2737
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
سلام
حالم بهتره
ساناریا عزیزم نگران نباش گلم دیدی که تو مقاله نگار نوشته بود چقدر استرس واسه نینی خطرناکه .

مرسی بچه از بودنتون ...وقتی زایمان کردین بیاین تجربه هاتونو واسه ماها که آخرای آبانیم بنویسید.
مامان امین جون یه بار دیگه لینک فیسبوکتو بذار لطفا

پریا جون خدارو شکر که به خیر گذشت
نگار و ضحی عزیز مرسی از اطلاعاتی که گذاشتین
تختو کمد ضحی کوچولو مبارک باشه
قو جون شما هم که سرما خورده بودی جوجوت کم تکون میخورد؟
سلام دوست جونا خوووووووووووووفید؟ خوشییییییییییییییید به سلامتی انشالا همتون خوب باشید

قو جون
من قرشته مهربون بیدم عکس کاربریم نی نی داره
اسمم تو لیست نیست بی معرفت این دومین باریه که تو لیست نیستمااااااااااااااا گریهههههههههههههه

فرشته مهربون** 25 بهمن**27 سال**بتا 250** دکتر لیلا سلطانی**بیمارستان؟؟؟** تهران** دختر**معلوم نیست ایشالا طبیعی** بیشترین رای پانیسا اورد اسم نی نیمو میذارم پانیسا
قوووووووووووو منم سرما خورده بودم بدجورررر، الان بعد از 2 هفته خداروشکر بهترم واییییییییی چقدر بده که سرمای بدی بخوره و داروهاش فقط استامینوفن و شربت سینه دیفن هیدرامین و لوراتادین باشه خداروشکر که بهتر شدی

BITAMIRA جان
مرسی عزیزم منم همین دردارو دارم و طبیعیه خواهر باید تحمل کنیم دیگه چیزی نمونده

مامان کیان جان
مرسی عزیزم با این شکم قلمبه نمیدونی چه جوری رفتم جلسه دفاع، سوژه خنده بودم من و نی نی دو نفری رفتیم دفاع خخخخخخخخخخخخخخخ
نمیدونید چه پوستی از ما کندند بیچاره نی نی

عاطفه جان
پریناز: یعنی دارای ناز و کرشمه همچون پری
کیانا: طبیعت
ملیکا:ﺯﻧﺒﻮر ﻋﺴﻞ
نوشزاد: اسم همسر پادشاه ساسانی
پانیسا: زیبا همچون آب

ابریشم جان
قدم نو رسیده مبارک باشه

پریا جان مرسی عزیزم

ضحی جان مرسی و تخت و کمد نی نیت مبارک باشه

آتنا جان
مبارک نی نی باشه ایشالا مامانتینا هم یه خونه خوب پیدا میکنن و راحت میشن

دوست جونا برای من و آبجیم حتما دعا کنید محتاجیم به دعاهای شما عزیزان
خدایا شکرت راضیم به رضای تو...
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی

من یه سوال دارم هنوز نتونستم یه وان خوب برای نی نی پیدا کنم شما از کجا خریدین ؟؟؟؟ یه چند تایی توی این پلاسکو فروش ها دیدم ولی جنسشون خوب نیست خواهشا بگین از کجا میشه خرید شما از این هایی که ست هست خریدین یاتکی
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم یک عدد مامان سردرگم

دوباره برمیگردم الان تخت و کمد نی نی را آوردن بالاخره برم دوباره بیام
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
2728
سلام مامانا خوبید؟

من امروز رفتم اسناد پزشکی اون دکتری رو که گذاشتن واسه چک کردن مدارک پزشکیه مردم دوست داشتم پاره اش کنم به معنای واقعی عوضی مدارک پزشکی من و دیده میگه تو همه چیت عالیه اگر به من بود یه روزم بهت استراحت نمی دادم منم گفتم یعنی دکتر من نمیفهمه که بهم استراحت داده گفتم ماهی خداتومن دارن از حقوقمون کم میکنن بعد که احتیاج داریم آدم میدونن آخرش گفت 10 روزه دیگه برو همون شعبه ی که برات بیمه رد میشه جوابش میاد اونجا.

ابریشم جون مبارک باشه انشاالله نامدار باشه و زیر سایه ی مادر و پدر.برای چی بعد عمل ورم کردی؟بعدشم مگه بچه ی دومت نیست چرا میمیات نک نداره؟

پگاه جونم من چیزایی رو نگه میدارم که دیگه خیلی دوسشون دارم و برای با ارزشن مثلا کاغد و این چیزا نگه نمیدارم.من این سه شنبه برم دکتر وقت حتمی رو ازش میپرسم ولی خودم که حساب کردم 14 آبان 39 هفته رو تموم میکنم فکر کنم تاریخم دقیقا مثل تو میشه.

قو جونم اول یه سوال من دیروز آخرین بار اومدم سایت تا اونجایی که یادمه 502 صفحه بود الان چطور شد 495 آفرین پشتکار
واقعا خسته نباشی عزیزم چقدر خسته شدی الهیییییییییی.بابا بازم شعور مادر شوهرتتتتتتتت.قو هی پیش خودم داشتم فکر میکردم میخواست چی بپرسم از ابریشم الان دیدم تو پرسیدی وزن دخملیش با سونو مطابقت داشت.
طول سرویکسمم خوبه دست بوسه فعلا اندازه ش با آخرین سونو 28 تا 32 بود اسکول شدم رفتتتتتتتتتت.

بیتامیرا جون من که فشارم 9 بود سرگیجه داشتم شاید برای همه یه جور نباشه.

عاطفه جونم دیگه هیچییییییییییییی نمونده وای خوج به حالت.من با فشار 9 سرگیجه داشتم که مجبور شدم 12 شب برم زیر سرم.

لیلیان جون انقدر دکترای خوب هست انقدر دکتر عوض نکن بذار یه دکتر همه ی شرایطت و بدونه .

مامای الی جون خدارو شکر که آشتی کردین.وای امروز فهمیدم تازه اول راهم تازه اینم فهمیدم که اگر کمیسیون پزشکی این سه ماه رو تایید نمنه از مرخصی زایمانم کم میکنن.

ضحی جون تخت و کمد نی نی مبارک باشه عزیزم شبیه برای عاطفه است.

پریا جون خیلی ناراحت شدم انشاالله خونریزیت بند بیاد عزیزم مارو از خودت بی خبر نذار.

ساناریا جون انشاالله که هیچ اتفاقی نمیفته و دفع پروتیینم برطرف میشه و نی نی تا آخر 39 هفته تو شکمت میمونه.

باران جون اگر جونتو دوست داری احیانا پستای کوتاهت رو پاک کن تا مبصر تاپیک نیومده ببینه.

بی همتا جون خدارو شکر که الان بهتری عزیزم مواظب خودت باش.

Lilypie Premature Baby tickers
2738
سلام دوست جونا امیدوارم حال همه خوب باشه

بچه ها دخمل من از دیشب تا حالا خیلی خودشو سفت میکنه سمت راستم فشار میاره یه به معدم هم فشار میاره معدم یه جوری شده

طبیعیه به نظرتون؟
سلام.
دعا میکنم همه ی مادرای لین تاپیک به سلامتی فارغ شن و نی نی هاشون رو بغل کنن، ان شاءالله همگی به سلامتی این روزای باقیمانده رو پشت سر بزارید. و هر لحظه اش براتون خاطره بشه،
مواظب خودتون و نی نی هاتون باشید. روز و روزگارتون خوش. بوووووس

صبح همگی بخیر
پستارو دیشب خوندم نصف شب.... بنایی تموم شد اومدم خونمون.. نت خونه قط بود

ساناریاجون ونیلی جون ایشالاکه هیچکدومش مشکلی نیست!نه ورم تو ساناریاجون و نه سفت شدن شکمت نیلی جون
آخه منم خیلی وقته نی نی خودش وسففففت میکنه وفشاااارمیده،،بازم مراقب باشید
خواستم بگم منم دوسه روزه بشدت حالم بده زیر قفسه سینه م آنننننننننچنان دردی میگیره که دادمیزنم نه میشه درازبکشم
نه بخوابم نه بشینم،یکسره ترش میکنم حتی آب خالی میخورم ترش میکنم و رفلاکس شدیییید معده..
دیروز از ترس از صب هیچی نخوردم حتی آب و چایی ظهر همسرم از بیرون غذا گرفت هوس پلومرغ ربی کرده بودم!
خیلی خیلی چرب بود از شدت گرسنگی نفهمیدم چجوری غذامیخورم هم تندتند خوردم هم وسطش نوشابه خوردم وهم زیادخوردم بالافاصله
حالت تهوع و بالافاصله استفراغ شدید.. هرچی خورده بودم بالاآوردم همراه خون! همینجوووور داد میزدم و گریه میکردم
خلاصه به حدمرگ رسیدم وبعد دراز کشیدم و اینقد ناله وگریه کردم که خوابم برد بیدارشدم دیدم زنگ زدن خواهرم اومده ویک دوستم که پرستاره.
فشارگرفت از هردودست ودوحالت نشسته وخوابیده 10بود گفت خوبه،،بادکترم که تماس گرفتم گفت بروپیش دکتر داخلی
این دوست پرستارم هم باخواهرش که دکتره یک شهردیگه تماس گرفت گفتن رانیتدین و آلومینیوم ام جی بخورم یاسرم بزنم ونمدونم آمپول چی توش..
اماهیچکدوم و جرات نکردم ببینم عصربتونم برم دکتر گوارش ببینم چمه.
خیلی روزای سختی دارم مخصوصآ این سه روز،، خواستم بگم حوصله تایپ کردن وجواب دادن پستارو فعلآ ندارم دیدم که خوبه هنوز حوصله ندارم که
دارم مث داستان حالم ومیگم.....!!!
خیلی پرحرفی شد ببخشید بس حالم بده و دلم پره برای منم دعاکنید واقعآ حالامیفهمم کسانیکه حالت تهوع واستفراغ دارن 4ماه اول بارداری چییییییی میکشن
خیلی سخته مث دختر خاله طفلی خودم
مواظب خودتون باشید بووووووووس
سلام مامانیای دل قلنبه.
دیروز یکم خونه رو تمیز کردم یعنی پذیرایی رو تموم کردم ولی برا اتاق خوابا و آشپزخونه انرژی نموند. این شوشو یه چند شبی گرمش بود یا میرفت روی سرامیکای اتاق خواب میخوابید یا روی پارکت پذیرایی هرچقدرم بهش میگفتم پسر جان بدنت خشک میشه انگار نه انگار امان از دست این بچه های ریشو.حالا چند روزه کمرش خشک شده دیروز که کار میکردیم هر دو مون ناله میکردیم قرار شد بقیه اش رو امروز و فردا انجام بدیم بعدشم یکم خیاطی کردم که وقتی آماده بشه عکس میذارم.

ساناریا جون:
عزیزم نگران نباش انشااله مشکلی نیست زودی بیا از خودت خبر بده ها خدا رو شکر نینی دختره. دخترا زودتر بدنشون کامل میشه انشااله که مشکل برطرف میشه و نینی جون چند هفته ای هم تو دل مامانیش میمونه.

مینا جون:
راست میگی؟ چه بی انصاف. انشااله کمسیون پزشکی تایید میکنه حالا انگار سه ماه مرخصی رو از گوشتشون میخوان بکنن. دیشب مادر شوشو زنگ زده میگه به الناز بگو یه ماه زودتر مرخصی بگیره خدای نکرده کیسه آبش پاره میشه ها میگم مامان جون اینجا تا دقیقه 90 منو نگه میدارن اگه مرخصی بگیرم انقدر زنگ میزنن بهم که از استرس میزام.

غزاله جون:
انشااله مشکلت به زودی حل میشه و نیازی به هیچی نیست.

بی همتا جان:
نمیدونم این چه صیغه ایه که هممون نوبتی داریم سرما میخوریم انشااله زودی خوب بشی منم که سرما خورده بودم بالا آوردم هی غصه میخوردم نکنه سرفه کنم به نینی فشار بیاد با هزار بدبختی نذاشتم تبدیل به سرفه بشه و فقط عطسه بود و آبریزش چشم شربت عسل و لیمو زیاد بخور لبنیات رو هم کلا بذار کنار.

نازنین جون:
عکسای قشنگت مبارکه خدا صنعت فتوشاپو خیر بده که داد آدم میرسه. راستش این شوشوی من از آتلیه بارداری خوشش نمیاد منم که نمیشه تنهایی برم بیخیالش شدم.
انقدر از این آدمای موج منفی بدم میاد. مخصوصا که یکی که حامله است و یه نفر هی پیشش آه و ناله کنه. بابا این بنده خدا میخواد زایمان کنه خودش هم به اندازه کافی میترسه هم استرس های مختلف داره نمیدونم چرا یه عده رعایت نمیکنن.

پریا جان:
خدا رو شکر به خیر گذشته ومشکلی نیست بابت توصیه های خوبت هم ممنون.

ضحی جون:
تخت و کمد نینی خیلی خوشمله مثل خود نینی صورتیه مبارکش باشه.

نگار جون:
دست گلت درد نکنه مطالبت خیلی مفید بیدن.

مامان امین جون:
انشااله نینی های هممون سالم وصالح باشن.
این تاریخ زایمان هم شده برا خودش معضلی برا من از روی اولین روز آخرین پریودی طبیعی رو گفته 25 آبان از روی سونوی هفته 18 گفته 19 آبان از روی آخرین سونو گفته 16 آبان حالا اگه سزارین باشه همه این تاریخا یه هفته میره جلوتر. اون روز گفت یه بار دیگه هم بهت سونو میدم اگه سن نینی با تاریخ پریودی خیلی فرق داشت سونو رو مد نظر قرار میدیم حالا تو این گیر و دار شوشو میگه دکترت خوب نیست عوضش کن یعنی هر دفعه اعصاب منو خورد میکنه نیست که دکترم همسر همکارمه فکر میکنه تعصب دارم حالا من قبلش کلی پرس و جو کردم تعریف اینو خیلی شنیدم یعنی میگن بهترین پزشک حال حاضر زنجان همینه آخر سر دیشب حالشو گرفتم تا کوتاه اومد خانم یکی از همکاراش حامله است که بچه دومشه و سن بارداریش هم از من جلوتره حالا تاریخ بستری اون مشخص شده این دیگه منو دق داده که دکتر فلانی خیلی خوبه

عاطفه جون:
هفته های آخر مبارکه. انشااله نینی کوچولوی خوشگلمون زودی بدنیا بیاد بپره بلل مامانش. ما هم به هفته های آخر برسیم و خیالمون راحت بشه.
این ایده گاز گرفتنم خوب بید امتحانش میکنم.خخخخخخخ

ساحل جون:
خدا بد نده چی شد یهو؟ حتما دکتر برو که اذیت نشی و زودی خوب بشی انشااله.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
سلام دوست جونا

خوبین خوشین

من دوباره سوالم را میگم شما وان حمام برای نی نی از کجا خریدین جنس خوب وچه قیمتی؟

مامی الی جون
به سلامتی خوش به حالت که همسرت کمک میکنه شوشوی منم همه کارا را سرهم بندی میکنه مثلا جارو برقی میکشه ولی فقط روی فرشها رو میکشه ودریغ از این که یه سر سوزن مبل را جابه جا کنه وزیرش را بکشه خونمون سرامیکه وهرچی خاک روش بشینه معلوم میشه

ساحل جونم
خدا بد نده این روز های آخر را باید خیلی مواظب باشیم سعی کن چیز هایی که معده را تحریک میکنه نخوری والا منم خودم اینقدر به نمک حساس شدم که اگه یک کم زیاد بشه تا 3 روز ورم میکنم وپاهام درد میگیره خلاصه چیزی نمونده دیگه باید خیلی مواظب خودمون باشیم .

نیلی جون
به نظر من این روزها هرگونه حرکت مشکوکی از طرف نی نی را باید با دکترت درمیون بزاری

ضحی جون
سرویس نی نی مبارک خوشکلن بودن به سلامتی

سارینا جون
چرا نمیری دکتر آخه ورم وقرمزی صورت چیز عادی نیست

مینا جون
این مرخصی استعلاجی تو هم حکایتی شده خیلی اذیت میکنن اینقدر که سر این مرخصی حرص خوردی فکر کنم اگه رفته بودی سر کار اینقدر اذیت نمیشدی حالا انشاله که درست میشه استرس به خودت وارد نکن

بیهمتا جون

انشااله که زودتر خوب بشی

فعلا فقط این صفحه را خوندم بر میگردم
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
شیوانا جون
منم از بهار یه Tatia گرفتم. هم اندازه اش بزرگ و خوبه هم جنسش. دوستای منم که نی نی های دو ساله دارن الان همینو گرفتن و استفاده کردن و خیلی هم راضی بودن.

مامی الی جون
منم آتلیه بارداری نرفتم. یه جایی آشنا داریم هر سال برای لاتاری می ریم عکس میندازیم. امسال هم رفتیم همونجا چند تا فیگور دوتایی (البته سه تایی) گرفتیم . من هی دل قلمبه م رو چسبوندم به بابای نی نی و عکس انداختیم . فقط گفتیم یادگاری بمونه. لباسم هم اسپرت بود . خیلی سخت نگرفتم .

مینا جون
اینطوری که گفتی یعنی به سلامتی امضا کرد و کارت تموم شد دیگه؟ خوب اگه اینطوره خداروشکر. من تازه فردا باید برم بیمارستان هدایت ....... ایش به خدا اگه مشکل غیبت و اینا پیش نمی یومد نرفته قیدش رو می زدم. اینجور وقتا که می شه با خودم می گم آخه کارمندی هم شد شغل. اینهمه زحمت می کشی ، حقوق و مزایای آدم هم اینطوریه!!!

ساحل جون
دیگه همه مون این آخریا هر کدوم یه جور درگیریم دیگه. فقط ایشاله این چند روزه هم به خیر بگذره و بعدش سلامتی باشه. برای اسید معده ، من رانیتیدین میخورم. البته چند روزه. انگاری آب بریزی رو آتیش. دکترم گفت هر شب هم بخوری مشکلی نداره. میخوای بپرس از دکترت وامتحان کن.

نیلی جون
وقتی سفت می شه چک ببین نی نی یه یا رحمت انقباض داره. اگه کل شکمت بخصص قسمت قله رحم که دست می ذاری سفت شده انقباضه. نی نی نیست. منم دو سه روزه همینطورم. دکترم گفت انقباض هات داره از الان شروع میشه. چون بدون درده اشکالی نداره.

ساناریا جان
انشاله که چیزی نیست ولی حتما حتما برو پیش دکتر. بعدشم بیا از خودت خبر بده.الان هفته چندمی؟
سلاااااااااام دوستای خوشگلم

من آشپزخونه رو تموم کردم حالو پذیرایی هم تموم شد فقط مونده اتاق خوابا و لوسترااا. دیروز اومدن موکت اتاق پسملمو چسبوندن امروز هم میان واسه کاغذ دیواری فردا هم قراره سرویسشو بیارن البته اگه بد قولی نکنن
بچه هااااااااااااا کمک کمرم گرفته ناجوووووووووووووووووور یعنی یه قلنج گیر کرده پایین کتف چپم داره داغونم میکنه

مامان امین

عزیزم پسمل من 19 آبان میاد . البته تاریخ طبیعی من 3 آذره و 19 آبان وقت سزارین داد دکی. راستی منم همش تشنمه . ازین ور همش آب و آب میوه و دلستر میخورم از اون ور فوری باید برم موال کلا درگیرم با این موضوع. مدام هم تشنه امه

نگار جون

ممنون بابت مقاله. مفید بود دستت درد نکنهههههههههههههه

ضحی جون

تخت و کمد فسقلت خوجله مبارکش باشه عزیییییییزم

ساناریا جونم

عزیز دلم ایشالا که زود خوب میشی و چیزی نیست... استرست بیشترش میکنه تحت نظر باش به امید خدا همه چی عالی میشه . مارو بی خبر نذار . نگرانتم

پریا جون

خدارو شکر که به خیر گذشت . ایشالا ازین به بعد در کمال آرامش واست سپری بشه . من همش فکر میکردم که ماه آخر دیگه نگرانی نداره و همه چی آرومه اما انگار برعکسه

فرشته مهربوون جووون

دفاعت مباااااااااااارک ایشالا همیشه تو زندگیت موفق باشی گلم... به نظر من پانیسا خیلی خیلی قشنگه خیلی خوشم اومد... ایشالا خدا به آبجیت بهترین هارو بده . بهش بگو خدا داره واسش بهترین و آماده میکنه . منم قبل از این یه دونه سقط داشتم البته خارج رحمی بود و کلی درد و عذاب کشیدم اما راضیم به رضای خدا چون میدونم حکمتش بوده و هیچ واسم بد نخواسته. مرسی که واسه مامانم اینا دعا میکنی ♥♥♥ خیلییییی میخوااااااامت

نیلی جون

عزیزم حرکات نی نیت طبیعی گلم خووو فسقلی بزرگ شده جاش تنگیده دیگه . فکر کن پیچیدنت تو یه پتو خودتم باشی سفت میشی و فشار میاری دیگه

شیوانا جون

عزیزم من هیچ تحقیقی واسه وان نکردم یه سرویس دیدم خوشم اومد همونو برداشتم . الان که گفتی باید برم برم ببینم چه جوریاس نکنه خوب نباشه وااااااااااای

ساحل جون

خووووو دختر تند تند غذا خوردن خودش بدترین کاره الان . اون وقت نوشابه هم وسطش خوردی؟؟؟؟؟ بعد میگیس چرا ترش میکنم و رفلاکس دارم ؟؟؟؟ خوب عمه منم که حامله نیست ایتن کارارو بکنه همینطوری میشه چه برسه به ما که حامله ایم... وعده های غذاییت رو بیشتر کن با حجم کمتر وسطش هم مایعات نخور بهتر میشی ... اما خوب که نمیشه این سوزش معده و ترش کردن تا آخر باهامون هست دیگه... باید تحمل کنیم چاره ای نیست

قووووووو
کجاااایییییی؟ گلم بهتری؟؟؟؟ یه خبری بده خوووو
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
2706