2703
2553
عنوان

چه مارک شیرخشک خارجی بهترین شیرخشک برای نوزاد است؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347558 بازدید | 96 پست
سلام مامان باران من اول به دخترم شیر نان 1 میدادم ولی چون وزن نگرفت دکتر گفت بهش سیمیلاک 2 بهش بده اما متاسفانه این شیر دیگه اصلا وارد نمیشه و من مجبور شدم شیر رو عوض کنم الان دارم بهش اس ام ای گلد میدم ولی تو این دو روزه اسهال گرفته و نمیدونم باید چیکارش کنم یعنی از شیرخشکشه
سلام مامان باران من اول به دخترم شیر نان 1 میدادم ولی چون وزن نگرفت دکتر گفت بهش سیمیلاک 2 بهش بده اما متاسفانه این شیر دیگه اصلا وارد نمیشه و من مجبور شدم شیر رو عوض کنم الان دارم بهش اس ام ای گلد میدم ولی تو این دو روزه اسهال گرفته و نمیدونم باید چیکارش کنم یعنی از شیرخشکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزان نان هم ایرانی نیست قابل توجه دوستانی که نمیدونن مال شرکت نستله هست مامان پارمیس شیر دیگه رو امتحان کن یک دو روز دیگه واسا اگه دیدی بازم ادامه داره شیرش رو عوض کن
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
2720
سلام دوستان عزیز
پسر من 4 ماه و 25 روزشه به پیشنهاد دکترش بیومیل 1 میدم از لحاظ فرمول شبیه شیر مادره اما نی نی دوسش نداره و نمی خوره .
من میتونم نان1 به نی نی بدم؟
خورشید باش که اگر هم بخواهی به کسی نتابی ، نتوانی
مامان باران جان من ایران نیستم . پس هر کدوم از شیر ها که بهتر ه بگید که بگیرم . ممنون

الان که اسم چند تا را یادداشت کردم ( نان 1 . نان 2 . اس ام ای گلد . پروگرس . سیمیلاک 2 .بیومیل 1 )
حالا نمیدونم که کدومش بهتره یعنی به مذاق کوچولو ها سازگاره .
راستی هر قوطی شیر برای چند روز کافی هست؟
مامان باران جان من ایران نیستم . پس هر کدوم از شیر ها که بهتر ه بگید که بگیرم . ممنون

الان که اسم چند تا را یادداشت کردم ( نان 1 . نان 2 . اس ام ای گلد . پروگرس . سیمیلاک 2 .بیومیل 1 )
حالا نمیدونم که کدومش بهتره یعنی به مذاق کوچولو ها سازگاره .
راستی هر قوطی شیر برای چند روز کافی هست؟
2714
مامان آریا اینا تو ایران بهترینن ولی اگه سرچ کنی میبینی تو رتبه بندی قرار نگرفتن شیرINFAMILالآن حرف اول را میرنه که تو ایران به علت تحریم نیست ولی تو ایران نان و ا س ام ای از همه بهتره به شرطی که به نی نی بسازه
از نان استفاده نکن چون شکم و سفت میکنه
فقط بیومیل 1 - شیرین نیست و برای مادرهایی خوبه که هم شیر خودشون رو میدن هم شیر خشک 2- چاق کاذب نمیاره 3- به شیر مادر مواد خیلی نزدیکه
گن لاغری چربی سوز و ساعت شنی کاملا مناسب در زمان شیر دهی و بعد از عمل زایمان  سفارش 09358585603 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1277775&T=&postID=59359816
از نان استفاده نکن چون شکم و سفت میکنه
فقط بیومیل 1 - شیرین نیست و برای مادرهایی خوبه که هم شیر خودشون رو میدن هم شیر خشک 2- چاقی کاذب نمیاره 3- به شیر مادر مواد ش خیلی نزدیکه
گن لاغری چربی سوز و ساعت شنی کاملا مناسب در زمان شیر دهی و بعد از عمل زایمان  سفارش 09358585603 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1277775&T=&postID=59359816
عزیزم پسر من تا 2.5 سالگی شیر خودم و خورد ولی اون موقع ها تحقیق کرده بودم همه دکترها میگفتند اس ای ام گلد بهترینه و بیشترین شباهت به شیر مادر و داره ولی میگن بد مزش و بچه های تا 6 ماهگی بیشتر نمیخورنش و از اون به بعد باید عوض کرد ولی یهویی دیدی نوزاد شما خورد

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

2706