2703
2553
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430438 بازدید | 1209 پست
سیما جان ،مرسی از لطفت زود به زود بیا اینجا تا بتونم من هم با هات آشنا شم

این تاپیک یکی از تاپیکهایی مورد علاقه من هست

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من میخواستم برای ولنتاین با همسرم شام برم بیرون ما غرب تهران هستیم به نظرتون شانلی بهتره یا ژوانی که رمانتیک تر باشه
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
چند شب پیش به مناسبت سالگرد ازدواج رفتیم شانلی. استیک هاش کاملا سوخته بود و هیچی نگفتیم موقع اومدن بیرون به بعد از اینکه پیشخدمت صورتحساب رو آورد سر میز و پرداخت کردیم گفتم میشه مدیرتون رو بگید بیاد؟یارو اومدو بهش گفتم آقا شما تا حالا آشپزتون استیک دیده؟تا حالا آشپزی کرده؟یارو جا خورد...گفتم شما این استیک رو یه نگاهی بندازین.باورتون نمیشه نگم سوخته بود جزغاله شده بود.انقدر سفت بود که نمیتونستیم بخوریم .من دو سه تیکه خوردم دیدم فقط مزه گوشت سوخته تو دهنمه.....یارو گفت خانم چرا اولش نگفتین براتون عوض کنم.گفتم کسی که پخته و کسی که آورده سر میز خودش ندیده که لازم باشه من بهتون بگم.بعدش هم من حتی صورتحساب رو هم پرداخت کردم و بعدش بهتون گفتم که خدایی نکرده سوء تفاهم نشه ولی من یکی دیگه پامو رستورانتون نمیذارم به هر دوست و آشنایی هم برسم میگم نیاد. و بعد با شوهرم پاشدیم اومدیم.

ما همیشه میرفتیم رستوران آبی اول سولقان ولی اونشب گفتیم هم نزدیک باشه هم رمانتیک که ای کاش نمیرفتیم.دو نفری با اردو و این غذا افتضاح 72 هزار تومن دادیم و اومدیم.
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2456
عشق سبز جان پس غرب تهران کجا برم که عالی باشه اینطوری که ابروم میره
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
شیرین جان ژوانی رستورانیه که کسی ازش تا حالا ناراضی برنگشته .پس شک نکن .البته اگه اهل پاستا و استیک هستین مطمئنا خوشتون میاد .مگر اینکه اصلا اهل غذاهای ایتالیایی نباشین.تو این جور مناسبتها و کلا تعطیلات اونجا خیلی شلوغه .اگه قبل از ساعت 9 باشی خیلی بهتره.
سلام
من هم پنجشنبه پیش با شوشو ناهار رفتیم رستوران ریحون توی بلوار افریقا خ کاج آبادی.کوبیده های ریحون که حرف نداره .تازه یه کار بامزه هم میکنند که قبل از سرو غذا یه بشقاب ریحون و نان داغ و پنیر سرو میکنند.تمامی کبابهاش هم با نان داغ سرو میشه.قیمتش هم خوبه.اگر رفتین حتما کوبیده اش را امتحان کنید.پرسنل رستوران هم خیلی مودب بودند
2714
maman somi جون کنار ش ،شانلی است و من چند بار رفتم خوب بوده

دوبارشو استیک خوردم ،دفعه بعد کباب و اینها ،من تنها نمیرم بقیه دوستام هم که رفتن راضی بودن

عشق سبز عزیز شاید اون روز شانس شما بوده .

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
مامان سومی همون شانلی که من رفتم.شاید غذاهای دیگه اش خوب باشه ولی به نظر من همش ویترینه.رستوران بین المللی که نتونه استیک رو بپزه و بسوزونه به نظر من رستوران نیست باید درش رو تخته کرد.البته تمام آدمهایی که اونجا بودن همه غذاهای معمولی سفارش داده بودن.من ندیدم کسی از اون غذاهای خاصش سفارش بده.همه سلطانی و جوجه و .....سفارش داده بودن
اگر استیک میخاین حرف اولو تو استیک نیوشا میزنه ،که استیکش حرف نداره .

عزیزم رستوران که هتل نیست بگیم شانسی بوده.شما یه بار میری غذا میخوری تموم میشه میره.این استیک هم واقعا افتضاح بود .توجه کنین من میگم جزغاله شده بود نه اینکه بگم سوخته بود.چون سوختن روش سیاه میشه ولی این انقدر سوخته بد که جمع شده بود و سفت یعنی هر یه تیکه رو با چاقو هم به زور میتونستی تیکه کنی و من هر تیکه رو با نوشابه میدادم پایین که بعد از دو سه تیکه دیدم اصلا مزه اش قابل تحمل نیست
2706