرین دفعه

2706