2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218382 بازدید | 15785 پست
سلام دوست جونا خوبین خوشین سلامتین

من امروز اومدم خونه مامانم که پارچه پرده ای که برای اتاق نی نی گرفته بودم را بدوزیم ودیگه عصر آماده کردیم و حالا فردا نصب میکنم وهنوز فرش واستیکر و یک لوستر هم برای اتاقش مونتده که انشااله فردا دیگه با شوشو میریم میخریم و جمعه هم دیگه وسایل نی نی را میچینم به امید خدا خیلی عقب موندم نه ؟؟؟؟

ممنون که در مورد وان راهنمایی کردین حالا برم ببینم این مارک تانیا گیرم میاد یا نه ؟

قو جون وعاطفه جون مرسی که عکس وان را گذاشتین .

قو جون حتما اتاق نی نی آماده شد عکس میزارم .

ضحی جون نگفتی از کجای عبد الرزاق اون وان را خریده بودی ؟؟

نگار جون زایمانت چندمه که باید 26 مهر آزبدی؟ آخه به من گفت 27 ال 26 روز قبل از زایمان ؟؟؟هزینه آزمایش ژنتیک را هم الان میدی همونی که گفت 300 میشه یا بعدا ؟ به من هم همین آزمایشگاه را آدرس داده
راستی نگار جون وان تانیا را از کدوم مغازه گرفتی آدرس بده منم برم بگیرم .

ساحل جون منم حس تو رو دارم دوست دارم بعد زایمان یه عالمه غذاهاییکه برام ممنوع بود را بخورم

پگاه جون مرسی از جوابت
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
دوست جونا سلام
به نظرتون خون بند ناف نی نیمو اهدا کنم یا تو بانک بند ناف خصوصی ذخیره کنم؟
آخه هزینه اولیه بند ناف حصوصی یک میلیون و هشتصد هزار تومنه و سالانه 106 تومن باید شارز کنی. به نظرتون گرون نیست؟
تازه میگن استاندارد جهانی برای ذخیره‌سازی خون بند ناف بین 15 تا 20 سال است، اما از نظر علمی بهترین زمان برای استفاده از سلولهای بنیادی خون بند ناف پنج سال اول نگهداری آن است.
شما چیکار می کنید؟
خدایا شکرت راضیم به رضای تو...
Lilypie Maternity tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی دوستان یه سوال :

این خون بند ناف رو که می دن به موسسه بانک خون بند ناف رویان ، خوبه ؟؟؟؟؟؟ لازمه ؟؟؟؟؟ اصلا دقیقا برا چی لازمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی کرده این کارو ؟؟؟؟؟؟ دلم می خواد تجربه هاتونو بدونم .

من دقیقا یک ماه دیگه زایمان دارم ، اگه بخوام کی باید اقدام کنم ؟؟؟؟؟؟ چه کار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه چیزی می دونید ، شنیدید یا تجربه کردین بنویسین برام ، میام می خونم .

ممنونننننننننننننننن .
خدایا شکرت راضیم به رضای تو...
Lilypie Maternity tickers
2728
آلاله جون! منظورم بیمه تامین اجتماعی بود. حالا تماس بگیر مطبش اطلاعات کاملتر و خودت بگیر. روزهای زوج هستش.
زیرمیزی هم 1 میلیون میگیره که همین مورد باعث شد شوهرم ازم بخواد دیگه پیشش نرم، نه بخاطر رقم! بخاطر کار غیرقانونیشون. اما دکتر خوبیه و خواهرم و زن داداشم پیشش زایمان کردن.
شماره مطبش: 22374987 ناهید فرج زاده
سلام شب بخیر دوستای گلم

قو جون به خاطر پایین اومدن قند خونم حرکت نی نی کم شده. شما نگران نباش گلم.شرایط من خاصه

آیسان جون ممنونم از لطفت.شما انسولین میزنی حرکتای نی نی کم میشه؟ ان اس تی هم میگیری مرتب؟

سودی جون متشکرم از راهنماییت...

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
سلام ذوست جونا

شیوانا جون از طرف 4راه تختی که وارد عبدالرزاق بشی سمت راست خیابونه بعد از خیابون حکیم اگه اشتباه نکنم سومین سیسمونی فروشی بود یه فروشگاه بزرگ بود ولی اسمشو یادم نیست! از پلاستیکی ها من یه سطل پدالی ساده برای پوشکای نی نی و یه سبد کوچیک برا لباساش گرفتم فقط

پریا جون لطف داری گلم نگران نباش خوبم...یادت نمیاد تو پستا هر وقت میومدم در حال غش کردن بودم خخخخ...خوابم میومد فقط که حال تایپیدن نداشتم

لیلیان جون انشالله هرچی خیر و صلاحه دوستته براش اتفاق بیفته

بی همتا جون انشاالله زودی خوب شی

مامان امین جون کلی به ایده شوهرت خندیدم...برا عروسی درش بیاریییین خخخخخخ

قو جون عسکای جدیدت مبارک امیدوارم این سری رو دیگه پسند کنید

مامی الی جون نه عزیزم نگران نباش گفتم خوابم میومد فقط خخخخ

جیل جون چشم ما روشن...چه عجبببببب....آخی چقدر بابای مهربونی داری خدا حفظشون کنه

آیسان جون به سلامتی انشاالله نی نیت به سلامتی دنیا میاد و با یه خندش همه ی این خستگی ها رو از تنت در میاره

ساحل جون ترفندتم عااااااالی بود برای غذای رایگان خخخخ

فرشته مهربون از 34 هفته و 3 روز، ماه 9 شروع میشه
2738
سلام به همه مامانهای عزیز امیدوارم درصحت کامل بسربرید
نفس بادصبا عزیزم ممنونم اره خیالم راراحترکردی منم ازدستگاهش میترسیدم استفاده کنم که باانگشتم کمی فشاردادم داخل الان شمامیگیدخوشحالم که کارم درست بوده ممنونم گلم.
خداوندامراآن ده که آن به.
سلام دوستان
سرما خوردگیم رو به بهبوده آمپول هپارین رو با تمام شکی که داشتم دارم میزنم ..میترسم بعد از سزارین واسه انعقاد خون مشکل ساز بشه ..حال نی نی هم خوبه. بنده خدا مامانم که باید بره اسباب بازیها و لباسهارو عوض کنه ..خودم هم پیشش نیستم که تنها نباشه لااقل ..گفتم با خالم بره ..راستی سرویس خواب و کمد رو گفت لیمویی ندارم گفتم سبزو سفید کنه.
بچه ها ما ماه 7 که آز قند خون دادم دیگه برام آز قند خون ننوشتن یعنی لازم نیست؟ راستی بچه ها من یه جایی خوندم که وقتی نی نی خودشو جمع میکنه یه گوشه سردش شده ..پهلوهاتونو گرم نگه دارید

میس ماری جون همه چیزو بسپار به خدا چند روز پیش یه جمله زیبا خوندم تو فیس بوک این بود که: چقدر برای پیشامدهای ناگواری که هیچوقت اتفاق نیفتاد غصه خوردم ..پیش پیش نرو به استقبال حوادث ،بذار خودش هر جور که میخواد پیش بیاد عزیزم

نگار جون واقعا فکر خوبی کردی واسه بعد از زایمانت ..کاش منم میتونستم اینکارو کنم ومرسی از بابت یادآوری و دستور اول ماه قمری..برا منم دعا کن

بی همتا جون دعا میکنم هرچه زودتر حالت خوب شه .حتما دکتر برو .وخیلی استراحت کن

بیتامیرا چقدر خوب وزن اضافه کردی من 15 کیلو اضافه شدم تاحالا من هم حتما چند روز بعد از سز شکم بندو میبندم

شیوانا جون منم تاتیا گرفتم ..البته سته مثل مال نگار که تو عکسا بود ..فکر کنم 30000 تومن شد...در مورد هپارین وآسپرین هم به من گفت فعلا بزن تا دفعه دیگه که اومدی ببینم احتیاج هست دوباره یا نه و برای جلوگیری از زردی نوزاد من روزی یه استکان عرق کاسنی میخورم البته میگن ناشتا اثرش بیشتره و من حتما حتما بیهوشی عمومی رو انتخاب میکنم
شوهر منم نصفه نیمه کار میکنه ولی خب تحمل میکنم اگه غر بزنم سری دیگه اون نصفه نیمه کارم نمیکنه خوووو

قو جون عکسای جدید مبارک میبینم که دیگه کاملا آماده ورود نی نی هستی ،به سلامتی انشالا

مامان امین خب دختر خوب تو نمیگی اون بچه گشنش میشه از صبح هیچی نخوردی ...من روزایی که اینجوریم شبش انجیر خیس میکنم تو آب صبح ناشتا انجیرو آبشو با هم میخورم ..2-3 ساعت بعد شکمم حسابی از خجالتم در میاد ...لباس و کفش عروسی هم مبارکت باشه ..همیشه به شادی

پرنا جون از اپیلاسیون نگو که وحشتناکه من بعد از حدود سه هفته هنوز درد دارم...اصلا اینکارو نکن ..شیو کن خودتو راحت کن ..تازه میگن تو بیمارستا هم خودشون شیو میکنن

فرشته مهربون منم که به شوشو گفتم تا 10 سال بیشتر خون بند ناف رو نگه نمیدارن گفت شاید تا 10 سال دیگه تکنولوژی بیشتر نگه داشتنشو پیدا کردن وما تصمیم گرفتیم که اینکارو بکنیم..سوندو توی سزارین میذارن واسه دفع ادرار..من که نمیخوام موهامو رنگ کنم تاعید البته شاید بعدا تصمیمم عوض شه

شب خوش
سلام بر مامانای منتظر :)...خوبید ... دعا میکنم همتون بهترین لحظه ها رو داشته باشید :)
من و دخملی خوبیم ... شنبه رفتم دکتر ... همه چی خوب بود خانوم دکتر از این هفته به من اماده باش داده ....از الان تا دو ابان ...دعا میکنم این خانوم خانوما صبور باشه تا چهل هفته اش تموم بشه بعد بیاد بغلم
جونم براتون بگه که دیروز هم اقای همسر رفت رویان و قرارداد بند ناف رو بست .. اگه خدا بخواد و همه چی خوب باشه بند ناف دختری رو نگه میداریم
از کارها هم نگید که یه عالمه کار دارم و نمیدونم کی باید انجام بشه قرار بود خانومی که هر ماه میومد کمکم این هفته هم بیاد اما نمیدونم چه مشکلی براش پیش اومده که دست منو گذاشته تو حنا ... پرده های پذیرایی شسته اتو کرده روی مبلاست ... پنجره ها باید شسته بشه تا بشه نصبشون کرد ... اشپزخونه که خیلی کار داره ... میخواستم قبل از زایمانم همه چی رو بریزم بیرون تمیز کنم ...البته خیلی هم کثیف نیستا من دلم میخواد ایده ال باشه ...میخوام جلوی مادرشوهر عروس خوبی باشم
این اقای همسر هم که دست به سیاه و سفید نمیزنه ... من موندم با یه خونه ای که بسیار کار توشه و دلم میخواد برق بزنه

مامان کیان ...ضحی جون ...قو جونی ...مینا...مامان الی ...جانسو جان ....ساحل جون ....مامان پریا ...پگاه جون ... مامان عاطفه... ممنونم از تعیفتون نسبت به اتاق دختری

زر طلا عزیز.... ممنون از مطالبی که در رابطه با جلوگیری از زایمان زودرس گذاشتی

سودی جون ....خیلی خوب لحطظه ای بعد از زایمان رو توضیح دادی ...میتونستم خودم رو توی اون لحظه ها حس کنم خدا دخترت رو حفظ کنه خیلی نازه

فرشته جون ...خدا قوت ..بالاخره پایان نامه هم تموم شد و دفاع کردی :)....
در مورد رنگ کردن که گفتم از هفته سیو شش به بعد اصلا ضرر نداره اما بعد زایمان موقع شی دهی بهتره که اینکارو نکنی
سوند هم برای سزارین و عمل هایی که درد زیاد داره و نمیشه خیلی رفت دستشویی ازش استفاده میکنن که یک سره ادرار میره داخل کیسه ای که بهت وصله ... اصلا حس خوبی هم نداره ..من چون اپاندیسمو عمل کردم تجربه دارم ...
در رابطه با بند ناف هم به نظر من یک پیشگیری ... علم داره هر روز پیشرفت میکنه خیلیا از بند ناف استفاده کردن البته من دلم نمیخواد که هیچ وقت اطش استفاده کنم ینی خو د دخترم یا هر کدوم از اعضای خانواده ام مریض بشن تا بهش نیاز بشه ...اگر اط لحاظ مالی مشکلی نداری بند ناف رو نگه دار ... اوایل ماه نه باید بری یک سری ازمایش بدی بعد ببری رویان اگه مشکلی نداشته باشی قرار داد میبندی

ساحل جون ...من از دکترم پرسیدم گفت هفته های اخر رنگ کردن ..مش کردن مو هیچ مانعی نداره... کلا میگه یکبار تو کل بارداری هم بلامانع ...الان که اصلا مشکلی اجاد نمیکنه ...موقع شیر دادن بهتره که اینکارو نکنیم
...بیشتر مواظب خودت باش تا زود خوب بشی

مامان ابریشم ....چشمت روشن

سلین جان ...موقع بیهوشی سوند میزارن و ووقتی بهوش هستی حدودا فردای روز عمل در میارن ...که خیلی حس خوبی نداره ...درد نیست یه جورایی بدت میاد فقط همین
در رابطه با بند ناف هم مشکلی نیست که تهران نیستی نمایندگی دارن ... برو توی سایت باهاشون تماس بگبر ..راهنماییت میککن که کجا مراجعه کنی ...البته اول باید یه سری ازمایش بدی اگر مشکلی نبود پول واریز میکنی و بقیه ماجرا ..

لیلیان جون ... اقای همسر اوایل نمیذاشت من عروسم بگیرم ...اما حالا خودش میره ماموریت میاد یه چیزی برای دخملی میخره ...البته خیلی از این عروسکا رو من قبلا یا برای خودم خریدم یا دوستام برام اوردن

نگار جون ...مطالبت خیلی مفید بود

ضحی جون ...سرویس خواب مبارک باشه :)

ساناریا جان ...ان شا الله مشکلی پیش نخواهد اومد ..سعی کن استرس نداشته باشی تا مشکلت حل بشه ...
دخترت هم صبوری میکنه تا بزرگ تر بشه بیاد بغلت

نیلی جون ...من هر وقت زیاد میشینم مثل الان دخملی خودش رو سفت میکنه میره یک طرف بعد شروع میکنه به زدن ضربه های شدید تا من بلند بشم و استراحت کنم تا خانوم جاش خوب بشه

شیوانا جان ...من وان حموم دخترمو از بهار گرفتم ...ایرانی ...جنسش مثل خارجی ها بود ...به اندازه ای که قرار استفاده کنیم ...فکر کنم حدود پانزده تومن شد ... اگه اشتباه نکنم همینیه که مامان عاطفه گرفته رنگش هم از این پررنگ تره ..سرخابیه ... اگه خواستی میتونی براش اسفنج هم بگیری ..که من خواهرم گفت نیازت نمیشه ... راستی پرده نی نی هم مبارک باشه

اتنا جون ...خدا قوت ...خونت تمیز شد ...اتاق پسرت هم مبارک ... تشنگی هم مشکل هممونه ..و مشکل بدتر تو راه دستشویی بودن

دلشاد جون ... من یه سره از بیمارستان میام خونه خودمون ...اخه مادر شوهرمینا از اصفهان میان ... هر وقت برن میرم خونه مامانم .... البته اگه خیلی خالم خوب باشه میمونم خونه خودمون ...تا خدا چی بخواد

پریا جان... هزینه اصلی رویان یک میلیون و پونصده ...اگر خواستی میتونی با دادن سیصد تومن ازمایش ژنتیک روی بند ناف بدی که اگر خدایی نکرده نیاز بهش شد بدون معطلی ازش استفاده کنی ..دیروز اقای همسر رفته بود برای قرار داد که همه گزینه هارو انتخاب کرد و یک میلیون هشتصد داد ... هزینه ازمایش هاشم برای من صد و سی تومن شد ...جای خوبی هم ازمایش دادم که خیالم راحت باشه البته با بیمه تامین اجتماعی

واااااااااااااااااااااای بالاخره تموم شد ... تونستم همه پست هارو بخونم ...
مرا عهدیست با جانان.....
CafeMom Tickers
سلاممممممممممممممم به مامانای گردالو و قلمبه و خاله رورو

فکر کنم مامان بعدی من باشمااااااااا.

نینی کاملا چرخید ه سرش توی لگنه منم 36 هفته و 5 روزمه.21 یا 22 مهر میشه شنبه میگه نتیجرو

معاینه داخلیییی اصلا نه درد داره و نه خطر من هر بار میرم میگم معاینه کنه دهانه ی رحمم چک کنه. مشکلیم نیست

سوند. خیلی عالیه من دکترم نمیزاره اما 2سال پیش که سوفیا رو زایمان میکردم یه خانمی توی بلوک بیمارستان بهمن

اومد به زور برام گذاشت گفت عالیه نمیفهمی الان اما بعدا راحتی برام ژل لیدوگایین زد و من اصلااااااااااااا اصلاااااااا

نفهمیدم حتی به اندازه ی سوزش خفیف اصرار کنید بزارن و حتما هم با بی حسی.

جوراب واریس هم اینبار میپوشم حین زایمان چون بعدش ورم پا نمیگیرم.

من اینبار بیهوشی کامل میخوام چون من هیچ جاییم ورم نداره غیر از کمرم خیلی جالبه واقعا.اون دفعه به خاطر همین تقریبا 10 بار سرنگو به نخاع زد من هلاکککککککککک شدم اینبار دیگه نه.

من چربی شکمم بر میدارم و یه نمونه از غدد لنف کشاله ی رونم میگیرم .واسه ی همین بهتره بیهوشی باشه.

من دفع پروتیینم دارم 331 بود که 1+ میشه فعلا خوبه ldh و هموگلوبینمم خوبه

از مادر شوهر نگید که زهری ریخت دیشب که قهر کامل شد.بی عقلی تا چه حد من نمیفهمم اراجیفی گفت که شوهرم جلوش ایستاد و بهش گفت باید از دل غزاله در بیاری احتمالا برای زایمانم نمیان دیگه .

خدا میدونه منو شوهرم دیشب چه حالییییییییییییی بودیم.مادر شوهرم زن بدی نیست اما بی عقله همش گوشش به
حرف مردمه.خواهر و مادر شوهرم همش درگیر ظاهرشونن تیپ و مد انگار 14 سالن .

موهامو امشب با رنگ مخصوص بارداری رنگ کردم اصلاااااااااااااا رنگ نگرفت احتمالا فردا برم گارنیر بخرم.ریشه هامو روشن کنم بعد این رنگرو روش بزنم چون 4 ماهگی که باهاش رنگساز کردم البته با فاصله ی 2 سانت از ریشه هنوز مونده روی موهام

برم لالا بوووووووووووووووووووس
من دیروز رفتم بیمه و برگشتم. واقعا لعنت به این شغلی که من دارم. صد سال درس خوندیم مثلا جای خوب داریم کار می کنیم . ده ساله دارم پول بیمه می دم . سه هفته میخوان به آدم حقوق بدن اونم تازه نه همشو. اگه بدونین چقدرررررررررررر چرت به آدم می گن. خانوم دکتره می گه اون گزارش سونوگرافی که توش نوشته دهانه رحمت کوتاهه بخاطرش رفتی سرکلاژ کردی کو؟ می گم بهش خانوم سونو که نشون نمی داد ، معاینه کرد. معاینه که گزارش نداره. بعد با یه لحنی می گه : من خودم متخصص زنانم یعنی چی سونو نکرد!! تو دلم گفتم من فکر کرده بودم مهندس معدنی اومدی اینجا نشستی سرویکس متر می کنی . ..... بعدشم بالخره شانسی که اوردم گزارش سونوی سه بعدی ام همرام بود یه کپی از اون گرفت و امضا کرد آخر.

آخ مینا کجایی بیا بغلمممممممممممممممم. لحظه لحظه یادت بودم به خدا.

راستی مامانا کیا برای نی نی شون ، نی نی لای لای یا همون ننو گرفتن؟ چه مارکی گرفتین چند گرفتین؟

مامی الی جون
از مو درست کردن گفتی دوباره خنده ام گرفت. من اون موقع ها که تو ماه پنج و شیش بودم یه بار رفته بودم آرایشگاه حسابی ته توشو دراوردم که مثلا اگه مهر ماه بخوام برای یه آرایش و براشینگ ساده بیام چقدر طول می کشه و از این حرفا.... که مثلا برم آتلیه عکس بندازم. الان حدود یه ماهه آرایشگاه تنبلی م میاد نرفتم. حالا این بماند. اون روز که می خواستیم بریم عکس بندازم ظهر دوش گرفتم که مثلا موهامو بپیچم . از اونجا که اولا دستم درست حسابی به همه جای کله ام نمی رسید و بعدشم انگشتام درد می کرد و نمی تونستم درست حسابی بیگودی بپیچم ، وقتی بعد سه ساعت موهام رو باز کردم ، قیافه ام شده بود عین جودی ابوت!!!! خلاصه همون جنگلی ها رو یه جوری با تافت راست و ریس کردم و رفتم عکس انداختم. فقظ شانس اوردم زمینه عکس چون تیره است خیلی شاخ هام معلوم نیست. اما خواهرم می گفت اصلا اگه کلا حموم نرفته بودی قیافه ات بهتر بود که. خلاصه اینم از خودآرایی من. حالا بماند یه وقتایی خط چشم می کشی بیشتر شبیه خط لب می شه و دیگه بقیه اش رو خودت می دونی دیگه.....

فرشته مهربون جون
سوند را برای تخلیه مداوم مثانه می ذارن. چون بخصوص بعد از سزارین از اونجایی که سرم هم وصل می کنن مثانه مدام پر می شه و تورم اون باعث درد می شه به همین خاطر سوند می ذارن که مثانه مدام تخلیه شه. راستش من تا حالا فکر نمی کردم چیز خاصی باشه و اما انگار بعضی ها رو یه کم اذیت می کنه. باز هم بستگی به نظر دکترت داره.
من قراره سزارین بشم. اما اینکه پرسیدی کدوم بهتره . مثل این می مونه که بگی شب بهتره یا روز. بستگی به وضعیت مادر و جنین و هزار تا چیز دیگه داره. هر کدومش دردسرها و مزایای خودش رو داره .
بند ناف رو من نگرفتم.
موهام هم هفته بعد رنگ می کنم. اما دکلره نمی ذارم. اونو باید از دکترت بپرسی.

پگاه جون
عزیزم ... دیگه ببین من از اون تیرماهی هایی هستم که هم به خاطر رشته ام خیلی رو خودم کار کردم هم اینکه بالخره چهار ساله دست پرورده یه آبانی تمام عیارم دیگه. برای همین خیلی دلم می خواد پسرم هم آبانی باشه. چون دیگه تقریبا تمام اخلاقاشونو می شناسم. بنظر من تیر و آبان مکمل های خوبی برای هم هستن.
البته منم تو بعضی چیزها سیسنوسم تبدیل به تانژانت می شه و دیگه بقول معروف خون به مخم نمی رسه دیگه . کاریش هم نمی تونم بکنم. اما خوب خیلی کم پیش میاد.
سلام خانومای عزیز گردالی.
فکر کنم دیشب تو خواب ناله میکردم چون شوشو صدام کرد گفت الناز چی شده منم که نمیدونستم چی شده بود گفتم هیچی فکر کنم خیلی ناله هام شدید بوده صبح یادم رفت ازش بپرسم.
دیروز کارای نظافت خونه تموم شد دیگه از نفس افتادم البته بنده خدا شوشو خیلی کمک کرد شایدم من اونو کمک کردم یه دونه تمیز کردم یخچال مونده و داخل یکی از کابینتا بعدش خلاص.البته امروز که مهمونام میان نمیتونم این کارارو تموم کنم انشااله به زودی.
راستی چه معنی میده نی نی سایت تیکرارو برداشته!!!پر رو

نازنین جان:
منم هیچ وقت بلد نیستم موهامو درست کنم باز خوبه شما میتونی یه کارایی انجام بدی من وقتی با موهام کار میکنم احساس میکنم پت و مت تو وجودم حلول کرده از بس مچول بازی درمیارم. اول حاملگیم هم برای اینکه کلسیم کم نیارم رفتم موهامو کوتاه کردم الان مدلش کوتاهه البته دو ماه پیش برا مرتب کردنشون رفتم الان شبیه شیر نر شدم نه موهام توی کلیپس و کش جمع میشه نه مرتبه چند روز دیگه دوباره باید برم مرتبشون کنم این آرایشگرمم مرداد ماه زایمان کرد دیر به دیر وقت میده منم میخوام نزدیک زایمانم باشه زمان زایمانو هم که دکتر نمیگه کلا در هاله ای از ابهام هستم.

غزاله جون:
وقتی شوهر آدم ازش دفاع میکنه آی حال میده. من اینجور موقعها دلم میخواد بپرم بوسش کنم.
برا زایمانت میاد حتما چون اینجور موقعها بچه رو بیشتر نوه خودشون میدونن میان و یه چند تا حرف اضافی میزنن و میرن مثلا اینکه خون ما تو رگاشه و چی و چی.

فاطمه جون:
به به چه عجب از این ورا خواهر

زرطلا جون:
خدا نینی رو حفظ کنه. همچنین مامانتو

ضحی جان:
خدارو شکر.

ساحل جون:
خوب کردی زنگیدی چه معنی میده غذایی که خوب نیست میدن دست مردم. این شوشوها هم با این رودرواسیاشون آدمو حرص میدن شوشوی من که اگه نیم کیلو از یه جنسی لازممون باشه سه کیلو میخره چون روش نمیشه کم بخره ولی منم طی حرکات انتحاری میپرم و میرم خودم میخرم مخصوصا پنیر که طعمش عوض میشه.

این حاصل دسترنج بنده در امر بیسکوئیت پزی بید البته رنگ غذا فقط سرخابی و سبز داشتم حسش نیومد برم بخرم:

آپلود عکس رایگان و دائمی

آپلود عکس رایگان و دائمی

آپلود عکس رایگان و دائمی

آپلود عکس رایگان و دائمی

این هم نتیجه دوخت و دوزم البته دیشب وقت نشدآویزونش کنیم امروز میره سر جاش دوباره عکس میگیرم.

آپلود عکس رایگان و دائمی
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
2706