2737
2734
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430570 بازدید | 1209 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیشب برای خرید رفته بودیم به منطقه مولوی

وبرای صرف شام رفتیم رستوران هانی میدان قیام

دوسالی بود که نرفته بودم چون آخرین بار که رفتم کیفیت برنج و کبابش خوب نبود و ته چینش هم با برنجهابی بسیار مانده درست کرده بودند

ولی غذای دیشب بسیار خوب بود برنج کاملا ایرانی بود و مخلوط نبود کبابشم خوشمزه بود باقالی پلو با ماهیچه

هم خوب بود الویه و سالاد ماکارنی و سوپ جو هم بسیار خوب بود شله زد هم خیلی خوشمزه بود

ماست موسیر وماست خیار و ماست و شوید هم عالی بود

ولی ماهی رو یه کم زیادی سرخ کرده بودند ولی طعمش خوب بود

کشک و بادمجون هم خیلی طرفدار داشت ولی ما نخوردیم

رستوران لوکسی نیست ولی تمیز و مرتبه و همون سیستم هانی عباس اباد رو داره یعنی به صورت سلفه

ولی غذای هانی عباس اباد اصلا خوب نیست

در ضمن قیمتها هم خیلی خوب به طوری که باقالی پلو رو 14000 تومان حساب کردند که به نظرم معقوله

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
مریم جان من که گفته بودم شمعدان نرین افتضاحه غذاش و سرویس دهیش.یعنی آدم فقط پولش رو دور میریزه.البته من آخر سر موقع اومدن به یارو که میخواستیم حساب کنیم گفتم کیفیت غذاتون اصلا خوب نبود.برنج دون-کباب وا رفته.ته چین سفت-قیمه اش هم انگار مال چند روز پیش بود داغ کرده بود.

دوستان دور شمعدان رو خط بکشین جدی میگم.نرین پول بدین تا مطمئن بشین.ما چند نفر که رفتیم بشه واسه شما تجربه
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2728
من جمعه رفتم شانلی
قبلا هم رفته بودم، خیلی غذاش عالی بود
من تعجب کردم یکی اینجا گقته بود خیلی افتضاحه
مهمونامم خیلی دوست داشتن
اگه پولش براتون مسئله نداره ای به نظر من برید خیلی خوب بود
افروز جان من رفته بودم و به نسبت رستورانهای تو این کلاس جای بی خودیه و یه رستوران معمولیه تا بین المللی.اینی که نورپردازی لایتی داشته باشه که نمیشه اسمش رو گذاشت بین المللی.شما تو بوفه اش چیز خاصی دیدی.به نظر من با این قیمت هزار و یکشب خیلی بهتره و تازه غذای با کیفیت تر و قیمت مناسب تر.در عوضش ژوانی که طبقه پایینشه یکی از خوشمزه ترین پیتزا های منطقه رو میده.
رستوران شاندرمن .از طرف بلوار کشاورز.نرسیده به میدون ولیعصرجای شیک و دنجیه سبک رستورانهای انگلیسیه.اما انواع غذاها سرو میشه.میز اردو شیکی داره.قیمتش یکم بالاست ولی فوق العادست
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت
رستوران شاندرمن .از طرف بلوار کشاورز.نرسیده به میدون ولیعصرجای شیک و دنجیه سبک رستورانهای انگلیسیه.اما انواع غذاها سرو میشه.میز اردو شیکی داره.قیمتش یکم بالاست ولی فوق العادست
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت
2738
امسال عید رفته بودیم کلار دشت اونجا کلی پرس و جو کردیم و یه رستوران خوب پیدا کردیم

اگر رفتید اونجا از دستش ندید ظاهرش لوکس نیست به طوری که از اولین معاملات ملکی که پرسیدیم و ادرس داد وقتی رسیدیم دم درش

به همسرم گفتم پارک نکن این غذاش خوب نخواهد بود بعد از چند نفر دیگه پرسیدیم

و همین طور کسایی که غذا می خوردند و بیرون می امدند

خلاصه همه یه جمله می گفتند کیفیتش عالیه و قیمتش مناسب
رفتیم تو رستوران لوکسی نبود ولی تمیز بود پرسنلش هم مودب بودند و خوب رسیدگی می کردند

ما کوبیده و کباب بره سفارش دادیم به عمرم همچین کوبیده خوشمز یی فقط یه بار دیگه خورده بودم

بره هم عالی بود ماست و موسیرشم خیلی خوشمزه بود
اسمش رستوران اسماعیل آشپز هست بالاتر از دادگستری کلار دشت بر خیابان اصلیش

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
رستوران اصفهان : رستوران شهرزاد به نظر من خیلی غذاش خوشمزست فقط یه کم جاش کوچیکه و همیشه هم شلوغه ... توی خیابون عباس آباد اصفهانه
یکی هم که جدیدا با شوهرم کشفش کردیم رستوران آتیشگاه هستش که توی خیابون آتیشگاست . خیلی خوشمزست غذاش
@ عشق سبز
درسته شانلی دسرهای آنچنانی نداشت ولی رفتار پرسنل و گارسوناش خیلی عالی بود، اول اینکه منو را باز می‌کنن میِدن دستت همینطور نمی‌ذارن رو میز و برن- میان دستمال سفره‌ها رو روی پات پهن می‌کنند. نوشیدنی که سفارش می‌دی توجه کن چه جوری توی لیوان می‌ریزن- یعنی طرف یه کم پول خرج کرده گارسوناشو 4 تا کلاس هتلداری و مهمانداریو اینا فرستاده
بعدشم من تا حالا غذای ایرانی مثل کباب و اینا اونجا نخوردم همش خارجی بوده و غذای خارجیشو فوق‌العاده درست می‌کنه. یعنی وقتی 4 تا مهمون خارجی داره آدم، اگه مثلا طرف یهو یه غذا از کشور خودش سفارش داده یه چیز درست بیارن جلوش بذارن. به نظر من رستوران بین المللی به این می‌گن
رستوران شرزه توی شیراز خیلی عالیه روبروی بازار وکیل
شاطر عباس و نائب بلوار چمران
فست فود سارا بلوار چمران
پیتزا متری معالی آباد
کبابی توی خیابون ستارخان بود خیلی کبابش عالی بود
من که خیلی بهم خوش گذشت چون عاشق شیرازم
افروز جان ما رفتیم خبری از باز کردن منو و پهن کردن دستمال هاش نبود.شاید جدیدا اینجوری شده. در ضمن همون موقع دو سه بار به گارسون هاش گفتم یه درینک کوک برای من بیار هی رفتن و اومدن آخر سر که
رفتیم سر میز حساب کنیم به خانومه گفتم راستی گارسون هاتون حواس پرتن.چند بار بهشون گفتیم یه نوشابه برامون بیارن اصلا به روی خودشون نیاوردن.در هر حال دوتایی داشتیم از عصبانیت میترکیدیم که چرا اومدیم اینجا و الکی پولمون رو ریختیم تو سطل آشغال.در هر حال شاید خوب شده و دوستان راضی شدن

ما پارسال کلاردشت بودیم روز 12 فروردین صبح تو ویلایی که اجاره کرده بودیم خوابیده بودیم که دیدم ساعت 7 صبح از بلند گو مسجو داره یکی میگه آقای اسماعیل .... به دیار باقی شکافت.بعد که ظهر اومدیم بیرون فهمیدم همین بنده خدا صاحب رستورانه بوده و تا دو سه روز از جلوش رد میشدیم توش پره آدم بود .گویا مهمونهای که میومدن خونشون رو میبردن تو رستوران خوده اون بنده خدا نهار و شام میدادن.در هر حال من که غذاشو نخوردم ولی الان گفتین یاد اون روز افتادم.
2706