2726
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218382 بازدید | 15785 پست
سلام به همه مامانای قلمبه شده و هنوز قلمبه نشده :)))

اووووووه چقدر پستا زیاده بابااااااا ، البته خیلی خوبه که بچه ها اینجا انقدر پر انرژین ، خداییی خیلی حال میکنم،
اول از همه دوستای خوفم تشکر میکنم به خاطر دلداریتون و اینکه با چیزایی که گفتید حس کردم شاید من یکمی زیادی احساساتی شدم و خیلی نباید انتظار داشته باشم از کسی، مرسییییییی از همتون بوس برا همتون:*****

عاطفه جونم اخی عزیزم ایشالا که همیشه پرنگ باشی گلم خداییش. با پستات حال میکنم خیلیییی بامزه مینویسی:))) میبینم که هم رشته ای هم در اومدیم و پرچم عمرانیا بالاست اینجا، خخخخ ، ما فکر نکنم دیگه برگردیم ، اونم با شرایطی که الان ایران داره ، بابا کد بانو بابا خانه دار بابا هنرمند منم مثل ابریشم جون تاحالا دستم به سبزی نخورده و تا قبل اینکه بیام اینجا فرق. گشنیز و جعفری و شنبلیله رو نمیدونستم چیه:))))

میس ماری جون ، بابااااااا خیاط ، کدبانوووو، خداییش عاطفه راست میگه این همسرای گرامی ما بدونن مردم چه خانومای نهر مندی دارن که همون که عاطفه گفت میشه:) خوشبختانه من که دورو بریام همه مثل خودمن، خخخخ، منم با لباسی که شیمکت معلوم باشه موافقم فقط در صورتی که هیکلةت خیلی خوب بمونه در غیر این صورت یه لباس ازاد بهتره.

ایسان جونم لباس پسملیت خیلییی گوگولیه کلییییی مبارکش باشه عزیزم.

هورا جون خوشحالم که خوشحالیییی امیدوارم همیشه خبرای خوف خوف بشنوی، بیای اینجا خوشحالی کنی ماهم ذوق کنیم.

غزاله جون اخه چرا اینطوری شدی:(((( زودتر بیا بگو که حالت خوبه خوب شده.

نوک طلا جون نگران نباش منم نه شکمم بزرگ شده نه وزن اضافه کردم به خاطر ویارم کمم شدم ، من وزنم ٥٦ بود با قد١٦٨ که شد ٥٤ ولی اصلا ناراحت نیستم به قول بچه ها به زودی تپلی میشیم و میایم میگیم چرا داریم میترکیم ، پس اصلااااا غصشو نخور

قو جونم به به چه لوستر قشنگی، بابا چقدر فعالید شماهااااا پس چرا من نمیرم شیشچی بخرم، امروز یه لحظه فقط برای یه لحظه استرس گرفتم چرا تا الان هیچ کاری نکردم ، خداییش حالم بد بوده خوب:))))

سیدنی ٩٢ ( پریسا جون) به به میبینم که هم ولایتی در اومدیم ، البته من ملبورنم ولی خوب زیاد راهی نیست تا سیدنی؛)))) الان لاقل ساعتای ما دوتا به هم میخوره، اخه من هروقت میام اینجا همه خوابن و من افسرده میشم، راسی تو چیزی خریدی یا مثل منی ؟ میخوام ببینم شاید کلا اینجا ادمو تنبل میکنه بلکه کمتر عذاب وجدان بگیرم:)

ساناریا جون دخمل دار شدنت مبارکه، اخی چه کیفی میده این سونویی که جنسیت رو میگن ، وایی منم همش رو زارو میشمرم برا ٣ هفته دیگه که بفهمم نینیم چی بید، کفشای دخملیتم خیلی نازه مبارکش باشه.

ابریشم جون خریدات مبارک باشه عزیزم ، میبینم که با عاطفه جون فامیل دراومدید، میگم چرا پستای هردوتون شبیه هم بامزست نگو فامیلیییید:)))

گیسو جون امیدوارم سردرد ات زودی خوف بشه، زودیم مدرسه تموم شه یه نفس راحت بکشی.

پگاه جونم ، حالاااا با ایننننننن همه درسی که خوندی امتحانو چه کردی؟؟؟ پیش بینی عاطفه مبنی بر گند زدن درست از اب دراومد.))))))

مامان اتریسا جون امیدوارم نینیت سالم باشه بعدشم همون دخملی که دوس داری باشه که خوشحالیت تکمیل شه ، میبینم که شماهم قصد داری بیای هم ولایتی من و پریسا جون بشی:))) بعدشم نینی منم نوه أوله تو دوتا خونواده ، دوری از خونواده سخت هست ولی اینجا میای میبینی خیلی مثل خودتن و عادت میکنی، تازه تو الان تو شرایط سختش پیش خونواده ای حسابی لذت ببر، وسایلم هرچی باشه به نظرم ایران ارزونتره و همه چی رو میتونی فریت کنی اینور، تنها چیزایی که أورد نشون به صرفه نیست تخت و کمد و اینچیزاست والا کالسکه و کریرو هرچی لازمه حتا لباس رو هم از همونجا بگیر بالاخره شاید وسائل خونه رو بخوای فریت کنی که چیزای نینی هم توش میفرستی، راستی فکر نکنم که ویزا ١ ساله بیاد ، برا همین خیلی نگران نباش ، تازه ویزا هم که بیاد میتونید چند ماه بعدش بیاید که بازم کلیییی خوشبحال مانتینا و خودت و نینیت میشه:)

مامان نسیم جون چه دستمال بدی که دستتو گاز گرفته؛))

راسی بچه ها من گاهی حس میکنم تو دلم یه چیزی قل قل میکنه!!!! این همون تکون نینیه ایااااا؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبید؟

قو جووووووووونم واقعا مرسی که با نبوده یکی دو روزه ی من کلا من و یادت رفت و اسمم و پاک کردی.

از همه ی دوستانم ممنونم بابت احوال پرسیاشون که کلا یادشون رفته که اینجا یه مینایی ام بود الان نیست.
Lilypie Premature Baby tickers
ایسا جان خوشحالم که استرالیا هستی !
راهمون دوره :(
ولی کاچی به از هیچی :)
تاریخ زایمان من ١٨ نوامبر شما چطور؟
منم برای نی نی هیچی نخریدم یک عالمه از دوستای
استرالیاییمون هدیه گرفتم بعد از أعلام کردن :)
نگران نباش برای خرید میدونی که اینجا چقدر همه چیز
راحته :) لیست تهیه کن و هر وقت حالشو داشتی برو خرید
راستی بی بی بونس رو بگو لول .....
از رو سر ما رد شد بیچاره نی نی های مارچ ٢٠١٤
از ثروت شون کاسته شد ؛)
امیدوارم که خوش و خرم باشی و نی نیت سالم به دنیا
بیاد و سال دیگه این موقع کلی باهاش حال کنی
❤❤❤
پریسا
بای
2728
سلام مینا جونم، خوفی دوستم، کی گفته که شمارو یادش رفته دوس جونم ، من که ارادت خاص دارم اختصاصی حالتو میپرسم:)))

پریسا جونم ، برامون ٧ نوامبره و به روایتی دیگه ١١ نوامبر!!!! اخه تاریخ سونو و تاریخ پری باهم نمیخوره:))
بهله دوریم ولی به قول خودت کاچی به از هیچی:)) ما که بیبی بونس نداریم چون پی آر نیستیم هنوز البته شاید تا نینی دنیا بیاد بشیم هنوز معلوم نیست:)) پس فعلا ماهم جزو ثروت از دست داده هاییم:)) راسی شما پیش متخصص رفتی الان من که هنوز پیش جی پی میرم!! ایشالا نی نی شما هم سال دیگه ( ژانویه:)))) صحیح و سالمه و کلی داری حال میکنی
أیسا جان مورد من کمی عجیب اخه من ٣١ ژانویه که پنج هفته باردار بودم از دست رفت
و بعد از اون پرید نشدم و دوباره حامله شدم :)
راستی منم اول پیش جی پی میرفتم أما حالا میرم ماما
امیدوارم که پی آرتونو قبل نی نی بگیر ید !
سلام قو جان منم نی نیم بیست وپنج آبان بدنیا میاد.خواننده خاموش تاپیک بودم.تاپیک خوبی بود.تو اسم منم بخاطر اینکه پست نمیزاشتم حذف کردی.من زیادحوصلم نمیکشه بنویسم واسه همینه تجربیات شمارو میخونم.ازین به بعدسعی میکنم منم پست بزارم
دختر زیبای من(پارمیس) 3 آذر 92 دنیای من و پدرش را زیباتر کرد.
گیسو جونم
مرسی که به یادم بودی. امتحانم از اونایی بود که نمیتونم نمره شو حدس بزنم.ولی در کل بد نبود
خوشحالم که اوضاع برات عادی شده . گرچه این روزا به این سختی وقتی که نی نی میاد یه خاطره شیرین میشن.
راستی چرا میری مدرسه؟ مگه مدرسه ها تعطیل نشدن؟
در مورد سفر هم بهتره با توجه به اوضاعت که تازه از استراحت مطلق مرخص شدی , حتمن با دکترت مشورت کنی.
اما میگن تا ماه 7 مشکلی پیش نمیاره.

ابریشم جونم
خریدات خیییییلیییییییی مبارکه. نی نی با لباس گل منگلی بسیار درش جلوه خواهد کرد. دیدم که میگما!!!
جدن آقاهه به این رنگ میگفت بژ. قربون این همه تشخیص تنالیته. من به شوهرم گیر میدم که چرا آبی رویال رو با آبی لاجوردی از هم تشخیص نمیده؟

عاطفه جونم
سر امتحان اصن یه وضی بود. نه که تستی بود احساس میکنم نیمی از مطالب درس سر جلسه امتحان بهم تفهیم شد. گند که زدم اما عمق فاجعه چقدره خدا میدونه.
خوشحالم که تو هم در مورد لباس بارداری که شکم آدمو نشون بده باهام موافق بیدی.
درباره هنرمندی میس ماری و طلاق نامه بانوانی چونان من و تو هم کاملن باهات موافق بیدم. من که خشتک های پاره رو هم میدم خیاط سر کوچه .
ما الان بی صبرانه منتظریم که بیایی و جنسیت نی نی رو بهمون بگی.

فنجون جون
دختر دار شدنت مبارکککککککککککککککککک عزیزم.

قو جونم
جدی میگی نمیدونی چرا خوابت نبرده. آخه آدم دیزی میخوره اونم 12 شب؟ دیگه خوردی توقع خوابت بیهوده بوده خواهر. غذا به این سنگینی!!!
منظورم از زیر هم اینه:

شیما****5دی****29 سال***دکتر نعیمی*******بیمارستان مهراد*****تهران*****پسر***

نیلی****28دی***21 سال***دکتر مقصودی*****بیمارستان بانک ملی***تهران*****دختر***

منظورم اینه که از ستاره ها کمک بگیری تا اطلاعات یه موضوع در مورد همه زیر هم باشه.

هیوا جون
دختر دار شدنت مبارکککککک باشه عزیزم.

میس ماری جونم
چه بی شخصیت!!! واسه مایو دو تیکه نذاشتم بری؟؟؟ حالا اگه یکی دو تیکه دوس نداره چی کار باید بکنه؟
جدی میگی خوب خریدم؟ یه کم امیدوار شدم خواهر. کار خوبی میکنی میای کرج. من دارم قیمتامو توو کرج با قیمتای مامانای شهریور که از بازار و جمهوری و بهار و ولی عصر خرید میکنن مقایسه میکنم. خیلی جاها من ارزونتر خرید کردم. و از این بابت کلی مسرورم.
ببین این فروشگاهی که میگم خیلی منصفه.من حوله ازش خریدم 35 از همین کلاهی ها که میگی. گهواره رو 395 خریدم. البته دوجور داره. یکی ثابته که قیمتش 395 و یکی متحرک که قیمتش 415. من ثابتشو خریدم.
ثابت داستانش اینه که قد گهواره دیگه بلند نمیشه فیکسه. آخه به نظر من بلند شدن قدش کاربرد زیادی نداره.البته این مدل متحرکش که قدش بلند میشه دو تا اپشن دیگه هم داره. سبدش 85 سانته. و یه قسمت باز شو داره که راحت نی نی رو ببینی. اما من بازم این بازشو رو دوس نداشتم. بهم حس امنیت نمیداد. فقط حسنش به این بود که سبدش 5 سانت بزرگتر بود. که اونم من دیگه بی خیالش شدم.
من واست شماره مو پیام خصوصی میکنم. برش دار. اگه دوست داشتی بهم زنگ بزن تا بهت بگم از کجا و چه جوری خرید کنی که به صرفه باشه.

آیسا جونم
آره دیگه . از یه مامان منتظر که به قول ابرشم جون حافظه اش در حد پرز قالیه آخه مگه توقع دیگه ای هم میشه داشت آیا؟؟

مینا جووووووووون
منم یه دو روزی نبودم. البته رفته بودم درس بخونم امتحان از خودم در کنم. اونم چه امتحانی. نو چرا نبودی؟
Lilypie First Birthday tickers
پریسا جون !!
الان ای که گفتی یعنی چه:))) ولی خدارو شکر که زودی دوباره نینی اومده ها ، ایول، ایشالاا سالم و سلامت باشی و خودتو نینی جون و این ماههای باقی مونده رو به خیرو خوشی بگذرونی، منم امیدوارم زودی پی آر بگیریم که خیلی حال میده:))

مینا جونم، مرسی منم خوفم، منم امیدوارم شما همتون هرجا هستید شاد و سلامت باشید:***
بچه ها جونم جدا من حس میکنم تو دلم گاهی یه چیزی قل قل میکنه یا یه چیزی مثل قارو قور شکم!!! اخه یکم بی سابقست ، حالا واقعا این به خاطر نینی بید یا نه؟!!! اخه دیگه بعد غذا که نباید قارو قور کنه!!
آیسا جون
مامان های قدیمی میگن این اتفاقات شبیه حباب حرکت نی نی بید. در ضمن میگن حرکت نی نی دختر بید. تا چه حد درسته نمیدونم.
البته من حسم نسبت به نی نی تو دختره.حس خودت چیه؟
Lilypie First Birthday tickers
2706