2703
2553
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218366 بازدید | 15785 پست
سلام مامانای عزیز امیدوارم که حال خودتونو فرشته آسمونیتون خوب باشه.خواستم بگم به هر دکتر یا مامایی اعتماد نکنین من هفته پیش رفتم درمانگاه ماما وزنم کرد گفت تو توی 5 ماه اول 3 کیلو اضافه کردی چرا تو ماه ششم 4 کیلو اضافه کردی؟فشارتم رو 12 زیاده نکنه پره اکلامپسی شدی سریع آزمایش بده بیار واسم.خاک بر سر اینقد تو دلمو برد که تا جواب آزمایش اومد تمام بدنم میلرزید وگریه میکردم آخرم گفت همه چیز خوبه خیالت راحت.دیگه پیشش نمیرم دکتر خودم خیلی به آدم روحیه میده تا میبینمش احساس خوبی دارم.
پریا جون دیروز عصری دلم چنان تکانی خورد که داد زودم از ترس،مثل اینکه نینیم چرخید حالا دیگه تکوناشو سمت چپ نافم احساس میکنم.ایشاله که بری دکترو همه چیز خوب و عالی باشه

قو جون همه وسایلت نی نیت مبارکش باشه ایشاله با سلامتی و خوشی از همشون استفاده کنه.منم تقریبا همه وسایل دخترمو گرفتم بجر همین تب سنج و دستگاه بخار و دماسنج که واقعا موندم چه مارکی بخرم.

برای همه آرزوی سلامتی و قبولی طاعات دارم . زیاد برای دیگران و اطرافیانتون دعا کنین مامانم میگه زن حامله به واسطه جنینش پاکه و دعاش گیراس.من تپش قلب و تنگی نفس دارم و با اینکه گفتن قرص پرانول واسه جنین خوب نیست این ماهای آخر مجبورم مصرف کنم وگرنه خطرش خیلی بیشتره .من و دخترمو از دعای خیرتون محروم نکنین.التماس دعا

به نام خدایی که دراین نزدیکی هاست

نام ****** آخرین پری** سن** عدد بتا *** نام دکتر ***** بیمارستان ** شهر ** جنسیت **نام انتخابی

*************************************************************************************

01.شیما******5دی***29 سال***؟؟؟؟؟؟***دکتر نعیمی****ب مهراد****تهران***پسر***
===========================================================
02.عسل*****8دی *** 29 سال***^1000***دکتر ادهمی*** ب. رضوی***مشهد**پسر***
03.برگزیده*** 13دی*** 19سال****3126****دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟***ب؟؟؟؟؟؟؟***کرمان***دختر***
============================================================
04.ابریشم****16دی***34 سال *** 564****دکتر؟؟؟؟؟؟؟****ب.؟؟؟؟؟؟؟***تهران***دختر***نی نی دوم
06.عاطفه **** 23 دی** 25سال** 895 ****دکتر زارع پور **** ب.؟؟؟؟؟؟ ****تهران***دختر***
07.زهرا(د.ج. رویا)*26 دی*30سال***1200**دکترعراقی******ب.؟؟؟؟؟؟؟***اصفهان**پسر***
08.فاطمه *** 26 دی ***29 سال **-*** خانم دکتر ترکستانی *** بیمارستان خاتم الانبیا ***تهران ***دختر *** کوثر
==============================================================
09.فرشته صورتی *26 دی *24 *300 *دکتر سودمند *عرفان یا آتیه *تهران *دختر *هنوز معلوم نیست
=============================================================
09.نیلی*******28 دی**21 سال***؟؟؟؟***دکتر مقصودی**ب. بانک ملی **تهران***دختر***
10.سمیه(م. آتریسا)* 28دی* 32سال* 720** دکتر باوریان*** ب.نیکان یا فرمانیه*تهران* دختر ***
12.الاله(هانیه) *1 بهمن **28سال** 1000 ***دکتر وظیفه شناس*ب.؟؟؟؟*****تهران***پسر***
13ترنم ....23 سال ... تاریخ پری 2 بهمن...تارخ احتمالی عمل 4 ابان... دکتر زاکر حسینی...بیمارستان اریا. .. سزارین ..نی نی دختر ........

13..ارغوان***3بهمن***29سال***؟؟؟؟*** اصفهان*** دکتر فعلا" آل یاسین ***ب.؟؟؟***پسر***
15.غزاله*****5بهمن**28سال**** ؟؟؟؟*** دکتر ماموریان اصفهانی*ب. بهمن**کرج***دختر***نینی دوم
16.الهام(مامان کیان)*****6بهمن**23سال***5000***دکتربهنازخاتمی***ب. بنت الهدی***مشهد**پسر***
17.دنیا*****7بهمن***27سال ***؟؟؟؟ ***دکترایرج کچویی***ب.مهر********مشهد**دختر***
19.برناز**** ٧بهمن *** ٣٢سال *** ٨٥٠ **** عشوری مقدم **** احتمالاً عرفان **** تهران**** بسر
21.نازنین***8 بهمن****34 سال ****؟؟؟**** دکتر باوریان ****ب. مادران****تهران*** پسر***
22.خورشید/ 3000/ 8 بهمن/ 32/ دکتر فندرسکی/ نینی اول/ پسر
22.میس ماری*9 بهمن *27سال***5000***دکتر جلالی زند**ب. صارم ******تهران****پسر***
23.بیتا*** 9بهمن *** 27 سال *** 595.5 *** بیستون *** دکتر محمد حسین صانعی*** کرمانشاه*** دختر
24.نسیم *** 12 بهمن* 27 سال***2550** دکتر صالح گرگری*ب. مهدیه*****تهران***پسر***
25.زهرا(فنجون)* 13 بهمن *30سال* 725***دکتر عراقی ****ب.؟؟؟؟؟******اصفهان**دختر***
26.بی همتا**13 بهمن** 29 سال* 200،***??????؟؟؟؟*****ب.؟؟؟؟؟؟******تهران **دختر***
27.قو ****** 14بهمن * 29 سال***225 ** دکتر منصوری ***ب. مهر*******مشهد**دختر***
28.گیسو****14بهمن **37سال** 1500** دکتر رزاقی******ب. ؟؟؟؟؟؟؟****تهران***دختر***
29.ناهید****** 14 بهمن ** 27** 90*** شهناز امینی ***** کسری ** تهران ** دختر **نفس
30.ایسا63***16 بهمن***28سال***؟؟؟**؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟*****؟؟؟؟؟؟؟****ایران نیستم *پسر***
31.ساناریا***16 بهمن***24سال***110**دکتر کاشانی زاده**ب.؟؟؟؟؟؟*****تهران***دختر***
32.سلین****17 بهمن***27 سال** 100**دکتر علوی******ب.؟؟؟؟؟؟*****بندرعباس*پسر***
33.پگاه*****17بهمن ***29سال***230**دکتر جعفری*****ب.؟؟؟؟؟؟*****کرج*****پسر***
34.آیاتای(زمانه)*17 بهمن*23 سال**2360* دکتر سهرابی ****ب. آذربایجان***ارومیه***دختر***
35.مینا*****17 بهمن****24سال***845**دکترمرصوصی***ب.رسالت*****تهران***پسر***
=========================================================
36.مهسا***17 بهمن***23 سال** 1000**دکتر طالبیان*****ب. صنایع پتروشیمی*خوزستان*دختر***
37.پریا***** 17 بهمن***32 سال ** ؟؟؟؟**؟؟؟؟؟؟؟؟؟******؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ***تهران *** دختر *** =============================================================
39.مامان مهربون** ١٨ بهمن*__** 1000***دکتر جعفری پور**ب.امیرالمومنین*اصفهان**پسر***
40.الناز(مامی الی)** 18 بهمن** 30 سال**؟؟؟؟؟** دکتر مردی**** بهمن (اگه افتتاح بشه) **زنجان** پسر**
41.مصی***19بهمن***31سال***900***دکتر آهنگری*****ب. چمران*****تهران****پسر***
42.شیوانا ***20 بهمن ***??***??***دکتر رقایی ***ب.مهرگان***اصفهان ***پسر
43.مامان امین***20 بهمن***.32 سال***.دکتر زهرا کوچکی.***ب. مردم.***تهران**.پسر***.امیر حسام. ***نی نی دوم
44.هیوا****21بهمن**27سال****486***دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟****ب.؟؟؟؟؟؟******مشهد****دختر***
43.اسما (مامان مانی کوچولو)* 22 بهمن*28 سال*200*دکتر اخوان طبیب*ب. خاتم الانبیا*تهران*پسر
==========================================================
44.ساحل 325__*22بهمن_** ؟؟؟؟_**** دکتر آریامنش_ بیمارستان مهر_***مشهد_*پسر_**
45.اقاقیا******22 بهمن ***28 سال***؟؟؟؟***دکتر روغنی زاد***ب.خاتم الانبیا***تهران***پسر***
44.دلشاد**23 بهمن**24سال**** 720***دکتر حجتی*****ب.؟؟؟؟؟؟؟*****تهران****پسر***
45.آتنا*****25بهمن**25 سال***؟؟؟؟***دکتر کاوه مقاره ای*ب .مهر*******تهران***پسر***
46.جانسو**25بهمن**.25سال***300.***.دکترفرزدی******ب.ملکان******تبریز***دختر***
47.فاطمه(*:ضحی:*)****** 25 بهمن** 25سال** 440 *** دکتر زهرا انصاری ***** بیمارستان سینا ** اصفهان ** دختر **ضحا
==========================================================
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلشاد جان پرهیز غذایی دارم
برنج-سرخ کردنی-هر گونه چربی-کنسرو-سوسیس -کالباس-نمک-شیرینی-شوری-تخم مرغ-نشاسته-ماکارونی-سیب زمینی مطلقا ممنوع
فقط غذای آب پز یا کبابی با سبزیجات و لبنیات کم چرب
البته من علاوه بر فشارم آنزیمهای کبدیم بالا بود.
راستی قو جان مبارکه...به سلامتی ان شالله خرید جهاز
Lilypie Pregnancy tickers
2720
سلام دوست جونای گلم
ایشالا که خوب و خوش باشین

حال منو دخملی هم خدارو شکر خوبه با توکل به خدا ایشالا که هممون این سه چهار ماه باقیمونده رو به خوبی و بدون مشکل بگذرونیم
توو این چند روزه هم که من استراحتی شدم بیچاره شوشو همه کارای خونه رو انجام میده آشپزی میکنه ظرف میشوره و جارو ...... دلم براش میسوزه با این گرما و روزه همه این کارارو انجام میده هیچیم نمیگه فقط میگه ببینم حال تو و نی نی خوبه دیگه هیچی برام مهم نیست ولی خب دلم براش میسوزه منم که شوهر ذلیلللللللل ههههههههه

پگاه جونی مرسی بابت اطلاعات خوب و مفیدی که گذاشتی
ایشالا که برا خودتو نی نی هم مشکلی پیش نمیاد

قوجونی وسایل نینیت مبارک باشه من که عاشق حوله هاش شدم خیلی نازن
درمورد سوالاتتم که چون بیسواد تشریف دارم نمیتونم راهنماییت کنم دوستم کلن تو این زمینه ها ضعیفم ولی درمورد پوشک شنیدم مولفیکس خوبه

سلین جون این چیزایی که گفتی من تا حالا تجربه نکردم ولی بخاطر دردت دلتو پهلوهات حتما پیگیری کن یه وقت انقباض نباشه سعی کن استراحتتو بیشتر کنی من که خودم هفته پیش تقریبا یه دوروزی پهلوی راستم درد میکرد رفتم دکتر توو سونو معلوم شد بچه یکم پایینه باید همش استراحت کنم آخه قبلش فعالیتم زیاد بود ولی چند روزه که همش استراحت میکنم دیگه درد ندارم .

پگاه جون مصرف زیاد تخم مرغ ممنوع؟؟! واقعآ؟.. من یه جا خوندم زن باردارهفته ای
پنج تا تخم مرغ بخوره ضررنداره!! من 5تاکه نه،،ولی هفته ای 3_4تامیخورم حالا یا املت،یا
آبپز.. پس ضررداره؟؟
دیگه نمیخورم!
مامان امین جون برنج هم ممنوع کرده...؟؟
وااای من که هرروز برنج میخورم،خیلی سعی کردم رژیم بگیرم ودرهفته دو روز برنج بخورم ولی
باورکن روزیکهبرنج نمییییخورم،،تاشب صدبار چیزمیز میخورم،چون سیرنمیشم! ولی وقتی برنج میخورم
اقلآ دیگه میره تاشب که باز شیر یا نون پنیر گوجه سبزی کوکویی چیزی بخورم،،
واااای من برنج میخورم که....عجب رژیمی داده آب میشی که،،،حالا سرخ کردنی وسوسیس کالباس آره
نمیخورم،ماکارونی دوماهه نخوردم،،البته پیتزا خوردم،خیلی ام ناراحتم از اول بارداری تاالان فک کنم
یک 3_4 باری پیتزا رو زدم،، آخه خییییییلی دوس دارم،،تازه خودم و کنترل کردم و فقط 4برش خوردم

قووو جونم وسایل نی نی مبارک* خیلی قشنگه،،حوله حمامش که غش کردم... فقط عزیزم اون فلاسک نی نی بود
یا فلاسک مامان نی نی؟؟ء

چقققققد بزرگه...یا تو عکس اینجوری افتاده؟؟
دلم ضعف کرد واسه خرید وسایلت ودیدم،،وای نی نی من گناه داره هیچی نداره هنوز
فقط یک جفت کفش داره اونم واسه یکسالگیش دوتام سرهمی داره تابستونی مال 7_8 ماهگی هیچچچی نداره..

قووجون شما لباس صفر هم خریدی؟ بمن میگن نخر! کوچیکه،،میگم به دردبیمارستان که میخوره بچم باید مرتب باشه؟ میگن نه تو یک بخر فوقش یک کم تا میدن سر آستین و پاچش و....
ومن مجسم کردم نی نی عزیزم و با سرپاچه ورمالیده گفتم الههههههی من نباشم که
بچم اوووجوووری ازبیمارستان در بیاد خدااااا

سلین جون من که از اول بارداری اونقد دل درد داشتم که خدامیدونه،،الانم گاهی دل درد میگیرم
نگرانم میشم ولی دکترم هیچی نگفت! تازه من شکمم میسوزه اصآ نمدونم چمه!

تا ،ما مادربشیم...

******** پرناز جون کجایییییی؟
خوبی؟ خبری نیست ازت! حالت خوبه عزیزم...
2714
سلام به روی ماه همه مامانا که دارن این روزا رو به خوبی و خوشی اما کمی هم بسختی میگذرونن :)

اندر احوالات من دخملی براتون بگم که که منم بالاخره مشکل معده پیدا کردم ... به قولی نمیشه که همیشه خوب بود ... دلم ضعف میره اما از ترس درد نمیتونم چیزی بخورم ... امروز یه عالمه مطلب خوندم تا بفهمم باید چیکار کرد

دیشب هم بالاخره به کمک بابا و شوهر خواهرمو و اقای همسر اتاق دخملی خالی شد تا که تخت و کمدش رو بیارن

به یک همفکری هم نیاز دارم ....ما دو سال پیش خونمون رو رنگ کردیم ... سرویس اتاق خواب دخملی هم ترکیب چوب با رنگ سفید ... میخوام براش استیکر درخت با شکوفه های صورتی هم بگیرم ... بالای تختش هم والان صورتی بزنم ...جلوی در ورودی هم از سقف یک سری کارایی با کاغذ درست میکنم اویزون ..اتاقم هم خیلی بزرگ نیست به نظرتون نیاز هست که دیوار اتاقش رو رنگ کنم ...مثلا رنگ صورتی ... یا اینکه وسیله ها که چیده بشه به اندازه کافی رنگ هست که دیگه دیوارها چیده نشه ....اتاقم اندازه اش 2.5 *3 که با سرویس تخت نوجوان که براش گرفتم به اندازه یه قالیچه خیلی کوچک وسط اتاق خالی میمونه .....خوشحال میشم نظرتون رو بهم بگید...تا بتونم تصمیم بگیرم

دلشاد جون من هم این سرویس رو انتخاب کردم با این تفاوت که تختش رو نوجوان گرفتم
http://www.aveed.org/allObject/product-htmls/classic_baby.html

قو عزیز خریدات خیلی خوب بودن ... منم عین تو سه تا بادی مادرکر گرفتم امیدوارم کمش نیاد ...اما دوتا سرهمی پا دار هم برای نیوبرنش گرفتم ...اگه بشه عکسش رو میزارم ....اخه من همه چیز رو خونه مامانم بسته بندی کردم تا بعد که خونمون حاضر شد بیارم
در رابطه با سوال هایی که کردی تا اونجا که من میدونم دستگاه بخور feller خوبه خواهر سال هاست که داره
مواد بهداشتی هم این دو مارک خیلی خوبن ... اما مادرکر به خاطر اینکه کمی خوشبو کننده های اضافی داره بهتره تا زیر سه ماه استفاده نشه ...اما برای بعد میتونی استفاده کنی ...اگه خواستی کف موستلا رو تهیه کن هم به صرفه تره هم راحت تر میتونی باهاش نوزادت رو شستشو بدی
برای ساک هم دلیل خاصی داری که میخوای مشکی بگیری ؟....من برای دخملی مارک okie dog گرفتم ..تنوع کاراش خیلیه رنگ تیره هم داره حدود قیمتش هم از دویست به بالاست ....میتونی به سایتش هم سر یزنی ...http://www.okiedog.com/
..مادرکر ساکش مشکیه ...قیمتش رو نمیدونم اما از همه لحاط خوبه

مهسا جان ... امیدوارم زود از استراحت در بیای ... اما خوش به حالت که همسرت کمکت میکنه ... اقای همسر ما که اصلا بلد نیست یه تخم مرغ نیمرو کنه ...چه برسه به کاری خونه :)

مامان امین ...خوب استراحت کن ...من دوستم باشرایط سخت تری یه دختر سالم بدنیا اورد نگران نیاش ... فقط مواظب خورد و خوراکت باش :)

ساحل جان به نظرم وزن نی نیت خیلی خوبه امروز توی کتاب هم دیدم ....خوش به حالت که البته میدونی من از بیست هفتگی نرفتم سونو از دخملی کاملا بی خبرم

امشب برای هم خیلی دعا کنیم .... به یاد همتون هستم ...مطمئن باشید :)
مرا عهدیست با جانان.....
CafeMom Tickers
سلام و صد سلام به همه مامان های عزیز

من دوباره آز ادرار 24 ساعته رو دادم که خوشبختانه و خدا رو شکر از 311 شده بود 180 و دیگه نیاز به بستری نیست. اما چون محدوده نرمال تا 150 است. باید:
روزی یک عدد آسپرین بچه بخورم و هفته دیگه آز رو دوباره تکرار کنم.

پگاه جان مرسی ازاطلاعات خوبت

مامان امین اولا که منم خیلی دلم می خواست بچه سال مار بشه که الحمد و ا.. داره میشه ماله تو که عالیه دو تا سال ماری. بعد هم من دکتر بهم گفته فشارم رو کنترل کنم ولی اصلا محدودیت غذایی نذاشته واسم

قو جون ایشالا همیشه خوب باشیو خریداتم عالین مبارکت باشه. راستی تو هم بهمن ماهی هستی؟ آخه اخلاقات مثل منه منم بعد از کلی وسواس یه چیزی می خرم و بعدم می رم پس می دم.

همه مامانای گل که حالم رو پرسیدین مرسی

بعدا میام و پستا رو می خونم و جواب می دم.
سلام به همگیییییییییییییییییی

مامان آتریسا جونم
مینا جونم
مهسا جونم
مرسی که حالمو پرسیدین.

مامان امین جون
امیدوارم که همه این نگرانی ها زودی از بین برن و نی نی ها سالم و سلامت به دنیا بیان.

قو جونم
1.تب سنج نوزاد رو فقط از لوازم پزشکیا تهیه کن. این مارکای سیسمونی مدلای سوسولیشو دارن. اما اونا اساسین. من یه مارکی دیده بودم قیمتش 90 بود اگه راهم بیفته برات میپرسم. این جا پست میذارم.

2. در مورد لوازم بهداشتی نمیدونم چون هنوز نرفتم توو کارش.

3. دستگاه بخور حتمن لازمه اما اصن به بخور دو کاره یا بخور گرم فکر نکن. فقط بخور سرد.
یه مقاله ای در این مورد خونده بودم پیدا کنم برات میذارمش.

4.من در این باره کاملن دلی رفتار کردم . یه ساک که به نظرم قشنگ بود از بهاره خریدم. اما سحر توو تاپیک مامانای شهریور خیلی رو اصول خرید کرد و واسه ساک لوازم دنبال مارک اوکی داگ بود و من هم که عکسشو دیدم کلی با قیافش حال کردم.میخوای یه سر آمارشو بگیر ببین میابی؟

5. پوشک همون چیزیه که من این هفته قراره برم توو کارش. تا اون جا که من فهمیدم بچه ها تا 3 هفته اول تقریبن هر 3 ساعت یه بار نیاز به تعویض دارن و این ینی روزی 8 تا و هفته ای 56 تا و سر سه هفته میشه168 تا. از بسته های 24 تایی ینی 6 تا 7 بسته سایز صفر.یا 2 تا 4 کیلو. واسه سه هفته اول.و همین سایز بدو تولد توو هفته های بعد هم مورد استفاده قرار میگیره. معمولن تا پایان سه هفته دوم. که هر 6 ساعت و به عبارتی روزی 4 تا و هفته ای 28 تا و سر سه هفته 84 تا. که میشه 3 یا 4 تا بسته. کلن فکر کنم توو این سایز 10 بسته کافی باشه. گرچه قطعن به وزن و سایز دخترت در زمان تولد و سرعت وزن گیریش ارتباط داره اما این تجربه مامانای دیگه اس که توو این سایز یه همچین تعدادی نیازه.و تقریبن تا 1.5 ماهگی رو جواب میده. بهتره از سایزای بعدی 5 تا بسته بیشتر نخری. چون نمیدونی وضعیت وزن گیریش چه جوریه ؟
از مارک هم من آمار 2 تا مارک رو دارم که confy میگن بهترینه و بعدیش prima ست.

خریدای دخترت هم خیلی نازن. مبارککککککککککککککک باشن.

دلشاد جون
توو تخت و کمدا من اون سبزه رو بیشتر میپسندم.
در مورد فشار خیلی حواست باشه. البته الان که شرایطت نرماله اما بدون که در مورد فشار مکزیمم که در مورد تو میشه 12 مهم اینه که قبل بارداریت چند بوده تا 2 واحد افزایش بی ایراده. (مثلن من همیشه فشارم 8 بود و دیروز شدم 14. ینی 6 واحد افزایش. این 14 شاید واسه کسی که همیشه فشارش رو 12 یا 13 بوده عادی باشه اما واسه من مرگ آوره).اما در مورد مینیمم که در مورد تو میشه 8 باید بگم که 9 عدد مرزه و بعد اون منطقه خطره. مراقب رژیم غذایییت باش. اما اصن نگران نباش چون خود نگرانی فشار رو به آنی میبره بالا. هم من و هم مامان امین رژیم دکترمونو گذاشتیم. یه کوچولو رعایت باعث میشه خیالت راحت تر باشه.البته قطعن بهتره با دکترت مشورت کنی.

ساحل جون
تخم مرغ باعث افزایش فشار میشه و روی آنزیمای کبد تاثیر میذاره. اگه هیچ مشکلی نداشته باشی خوردنش بی ایراده. اما واسه من ممنوعه. بهتره از دکترت در مورد خودت سوال کنی.

خورشید خانوووم جون
خواهش میکنم عزیزم.
خوشحالم که شرایطت تحت کنترله ...

میس ماری جون
عاطفه جون
شیما جون
آیسا جون
گیسو جون
وبقیه ای که غایبین
کوجایییییییییییییییییییین؟
Lilypie First Birthday tickers

دلشاد جون چققققد این دوتا سرویس قشنگه،،، اصآ نمیتونم بگم کدوم قشنگتره
ولی من اولی روبیشتر پسندیدم بخاطر رنگش و ساده بودنش شیک و ساده س..

مخصوصآ اگه بتونی همه چیزو مث اون ست کنی_ پرده و کف اطاق..
چقد باسلیقه ای،،میشه بپرسم این سرویس کامل چقددرمیاد؟
البته من دراور و کمد بزرگ لباسش و نیاز ندارم،،
من قراره برام بسازن میخام اینو به یارو نشون بدم ببینم چقد باصرفه تر میشه که بسازه..
طرف کارش خیییلی تمیزو عالیه،،میتونه عین همین دراره،،
مبارکش باشه خیلی زیباست
قو جون
الان داشتم دنبال پوشک میچرخیدم اینو دیدیم خواستی یه نگاه بنداز:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=16953&PageNumber=1

توو این صفه هم پریما(پمپرز) روداره که نوشته بسته هاش 50 تایین:
http://www.nikpak.com/search?q=%D9%BE%D9%85%D9%BE%D8%B1%D8%B2
Lilypie First Birthday tickers
قو جونم اول بگو اون پودر لباسشوییکه مخصوص نینی بود رواز کجا خریدی؟
چند خریدی؟
چه خوبکه همچین چیزی هست.من و شوشو خیلی خوشحال شدیم اینو دیدیم. میخوایم بخریم.
کجا بریم بخریم؟
دخمل گلم
Lilypie Maternity tickers
2706