2726
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218382 بازدید | 15785 پست
نی نی من پسر بید ساناریا جون.
آیا به نظر شما الان ظاهر من به کسی میخوره که فردا 9 صب امتحان داره آیا؟
نه خدائیش داشتم درس میخوندم یکی از همکلاسی هام اس ام اس داد که:

دانشجویان عزیز زیاد توو فصل امتحانات به خودتون فشار نیارید. حتی امام(ره) هم به شما امیدی نداشت. همیشه میگفت امید من به شما دبستانی هاست.

هیچی دیگه منم بیخیال درس شدم اومدم اینجا نت گردی.
ولی خداییش الان دیگه میرم درس میخونم.البته این جوری
Lilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه دختر د ار شدنت ساناریا
پگاه این سایت سیسمونی فروشی چه خوبه ای کاش قیمت هم داشت امن تنبل شدم حسابی کرج هم دوره بیام سر بزنم
راستی تو هم پسرزا شدی خواهر مبارک باشه
د رجستوجوی رویا به خوابات اصلا اهمیت نده صبح که پا میشی فراموششون کن منم یه خوابای عجیبی میبینم که نگو
مابرروی کره زمین زندگی نمیکنیم سرزمین واقعی ما قلب کسانی ست که دوستشان داریمCafeMom Tickers
سلام به همه مامانای جایزه دار
چه لباسای خوشلی گذاشتین. اما همه گمونم کلی پارچه بخواد!
ساناریا جون دخمل دار شدنت مبارک.
پگاه امتحان چی شد؟
قو جون عکسا واسه من لود نشد دوست داشتم لوستر نی نی تو ببینم!
من دوران استراحتم تقریبا تموم شد!
شنبه میرم مدرسه !
جیبام پره فندق و پسته!!!!

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
2728
سلام، خوش به حالتون، من دیروز بچمو کورتاژ کردم، برام دعا کنید دارم دق می کنم، تو رو خدا شماها که حامله اید دعام کنید خدا بهم صبر بده، من دیگه طاقت ندارم بیام اینجا، ضمنا اصلا نگران نشید و استرس نگیرید، مشکل من یک در هزار هم واسه کسی پیش نمیاد، اومدم بگم فقط دعا کنید برام، دوستتون دارم، انشالله همه به سلامتی زایمان کنید
سلام من هم ابانی هستم ولی دکتر هنوز با قطعیت جنسیتم رو نگفته انشالله همه با هم به سلامتی نینی ها رو دنیا بیاریم

البته این نینیه تنبل من اصلا تکون نمیخوره مال شما ها از کی تکون خورده؟؟؟؟؟

و الان هم که ٤/١٥ دقیقه نصف شبه فقط منو بی خواب و جزو جغد های شب کرده خخخخخخخخخخخ
CafeMom Tickers
مبارکه مبارکه اومدنت تو زندگیم مبارکه
پریسا هستم
به همتون تبریک میگم
خیلی خوبه که این همه در امر نوشتن فعال هستید
من همه پیاماتونو خوندم از اون جایی که دکتر بهم
استراحت داده بود و من هم در غربت به سر میبرم
و خانوادهام از من بسیار دور میباشند این سعادت
نصیب اینجانب گردید تا با شما دوستان خوب آشنا
بشم والبته با نی نی های گرانقدر و جنسیت انها
امیدوارم همه با هم در ابان ماه ونگ زدن کودکان شیرین
تر از جان مان را بشنویم
من استرالیا در شهر سیدنی
دور از همه شما ولی با یک امید مشترک
با عشق
پریسا
سلام من مامان مهر ماهم و گاهی یواشکی به تاپیکتون سر میزنم . این همه هیجان و مهربونی منو سر شوق میاره . راستی من مدتها قبل یه تاپیک مدل لباس بارداری زده بودم دوس داشتین شما هم عکساتونو اونجا بزارین تا یه تاپیک کامل بشه . اینم لینکش . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=385470 . البته خودش ی چند تایی مدل لباس داره که امیدوارم به دردتون بخوره . آیسان جان من منتظرت بودم نیومدی شیاف ها رو ببریااا. راستی اگه اشکال نداره گاهی میام تاپیکتون مهمونی .
سلام و صبح بخیر به همه مامان ها و نی نی های گل در خواب

من که 2 شبه ساعت 4 بیدار میشم ! هر بار سر هفته های بارداری این فسقلی یه چیز تازه توی بدن من رو تغییر میده .. فعلاً که با خروس محله (نمیدونم این صدای قوقولی از کدوم خونه میاد!) واسه صبح شدن همراهی میکنم!

امروز میرم واسه آزمایش کوادمارکر و از اون طرف یه سر به مغازه آفتاب (نمایندگی روبا) و سه نی نی میزنم .. اما برای خرید واسه خودم هم یه اقدامی خواهم کرد.

ghoo عزیزم:
لوستر انتخابی ات قشنگه .. مبارک باشه

برای سبد گهواره باید بگم نه! حالت تکون خوردن نداره و ثابته .. ولی برای ساک حمل فروشنده می گفت می شه ازش استفاده کرد..اما من چون دسته اش حالت پلاستیکی داره .. خوشم نمیاد.
اما در کل من برای خرید گهواره این مدلی منصرف شدم و تصمیم قطعی گرفتم که با سرویس چوب اون رو هم سفارش بدم .. فعلاً هم که در فکر طراحی تخت و کمدش هستم!

لینک تاپیکی رو که دادی من هم زمان که تاپیک تجربیات سیسمونی رو میخوندم .. اون رو هم دنبال میکردم و به صورت کتابچه واسه خودم درآوردم .. خیلی کاربردی ..همه راه کارهاییه که آزمایش پس داده هستن.

نازنین الف جون :
جواب آمینو رو که گرفتی ..به ما هم خبر بده که منتظر جواب سلامتی نی نی گلت هستیم

برای خرید هم به نظر من اگر تصمیم داری خرید هایی مثل کالسکه و صندلی غذا و ... داشته باشی .. از الان بگیری بهتره .. چون متاسفانه بی ثبات ترین بازار دنیا رو داریم!

maman nasim جون :
امیدوارم دیگه دست توی هر سوراخی نکنی!

عزیزم این کاهش حافظه رو من هم پیدا کردم .. بارها شده که تو این مدت از ماشین پیاده شدم وخواستم قفل کنم و در به در دنبال سوییچ بودم و آخر سر فهمیدم که سوییچ روی ماشینه و ماشین هم روشنه!!!

ساناریا*مامان نی نی* عزیز :
دختر دار شدنت مبارک
وسایل دختر گلتم یک از یکی خوشگل تره .. به شادی از همشون استفاده کنه.

" مامان آتریسا " جون :
Comment allez-vous?
Je suis content que vous apprenez le francais
Ca vaut le coup

اسم شاکری که میاد داغ دل من تازه میشه.. من که سر سوزن به اون سونویی که رفتم پیشش اعتماد ندارم .. واسه همین هفته دیگه که 17 هفته ام میشه و وقت دکتر دارم .. توی همون صارم یه سونو دیگه میدم.

تخت پارک چوبی من توی پری مامان ندیدم .. هر چی که بود تخت نوزادی بود!
قیمت هاشم بالا بودن.. اگه عکسی از مدلی که مد نظرت هست بذاری .. راحت تر میشه نظر داد

غزاله مامان سوفی عزیزم:
پریشب که ساعت 4 صبح داشت بارون می اومد .. به یادت افتادم و برای سلامتی هر چه زودترت دعا کردم

میس ماری جون :
گهواره روبا .. نمایندگی اش توی ولیعصر بالاتر از پارک ساعی .. نرسیده به میدون ونکه .. فروشگاه آفتاب (همون جا که نمایندگی Maxi Cosi)

مطمئن باش ازخریدات که بهترینه و اصلاً بعد از خریدت هیچی رو مقایسه نکن .. من همیشه قبل از خریدام کلی می گردم و مقایسه می کنم ... ولی بعد از اینکه خریدم دیگه امکان نداره با چیز دیگه ای مقایسه اش کنم.

من برای عروسی لباس ملی یا قومی (مثل هندی و یا کردی و ... ) رو نمی پسندم
به نظر من حالا حالا ها وقت داری .. پس برای مدل لباس بگرد و ما هم اگه مدل مناسبی دیدیم بهت پیشنهاد میدیم خانوم هنرمند.

نیکا جان:
پسر دار شدنت و خرید های شازده ات مبارک باشه

پگاه23 جون :
پسر دار شدنت مبارک خانومی
صندلی غذای گل پسرت هم قشنگه .. مبارکش باشه.
خوشحالم که تو هم رنگ سورمه ای کالسکه رو تایید کردی.

نیلی جون :
برای ترشح سینه هم از دکترت که پرسیدی لطفاً ما رو بی خبر نذار .. چون الان همونطور که بچه ها گفتن زوده .. ولی دلیل هم نمی شه که نگرانی داشته باشی .. اما زودتر پی گیری کن

درجستجوی رویا عزیز :
باید به این فکر کنی که خدا رو شکر عملت به سلامتی انجام شده و جای پسر گلت هم امن و محکمه .. این خواب هات همه نشأت گرفته از نگرانی بی موردته .. پس بد به دلت راه نده و لذت این دوران رو ببر

ابریشم1 :
واسه بالشت بارداری هم من که روزی چند بار خدا بیامرزی واسه سازندش می فرستم ..من فعلاٌ با این مدل Die Ruhe مشکلی ندارم و راحتم و حتی کمر درد هام خیلی بهتر شده

اون مدلی که دادی برات بدوزن (دو برابر Die Ruhe ) خیلی دل چسبه .. راستی دو تا از این Die Ruhe ها رو هم میشد با همون دگمه و بندینک که انتهاشون داره بهم وصل کرد و همون مدلی که می خوای بشه.
من یه مدل Chiccoاشم توی آوای کودک دیدم که 145 تومن بود.

راستی یه بازار هم من توی میرداماد شنیدم هست .. شما ازش اطلاعی نداری؟

من شاید برای لباس هاش پناه به مزون ها ببرم تا بخوام هی حرص بازار رو بخورم.

هوراا جون :
دیروز که دکتر رفتی چطور بود ؟ ( حالا دیگه من یه هم دکتری پیدا کردم و میخوام با همدیگه اطلاعات Share کنیم)

برای گهوراه هم می تونی مدلی که مستقل هست بدی بسازن ولی هم تنظیم ارتفاع رو براش در نظر بگیر و هم اینکه از یک طرف نرده اش رو بتونی برداری که بچسبه به تخت خودت تا دسترسی به بچه حتی اگه بخوای شب ها شیر خشک هم بهش بدی واست راحت تر باشه.

اگر نجار قابل هم پیدا کردی .. به من هم معرفی کنی ممنون میشم.

من خودمم به واسطه کارم .. با کلی از این چوب کار ها سر و کار دارم .. ولی کار تخت و کمد از هیچ کدومشون ندیدم .. واسه همین نظرم روی یه امتحان پس داده اس.

جالبه که دیشب بابا خودم از دستم شاکی شد .. که چرا به کارگاه اونها سفارش وسایل چوبی بچه رو نمی دم!!
آخه اصلاً یادم نبود که اونها هم 2 سالی هست کارگاه دارن .. اما بدیش اینه که شهرستان و من از اونها هم کاری به جز کابینت و مبلمان اداری ندیدم!

طبقه 5 ام میلاد نور ..یه فروشگاه بود که تخت و کمد داشت و گفت هر مدلی که بخوای براتون میسازیم و ساخت کارهاشم تمیز بود تا اونجا که من دیدم .. حالا باید جامی هم برم که ببینم اونجا چطوریه.

***عاطفه*** جون :
برای بند ناف خیلی ها میگن .. بابا ول کن! مگه دوره خودت یا بچه های ما ازاین چیزا بوده!!! که حالا تو می گی واجبه؟!!
اما به نظر من واجبه .. حالا که امکانات و علمش هست (البته هورا جون گفت که توی ایران چندان این مورد پیشرفته نیست .. اما بهتر از هیچیه!) حتماً ازش استفاده کنیم .. که امیدوارم همیشه بچه هامون صحیح و سالم باشن و بهش احتیاج پیدا نکن.

یه خسته نباشید مفـــــــــــــــــــصل هم برای شما خانوم خونه با این 3 کیلو نعنا خشک کردنتون.

برام جالب بود که گفتی بورانی اسفناج رو با ترکیب نعنا و آویشن و پونه میخورین .. باید یه بار امتحان کنم.

امیدوارم زایمان خودت و بقیه مامان ها هم به همین راحتی خوابی که دیدی باشه!! اما واقعاً میشـــــــــــــــــــــه؟!!!

مامان زینب جان:
از ته دلم واسه آرامش الان و دل شاد شدنت در آینده نزدیک دعا کردم

MARTHA و سیدنی 92 و تنها60 عزیز .. همگی خوش اومدین .. به امید اینکه عضو ثابت این تاپیک باشین
سلام بچه ها صبح قشنگ بهاری همه تون بخیر

بلاخره عاقبت سرانجام در نهایت من فهمیدم که نی نی گلم چیه ؟
دیروز با خواهرم رفتیم سونو ی 4 بعدی و فیلم سونوش رو هم گرفتم عزیز دلم عشقم همه ی زندگیم یه پرنسس ناز ه آبانیه
فقط اون قدر اونجا معطل شدیم که ساعت ده صبح که نوبت داشتم ساعت 3 بعد ازظهر نوبتم شد یعنی از وقت ناهارو همه چی گذشت منم که از صبح سهم آذوقه امو تموم کرده بودم دیگه نه آجیلی پیشم بود نه شکلاتی نه آبمیو ه ای هیچی کنار سونو گرافیه هم که اصن نه سوپری نه هیچی .....تو اتاق دکتره حس کردم دارم می رم .... خلاصه وقتی سونو رو گرفتم هم از عکسش هم فیلمش معلومه طفلی بچه ام این قد گشنه اش شده که داره مدام دستشو می خوره وقتی اومدیم خونه شوهرم که فیلمو دید همش می گه الهی بمیرم چقد گشنشه........ خیلی خوشحالم که فیلمشوگرفتم حالا هرموقع که دلم واسش تنگ می شه می تونم ببینمش آخه هنوز که هنوزه تکوناشو حس نکردم به دکترم که گفتم گفت واسه بچه ی اول تا هفته ی بیستم و حتی بیست و پنجم هم جا داره و نگران نباش الان اینجوری حداقل با دیدن فیلمش به یه آرامشی می رسم این جوری که پاهاشو تو دلش جمع می کنه بعد مییاره می زنه به شیکم من یا اونجوری که دستاشو می بره زیر سرش یا میاره تو صورتش وای باورم نمی شه که ازالان موهاشم پیداست
مرسی خداجون خیلی مرسی بوس

DellNia جون:

Ah!!!! �a va, merci beaucoup! Et vous?
Est-ce que vous comprenez le fran�ais aussi?
Tr�s bien! Mais je pense votre fran�ais est meilleur que le mien.

در مورد شاکری که راستش من هم اصلا اعتماد نداشتم، ولی دکتر خودم که گفت دختره یه کم مطمئن شدم.

عکس همون تخت و پارک رو پیدا نکردم ولی شبیه همون تخت نوزادی ها بود که کفیش 2 level داشت و می تونست بره تهش قرار بگیره. یه عکس گذاشتم دیروز، شبیه همون بود. 4 گوشش لولا داشت و وسط دو ضلع عرضیش هم لولا داشت که با یه هل می شد یه مستطیل به اندازه ضلع طولیش. قیمتش حدود 620 بود. به اندازه تخت و پارک جمع و جور نمی شد ولی خوب خوشگلتر بود. حالا اگه ببینم گهواره روبا هم جمع می شه و قابل حمله شاید به اونم فکر کنم.
سلام بچه ها

من همچنان دل درد و کمر درد دارم و نمیدونم چیکار کنم .دکترم هم گفت برای فعالیت زیاده .

مامان نسیم جان
کمی حتفظه خیلی شایعه در دوران بارداری فکر کنم . چون من تو کل فامیل به حافظه قوی مشهور بودم ولی الان عین منگولا شدم . حتی بعضی از کوچکترین چیز ها هم یادم نمی مونه . تو محل کارم هم وقتی بهم یه کاری رو میگن می گم باشه بعد که میام بیرون بعد از مثلا نیم ساعت ازم سراغ کار رو میگیرن . میگم کدوم کار ؟؟؟ یعنی قیافشون دیدن داره . وهمچینی نیش باز من
عاطفه جونم
منم با میس ماری در مورد تیر و تخته موافقم

ساناریا جونم
دختر دار شدنت مبارک .ممن.ن بابت راهنماییت

قو جونی

لوستر انتخابیت خیلی خوشگل بود عزیزم

سیدنی 9 عزیز
خوش اومدی عزیزم

زینب جون

خیلی متأسفم امیدوارم زود زود مادر بشی گلم دوباره

و در پایان ....

در مورد شاکری حرف نزنید که حرصم می گیره ( قو می دونم نباید حرص بخورم .آخرین بار بود که گفتم )

سلااام همگی خوبین ؟

قو جونی خداروشکر به ارزوت رسیدی نی نی دخمللی شد مبارررررررررکههههههههههههههههههه

خودمم با مامانم رفتم من انتخاب میکردم مامانم می خرید

دیروز هم رفتیم براش لباس هندوانه ای خریدیم با کلاه وپاپوش تشک بازی هام به نظر اصلا مدلاش خوشگل نبود برم چند جا دیگه رم ببینم

راستی من تیکر بارداری درست کردم ولی از اون سایت نمیدونم چه چور باید بزارم تو امضام ؟خواهشا کمکم کنید
این نیز بگذرد....... گذشت :)
2706