2703
2553
به نام خدایی که دراین نزدیکی هاست

نام** آخرین پری** سن** عدد بتا** نام دکتر ** بیمارستان ** شهر ** جنسیت **نام انتخابی **نوع زایمان**تاریخ

*************************************************************************************
01.شیما**5دی**29 سال***؟؟؟؟؟؟***دکتر ماموریان***ب .بهمن***تهران***پسر*** مهرسام **سزارین**7/7
===================================================================
02.عسل**8دی ** 29 سال**^1000**دکتر ادهمی*** ب. سینا**مشهد**پسر*** سپهر ** سزارین**23/7
===================================================================
03.ابریشم**16دی**34 سال ** 564**دکترمعینی**ب.بهمن**تهران**دختر**نی نی دوم**لیانا**سزارین**6/7
==================================================================
04.عاطفه ** 23 دی** 25سال** 895 ***دکتر زارع پور **** ب.بهمن ****تهران***دختر***ریحانه**طبیعی**23/7
05.فاطمه *** 26 دی ***29 سال *** دکتر ترکستانی ** ب. خاتم الانبیا ***تهران **دختر *** کوثر**طبیعی**8/8
06.نیلی**28 دی**21 سال***؟؟؟؟***دکتر مقصودی**ب. بانک ملی **تهران***دختر*** مهرسا**سزارین**26/7
09.سمیه(م. آتریسا)* 28دی* 32سال* 720** دکتر باوریان*** ب.نیکان *تهران* دختر *** اتریسا**سزارین**9/7
=================================================================
10.الاله**1 بهمن **28سال** 1000 ***دکتر وظیفه شناس*ب.خمینی***تهران***پسر***سیاوش**سزارین**29/7
11.ماری***1 بهمن ***32ساله ***؟؟***؟؟؟***ب .میلاد***.تهران*** دختر**مانلی**سزارین**5/8
================================================================
12.دزیره******1 بهمن** 29** 118 *** براتی***** آریا** اهواز** دختر**روشان**سزارین**22/7 ============================================================
13..ارغوان**3بهمن***29سال***؟؟؟؟*** اصفهان*** دکتر آل یاسین ***ب.؟؟؟***پسر*** کامران**سزارین**25/7
=========================================================== =========
14.غزاله**5بهمن**28سال**** ؟؟؟؟*** دکتر ماموریان *ب. بهمن**کرج***دختر***نینی دوم ***نیلا**سزارین**24/7
====================================================================
15.مامان کیان**6بهمن**23سال**5000**دکتربهنازخاتمی**ب. بنت الهدی**مشهد**پسر** امیرعباس**طبیعی*25/7
====================================================================
16.دنیا*****7بهمن***27سال ***؟؟؟؟ ***دکترایرج کچویی***ب.مهر****مشهد**دختر***؟؟؟**سزارین**11/8
===============================================================
17.برناز**** ٧بهمن *** ٣٢سال *** ٨٥٠ **** عشوری مقدم **** بهمن *** تهران**** بسر**آدرین**29/7
18.نگار *** 7 بهمن** 25** 800 *** ماه منیر جعفری *****سپاهان ** اصفهان **دختر** النا**سزارین**8/8
19.فرشته ** 7بهمن*** 28ساله ** 936 **دکترنوشین جعفری**ب.کسری***کرج*** پسر***بهـراد**سزارین**4/8
19.نازنین***8 بهمن***34 سال ***؟؟؟*** دکتر باوریان ****ب. مادران**تهران*** پسر*** کسری**سزارین**1/8
20.خورشید*** 8 بهمن***32سال*** 3000***دکتر فندرسکی*** ب.؟؟؟***تهران*** پسر**رایان**سزارین**6/8
21.میس ماری*9 بهمن *27سال***5000***دکتر جلالی زند**ب. صارم****تهران****پسر***بهراد**سزارین**12/8
22.بیتا** 9بهمن *** 27 سال *** 595.5 *** بیستون *** دکتر صانعی*** کرمانشاه*** دختر **مانلی**سزارین**1/8
23.ثنا**١١بهمن**٣١**؟؟؟؟؟**دکترم مشخص نیست***بیمارستان صباح کویت**کویت**دختر***یسنا**سزارین**5/8
==============================================================
24.نسیم *** 12 بهمن* 27 سال***2550** دکتر صالح گرگری*ب. بهمن*****تهران***پسر***؟؟؟**سزارین**15/8
=============================================================
26.نازگل من*** 12 بهمن ***30ساله ***؟؟**دکتر مصطفی زاده***ب.؟؟*** تهران ***دختر**؟؟**سزارین**17/8
==========================================================
27.زهرا(فنجون)* 13 بهمن *30سال* 725***دکتر عراقی ****ب.؟؟؟؟؟******اصفهان**دختر*** پارمیس
===========================================================
28.بی همتا**13 بهمن** 29 سال* 200،***??????؟؟؟؟*****ب.؟؟؟؟؟؟******تهران **دختر*** بنیتا**10/8
29.قو *** 14بهمن * 29 سال***225 ** دکتر منصوری ***ب. مهر****مشهد**دختر***رستا**سزارین**29/7 ==================================================================
30.گیسو****14بهمن **37سال** 1500** دکتر رزاقی***ب. ؟؟؟؟؟؟؟****تهران***دختر***دنیز**سزارین**8/8
31.مامان کیان*15 بهمن*25 سال*از بتا ندادم*دکتر عظیمی*بیمارستان سید الشهدا**تهران**دختر*مهتا**سزارین**12/8
32.ایسا63***16 بهمن***28سال***؟؟؟**؟؟؟؟؟؟*****؟؟؟؟؟****استرالیا *پسر*** ارتین**سزارین**5/8
33.ساناریا**16 بهمن***24سال***110**دکتر کاشانی زاده**ب.خاتم الانبیا***تهران***دختر***ریحانه**طبیعی**27/8
34.سلین****17 بهمن***27 سال** 100**دکتر علوی****ب.؟؟؟؟؟؟*****بندرعباس**پسر***پارسا**سزارین**10/8
35.پگاه*****17بهمن ***29سال***230**دکتر جعفری*****ب.خمینی****کرج***پسر*** اردیان**سزارین**6/8
36.مینا*****17 بهمن****24سال***845**دکترمرصوصی***ب.آتیه*****تهران***پسر*** صدرا**سزارین**11/8
37.مهسا**17 بهمن**23 سال** 1000**دکتر طالبیان***ب. صنایع پتروشیمی*خوزستان*دختر** پرنیان**سزارین**15/8
38.پریا***** 17 بهمن***32 سال ** ؟؟؟؟**؟؟؟؟******ب.بهمن ***تهران *** دختر ***نیکا**سزارین**12/8 =============================================================
39.نفس باد صبا*** 17 بهمن** تهران* دکتر کاشانی زاده* ب. خاتم** تهران*** پسر**مانی **سزارین**15/8
40.الناز(مامی الی)** 18 بهمن** 30 سال**؟** دکتر مردی***ب. بهمن **زنجان** پسر** اریا**سزارین**9/8
41.مصی***19بهمن***31سال***900***دکتر آهنگری***ب. بهمن***تهران****پسر*** محمدمتین**سزارین**13/8
42.سارای کوچک** 19 بهمن**؟؟**29 سال** دکتر عرب مقصودی**قم** ب. خرمی** دختر**سارا**؟؟**28/8
42.شیوانا ***20 بهمن ***??***??***دکتر رقایی ***ب.مهرگان***اصفهان ***پسر**
============================================================
43.مامان امین*20 بهمن**32 سال**دکتر زهرا کوچکی*ب. بهمن**تهران**پسر**مهرسام**نی نی دوم**سزارین**15/8
44.اسما (مامان مانی کوچولو)* 22 بهمن*28 سال*200*دکتر اخوان طبیب*ب. خاتم الانبیا*تهران*پسر
45.ساحل 325_***22بهمن** ؟؟؟؟**** دکتر آریامنش*** ب. مهر***مشهد**پسر** ارشا **سزارین**22/7
=========================================================== =========
46.لیلیان**22 بهمن***29 سال***دکتر مقومی***ب.ام ار ای***شیراز***دختر***دلنیا**سزارین**29/8
48.زرطلا ***22 بهمن***31 سال***دکتر انصاری***ب.امیرالمومنین***اصفهان**دختر***دل آرا**سزارین**18/8
=============================================================
49.دلشاد**23بهمن**.24سال***750.***دکترمغازه***ب.چمران***تهران***پسر*** محمدحسین**سزارین**25/8
49.جانسو**25بهمن**.25سال***300.***.دکترفرزدی******ب.ملکان******تبریز***دختر*** پارمیس
51.آتنا**25 بهمن**25 سال **** بتا ندادم*** دکتر کاوه مقاره ای***ب. مهر ** تهران** پسر *** آیدین**سزارین**19/8
52.فرشته مهربون** 25 بهمن**27 سال**بتا 250** دکتر لیلا سلطانی**بیمارستان؟؟؟** تهران** دختر
============================================================
53.مامان مصی**27 بهمن***24سال**500***دکتر شیرین اضغرنیا***ب.قائم**رشت***پسر** آرسام**سزارین**3/8
Lilypie Maternity tickers
مامانهای عزیز این تاپیک درست کردم تا هم بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم هم این 9 ماه باهم بگذرونیم
فقط چند تا نکته مهم :

از گذاشتن پستهای یک کلمه ای خودداری کنید

از سلام و احوالپرسی و (حالت چت روم) خودداری کنید

از گذاشتن نقطه خودداری کنید

بیشتر صحبتهاتون تو یه پست بذارین و از گذاشتن چندین پست متوالی خودداری کنید

خودمم هفته ای یه بار سعی می کنم پستهای اضافی رو پاک کنم و اینجا رو مرتب کنم

چند تا پست خالی هم می ذارم که بعدا بتونم مطالب مفید صفحه اول بذارم

اینا رو گفتم که هم حجم تاپیک بالا نره هم راحت بتونیم از پستهای مفید استفاده کنیم هم راحت بتونیم یه پستی رو پیدا کنیم هم اینکه واسه استفاده تازه واردین راحت باشه

مراحل اپلود عکس:
اول از همه
عکستو باز کن
روش کلیک راست کن
گزینه open with رو بزن
بعد گزینه paint رو بزن
یه صفحه باز میشه که بالای صفحه سمت چپ گزینه resize رو بزن
دوباره یه صفحه باز میشه که گزینه pixels رو بزن
بعد اون قسمت horizental جلوش بنویس 500
بعد ok کن و سیو کن
خوب تا اینجا سایز عکست متناسب شده
حالا
برو اینجا
http://www.upload.ninifa.com/index.php
عکستو اپلود کن
وقتی تموم شد گزینه اخر رو کپی کن تو تاپیک

به همین راحتی به همین خوشمزگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
مامان نسیم، من 4 روز قبل پری دادم شد 104، بعد 3 روز بعد پری دادم شد 895، دکترم گفت یه خورده پایینه!! ولی سونو واژینال کردم مشکلی نبود، مال شما هم طبیعیع، خیالت راحت عزیزم
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
عاطفه جوون ممنون.
کاش دوقلو بشه. میمیرم از خوشحالی. همیشه ارزو داشتم. اما سابقه دوقلو زایی تو فامیل نداریم.
فکر نکنم هیچ وقت به این ارزوم برسم
عاطفه جوون من هیچکدوم از علائم بارداری رو ندارم. حتی درد سینه. یه خورده کسلم اونم شاید از سرماخوردگی شدیدم باشه. بعضی وقتها شک میکنم به اینکه باردارم/

من شنیدم اگه حالت تو بارداری خوب باشه، نی نی ها پسرن

اگه دوقلو دوست داری ایشالا بیاری عزیزم، چون بتای بالا نشان دوقلوهاست....
هفته چندمی؟ سونو رفتی؟ کی معلوم میشه دوقلون یا نه؟
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
من الان تو هفته ی 5 هستم. یعنی فکر کنم 5 تموم شد. امروز میرم پیش دکترم. شاید ازم سونو گرفت.
البته خودم احساس میکنم پسر باشه. چون دقیقا بعد از تخمک گزاری اقدام کردیم. اگه این روش واسه پسر دار شدن باشه مال ماهم پسر میشه. البته من برام فرقی نمیکنه دختر یا پسر . ولی بعد از سونوی ماه قبلم دقیقا وقت تخمک گذاریم بود که دکترم گفت اقدام کن.

2706