2703
2553
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218364 بازدید | 15785 پست
راستی من یادم رفت با گیسو جون همدردی کنم بابت سر و صدا. عزیزم همدری! منم اینجا در عذاب دائمی به سر میبرم. یه مشت بچه همیشه هر ساعتی دلشون خواست زیر پنجره ما جمع میشن فوتبال بازی میکنن. یعنی عربده میکشنااااااااا. ظهر و عصر و صبح و شب هم نداره. شوهرم باشه حسابی باهاشون دعوا میکنه. تا حالا موفق شده یه چمن از خونمون دورترشون کنه ولی دیوااااانه میکنن آدمو. من که فقط به پدر مادراشون فحش میدم. الانم که دیگه امتحاناتشونو بدن دیگه ما بیچاره ترینیم.
ابریشم خیلی خوب خریدی از نظر قیمت. فکر نمیکردم. منم این هفته باید برم دنبال این خرده ریزه ها. میخوام برم فروشگاه دنیای کودک(آیا فروشگاه دنیای کودک همان سه نی نی است؟آدرساشون انگار یکیه) ببینم گهواره چی دارن. من میگم نری دوباره پول بدی گهواره بخری. خدایی ستمه. همونو روکششو نهایت ببر بده به خیاط برات با پارچه ای که میخوای تغییرش بده. من گهواره رو هم که بخرم خیالم کلی راحت میشه فقط میرم دنبال خرده ریز و لباس. البته به علاوه یه تخت نوزاد
سلام دوباره
پگاه جون ممنونم از لطفت. جدی غزاله طفلی چه بد آورده خدا یاورش باشه بهتر شه !
راستی صندلی غذاهه چه خوشگله. این از اون خریداییه که واجبه به نظرم. یکی از دوستانمون سوئد زندگی میکنه میگفت از6 ماهگی بچه رو تو صندلی غذا میشونن که عادت کنه!
نازنین درست میگی. امان از چشم بد! من سر دوقلوهام این بهم ثابت شد
آتنا جون من بعد بارداری دیگه محرومم متاسفانه اطلاعاتی ندارم
میس ماری میبنی چه بساطی دارم؟
کاش میشد باهاشون دعوا کرد. نمیشه که کارگرن میریزن سرمون! هههه
ظاهرا چاره ای نیست جز ساختن!!

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستای عزیز

مامان نسیم جون اسم بردیا رو من خیلی دوست دارم به نظرم خیلی قشنگه

قوی عزیزم.... ممنون .... دیدی میگم فقط تویی که حالمو می پرسی.... بابا با مرام....راستی مبارک باشه.... حالا تو اون لباس تصورشو کن دختر نازتو و کلی حالشو ببر....راستی تا حالا چن کیلو اضافه وزن داشتی؟
من بس که نگران بودمو نمی خواستم برم سونو... تصمیم گرفتم برم مرکز بهداشت نزدیک خونه مون پرونده تشکیل بدم ... حالا هم هروقت نگران بشم می دوم میرم اونجا ضربان قلب نی نیمو میشنوم... البته دو بار بیشتر نرفتما ...
از سونو خیلی کم ضررتره...دفعه دوم نی نی یه کم اذیت کرد تا بالاخره ابراز وجود کرد.... رفته بود قایم موشک بازی ولی بالاخره پیداش کردیم....
راستی من ضربه هایی مثل نبض زیاد احساس می کنم که میگن حرکت نی نی نیستو به خاطر بزرگ شدن شکمه
گاهی هم قل قلیم میشه که فکر میکنم این دیگه کار اون ناقلا باشه

یه چند روزی خیلی گرفتار بودم .... یه مشکلی پیش اومده بود... دعا کنید زودتر حل بشه

راستی آتنا جون فکر کنم پوزیشن از پهلو بهتره
آرام بگو خدایا عاشقت هستم و به تو نیاز دارم، هم اکنون به قلبم بیا
سلام به مامانای قلمبه
قو جون دخمل دارشدنت مبارک خانومی
پگاه جون توهمسر دار شدنت مبارک عزیزم
مامانایی که واسه نی نی هاشونم خرید کردن خیلی خوشجلن مبارکتون باشه
غزاله جون ایشالا زودتر خوب میشی میای پیش دخترت عزیزم
بچه ها از سینه های شما شیر میاد من سینه هام شیر میاد دیروز که سوتین نبسته بودم دو سه بار لباسم همش خیس شد مامانم میگه شیره
راستی من و همسری هم از ماه 4 به بعد خواهر برادر شدیم تقریبا اگه هم بخوایم کار بد انجام بدیم ماهی دوباره
اخه شکمم بزرگ شده خیلی سخته اینجوری
2720
نیلی جون به نظر من حتما به دکترت بگو. آخه الان یه مقداری زود نیست؟ البته من تو یه کتابی خوندم از ماه چهارم به بعد ممکنه سینه ترشح داشته باشه که طبیعیه و اشکال نداره. ولی اگه میگی شیره که زوده به نظرم
2714
میخوام اینجا یه فشن بزنم با اجازتون هی از خودتون نظر در کنین. روزی یکدونه عکس لباسی که خوشم اومده واسه خودم بدوزم رو میزارم بگید کدوم آخرش قشنگ تره یه خورده هم از فضای سونو آنومالی و آزمایش خون و خرید سیسمونی بیاید بیرون! بعد از 10 روز دیگه بالاخره شاید فرجی شه و به کمک شما این مدل لباسی که من میخوام بدوزم نهایی شه برم دنبال پارچه. پارچه که باشه دیگه دوختنش میره واسه آخر مرداد. بعد که پوشیدم عسک میگیرم نهاییشو میزارم ببینید. شاید این مدلا به درد شما هم خورد(خدا رو چه دیدی خواهر؟). بعدشم میتونید نظر ترکیبی هم بدید. یعنی یه مدل بالاتنه رو اگه فکر میکنید با یه مدل پایین تنه خوشگل میشه بگید که طراحی کنم عکسشو بزارم ببینیم چی در میاد.
سیلووووووووم علیکممممممم
خوفین؟؟خوشین؟؟
دماغاتون چاقه؟؟
حال منو دخملمم خوبه
بدجوری به اینجا عادت کردم و دائمممم هر جا باشم دوس دارم بیام اینجا رو بخونم و ببینم چه خبره(میامم هااا روزی چند صدبار)ولی خوب فقط می خونمتون
امروز این تاپیک پیدا کردم و تصمیم گرفتم تو این چندماهی که تا اومدن نی نی مونده یه کم اطلاعات نی نی داریمو بالا ببرم تا اون موقع اعتماد به نفس مادرانه داشته باشم و متکی به بقیه نباشم و بتونم از پس نی نی بر بیام
ادرسشو می ذارم شاید به درد شما هم خورد
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=264296&PageNumber=1

دیشب هم رفتم یه جا که شوی لباس بود و چند تا پیرهن خوشگل بارداری خریدم که خیلی تو تنم قشنگه
اخه چند تا مهمونی در پیش داریم و منم که چاق و چمبول شدم مجبورم لباس بخرم ههههه
تازه اتلیه هم می خوام برم عسک از خودم در کنم با این شیکم قلمبه
بعد عسکشو اگه شد می ذارم ببینید

نسیم جونم
منو ببخش ولی کلیییییییی با دست گلت خندیدم هههههههههتصورش هم برام بامزه بود
عجب خاطره ای شد برات
به فروشگاه کنار خونتون سر زدی؟؟مانتو بارداری خریدی؟؟

عاطفه جونی
چقدر اون عکسی که گذاشتی یه جوری بود دلم ضعف رفت یهوووو

ساناریا جونممممم
چقدررررر خریدای نی نی ات بانمکن مخصوصااااا اون کیسه ابگرمه هههههه
اینجا من فقط یه مدل دیدم که مثل یکی ابریشمی بید و همون یه رنگ هم داره
خوش به سعادت نی نی ات که تو سفر هم به یادش بودی من که به اندازه موهای سرم سفر رفتم و دریغغغغغ از یه تیکه واسه نی نی
فقط پارسال از مالزی خیلی لطف کردم و یهویی جوگیر شدم یه جفت کفش دخترونه و یه حوله استخری براش خریدم!

الاله جونی
زود تند سریع از تشک نارنجی نی نی ات عسک در کن

مامان اتریسا جونم
اره بابا دکترم قطعی و 100 درصد گفت دخمله نی نی ات برو خریداتو بکن
حتی یه چیزی هم نشونم داد ولی من سر در نیاوردم که چی بید ههههههههههههه
من نمی دونستم سر کار هم می ری سختت نیست؟؟
نی نی من که دقت کردم بیشتر اخر شبا که می خوام بخوابم تکون می خوره بقیه روز من هیچی نمی فهمم

غزاله جونممممممم
خیلی خیلی خیلی نگرانت شدم و ناراحتم
چرا اینطوری شد یهو؟؟
نکنه به خاطر رژیمی که گرفتی سیستم ایمنی بدنت ضعیف شده و اینقدر راحت مریض شدی
تو رو خدا ما رو بی خبر نذار
من شمارمو برات میل کردم اگه کاری داشتی یا خواستی خبر بدی
به پگاه جونی هم تونستی خبرتو بده که مارو از نگرانی در بیاره

دنیا جونم
چه عجب بابا
هفته ای یه بار میای و یه پست تلگرافی می ذاری و می ری
من گفتم تعطیل بشی دیگه حسابی اینجا ولو میشی مثل من ههههههه
بیشتر بیا منتظرتیم
حراج دبنهامز هم فکر کنم اخرای تابستون باشه ولی هر وقت واسم اس ام اس زد بهت می خبرم
تاحالا رفتی لباس گوگولیای نی نی هاشو ببینی طبقه اخرش؟؟
واااااااااااای من که هر دفعه می رم هوش از سرم می ره از بس خوشگلن
هیچ لباسی اینقدر به دلم نمیشینه

میس ماری جونم
اون حس عمیق و درست و درمونت تو حلقم هههههههههههه
کلی با همسری به این جمله ات خندیدیم که نوشتی واسه پسر نداشته ات بیشتر خوشحالم
همسری می گه از بس فمنیستی اونا هم فهمیدن دیگه
منم از مایو دو تیکه بدم ویاد مخصوصاااااا که الان با شکم ها هههه چه شود
بابا ادرس این سایت ها که می ری چیزمیزای خوشگل می بینی برا ما هم بذار خووووووو
راستی تو چرا از خریدات عسک در نمی کنی؟؟؟؟؟؟
عسک جنیفر لوپز بیچاره رو چرا گذاشتی تو تاپیک؟؟؟؟هههههههههه

نیکا جونم
مبارک باشه پسمل دار شدنت
خریدهای نی نی هم مبارک
مامانت تنها رفتن خرید؟؟ تو چرا نرفتی؟؟

پگاه جونیییییییییییییییییییی
پسمل دار بیدی پس بالاخره
مبارکککککککککک باشه
یادته همش می گفتی نی نی منو تو و میس ماری هر چی باشه مثل همه (همه پسمل)ولی من قاعده رو شکستم هههههه حالا بیا دوباره رو من مزاج شناسی کن وبینم من یک عدد قوی استثنایی و عجیب هستم
تازه از بس همه تو فامیل گفته بودن پسر داری الان به هر کی می گم همچنان باورش نمیشه و می گه سونو اشتباه کرده!!!!!!!!
صندلی غذات هم خیلی خوشگل و خوشرنگه
ارتفاعش قابل تنظیمه؟؟ تاب نمیشه نه؟؟
بعدا ها چه استفاده ای میشه از صندلی اش کرد؟؟؟؟؟ کنجکاو وشدم

شیما جونم
من از چندین نفر واسه خرید از دبی پرس و جو کردم و انگار زیاد به صرفه نیست خرید ازونجا
من اولا که دکی اجازه نمی ده بهم
در ثانی هر جور فکر کردم دیدم فقط یه سفر خریدی صرف میشه چون هیچ تفریحی نمیشه رفت اونجا
البته به طور قطع جنسهایی که اونجا میشه پیدا کرد و تنوعی که اونجا داره عمرااااا اینجا نیست
ولی خوب من دوس دارم با نی نی برم سال دیگه و کلی براش چیز میز بخرم هههههه

ابریشم جونی
مهریه به اندازه وزنت بال مگس خوبه؟؟ قَبِلتُ؟؟؟؟؟عروس خانم حاضری؟؟؟؟؟
اگه گهواره روبا اینجا بیابم خوب میشه ولی خوب راستش از هر دو تا رنگ ابی و صورتی اش زیاد خوشم نویاد
رنگ دیگه هم داره؟؟

نازنین الف جونم
من نمی دونم چرا اصلا به چشم و نظر اعتقاد ندارم برعکس شوهرم
نمی دونم چرا فکر می کنم همش با خودم که پس اراده خدا چی میشه؟ یعنی اراده خدا تحت تاثیر چشم بنده اش قرار می گیره؟؟!!! الان که می بینم شما هم همچین تجربیاتی دارین گیج و ویج تر میشم
چون تا حالا نتونستم به هیچ نتیجه ای برسم درین مورد

اتنا جونی
پشتکارت تو لوزوالمعده ام واقعا
یعنی اول بهمن سقط کردی اخر بهمن حامله شدی؟/!!!!!!!!
کلی با تصور سوال خاک بر سریت و شکمهای قلمبه خندیدم

گیسو جونم
چه خوب که استراحت مطلقت داره تموم میشه
در مورد صندلی غذا هم از هر کی پرسیدم و هر جور تحقیق کردم انگار واقعااااااا لازمه

یلی تپلو جونم
من با اجازه ات تا حالا 8 کیلو ناقابل اضافه کردم
بابا اینقدر از سونو نترس از من یاد بگیر هههههههه فکر کنم تا حالا یه البوم سونو دارم

نیلی جونم
از جی جی های من شیر نمیاد
ولی فکر کنم این حالت مال ماههای اخره بیشتره
بازم از دکترت بپرس

هدیه زندگی جون کجایی؟؟؟؟؟
Lilypie Maternity tickers
سلام بچه ها من خیلی ناراحتم الان تازه رفتم تو ماه 5 ولی اصلا شکم ندارم هیچ کس باور نمی کنه من حامله باشم فقط سینه هام یه کوچولو تغییر کردم در ضمن 6 کیلو هم کم کردم ولی همه چیز تو آزمایشات هم طبیعی و سالمه کسی هست که مثل من باشه ؟
سلام به همه
خریدهاتون مبارک باشه... یکی از یکی قشنگتر...
از شنیدن مریضی غزاله خیلی ناراحت شدمممممم... خیلی... مریضی ویروسی از نظر درمان بدقلق ترینه... دیگه تو دوران حاملگی که هیچی...�

غزاله جان،
از ته دل دعا میکنم خوب بشی... کلی انرژی مثبت ازینجا تقدیم به تو!!!!

عاطفه جان،
من نمیدونم روحیاتت چطوریه، اصلا رشته ات چیه یا چند سالتونه... ولی اگر زمان به عقب برمیگشت من حتما برای آمریکا یا کانادا اپلای میکردم. اگر یک دهم وقت و انرژی که برای دکترای تهران گذاشتمو روی GRE میذاشتم بالای ١٢٠٠ میگرفتم تازه ibt هم نمره ١٠٥ داشتم از ١٢٠ و براحتی میتونستم scholarship بگیرم و حالا هم بارمو اونجا بسته بودم!!! میخوام بگم اگر خودت هم دوست داشته باشی، ایده همسرت درسته، حالا نمیدونم چرا خودش نمیخونه، یا چرا هر دو باهم نمیخونید که هر دو scholarship بگیرید و راحت زندگی کنید اونجا!!! فقط اینو میدونم که از طریق linkde و اینطور سایتا خیلی بعیده کار پیدا کرد، من یه سال و نیم اونجا بودم اوضاع کار واقعا بیریخته اونجا، انقدر هندی و ژاپنی و چینی و آمریکای لاتینی اونجا ریخته که نوبت به ما نمیرسه.... همسر منم از طریق فرصت مطالعاتی هیات علمی میخواد بره یه سال مجانی کار کنه تا بعدش اگر شد بگیرنش... متاسفانه ایران از لیست کشورهای professional دراومده که این اوضاع رو خرابتر هم کرده!!!

ساناریا جان،
هر کی به پست من میخوره میگه ساک حمل از کریر بهتره.... �خصوصا برای بچه های زمستون. بهر صورت یه ساک حمل میخرم عاشق یه مدل مکسی موزی شدم اگر نخرمش غصه میخورم... کریر هم که گفتم روی ست خواهرم هست، مطمئنا نمیخرم، اگر موردش پیش اومد همونو استفاده میکنم.�

DelNia �جان
درباره خون بند ناف بنظر من از واجباته!!! من که حتما با خودم قرار گذاشته بودم اینکارو بکنم... هرچند خیلی به سیستم ایرانی اینکارا اعتقاد ندارم... نیست رشته ام آزمایشگاهیه، و خیلی ضعفا رو میدونم، خیلی اعتماد ندارم اما بازم میگم از هیچی بهتره!!!�

منم از ایده ساخت گهواره خوشم اومده اما بسازم ازون مدلهای مستقل رو میسازم نه اونهایی که به تخت مادر میچسبند چون تکلیفم با خودم معلومه، شبها به بچه شیر خشک میدم... احساس میکنم با کمی سلیقه سرویس رختخواب و آویز تخت موزیکال قشنگی که ست باشه رو روش گذاشت تا حسابی رنگ و حال بگیره، در ضمن میشه هر سایزی که دلت میخواد بسازی که بچه تا یکسال بتونه استفاده کنه... البته خوب نجار قابل باید گیر آورد، من پدرم توی کار چوب و طراحی داخلی و طراحی و ساخت مبلمانه، میتونه کسی رو پیدا کنه که اینکاره باشه.

ghoo جان،
عزیزم جوراب شلواری بارداری با جوراب شلواری معمولی فرقی نداره همونقدر تنگ و چسبونه فقط بالاش جای شکم و باسن رو در آوردند که دل قلمبه خانومای باردار توش جا شه و جر نخوره... برای کساییکه همینطوری باسن و شکم کپلی هم دارند واقعا خوبه... اگر با تنگی جوراب شلواری مشکل داری اصلا سراغش نرو!!!
ولی خوب با تونیک و پیرهن کوتاه آدمو خوشکل میکنه!

من میخوام گهواره رو جدا بسازم و اگر بسازم ست اتاق خواب خودم میسازم منظورم رنگشه، چون یه سال قراره کنج اتاق خودم باشه. بعدش بچه میره اتاق خودش که تخت و سرویس خودش توشه.

میس ماری جان،
منم شهریور عروسی برادر شوهرمه... اگر شیراز بود نمیرفتم اما تهرانه!!! نمیشه در رفت از زیرش... پستهای فشنتو با خوشحالی دنبال میکنم چون به دردم میخوره...�

مواظب خودتون باشید... تا بعد...
سلووومن علیکم به مامانای قلمبه!
آیسان جون، لباس نی نیت مبارک! ایشالا لباس دامادیش! آفرین که از خودت عسک لباس پسرونه در کردی! بلکه این دختردارا یه خورده حسودیشون شه!! حالا من نمیدونم پسر دارم یا دختر!! ببین دارم ازت دفاع میکنم!
راستی ایشالا که دیگه هرچه زودتر نیاز به سیکلوژیست نداشته باشی عزیزم

دلنیا جون، مرسی بابت توضیحاتت واسه بند ناف، منم پارسال که شنیده بودم هی میرفتم تو سایتا دنبالش، فکر کنم تا اونجا که یادمه پارسال هزینه ش 1و100 بود!! خب البته با نرخ تورم، افزایش قیمت چندانی نداشته! ولی خیلی گرون بید! باید از الان به فکرش باشیم.

مامان نسیم جون، فهمیدم خیییییلی دردت اومده! خب دیگه! دستمالاتو پهن کن جلو آفتاب حداقل بتونی به عنوان دستمال خشک ازش استفاده کنی! دیگه هم فوضولی نکن باباجان، کیسه آب گرمت هم مبارککک باشه، قاشق 7 تومنی شده بوده 18 تومن!
خب همینجا من یاد یه اس ام اس افتادم که میگم! آیا از موهای زائد خود خسته شده اید؟چرا تیغ؟ چرا اپیلاسیون؟ فقط با پیگیری قیمتها در یک هفته اخیر، کلیه پشم هایتان خواهد ریخت!!

ساناریا جونم، خریدای تو هم مبارک، چقدر نازن، چه باحال بودی که تو سفرات به فکر نی نی هم بودی، من که عمرا تا قبل بارداری اصلا به بچه تفکر نمینمودم! چه برسه به خرید! راستی اون جفتت هم خلفی بید دیگه، ابریشم جون گفتن البته، حالا اگه مصور خواستی خبر بده!

آلاله جون، لحاف نارنجیت مبارک، عسک از خودت در کن، ینی از بحافت ، نه از خودت!

مامان آتریسا جون، چه حالییی داری میری سر کار، احسنتتتت واقعا، من که یه روز تلفن زودتر از ساعت 10 زنگ بخوره و بیدارم کنه، اون روزم رو تا ته شب گنداخلاق میشماااا. چه برسه به اینکه بخام از ساعت 6و 7 صبح بیدار بمونم. داروی دل درد هم گفتی کمیاب شده، اصن کلا ما شانس نداریم بابا! والا ما که مال دهه شصت بیدیم، فکر کنم زمان مردنمون هم قبر نایاب بشه! به صورت میت بمونیم رو دست اطرافیان! واللللا آخه، هر چی به ما میرسه نایاب و کمیاب و بنجل و آشغال میشه! خدا شانس بده، نی نی هم با خوردن چیزای شیرین بیشتر خودشو رو میکنه! حالا شاید نی نی تو به پف فیل علاقه مند شده باشه!

غزاله جون، آخه این چه بلاییه سرت اومده؟؟ وای دلم برات سوزید، انشاالله که زودتر خوب بشی بری پیش گل دخملت، نازییییی

میس ماری جون، مایو دو تیکه که خوب بییییید، من دوست دارم! کلی به این کثیف و تمیز شدن دلت خندیدم! خوبه دیگه هی دلت چرک شده بعد دوباره تمیز شده!! خخخخ، خوبه چرک نمونده حالا، وگرنه با اون مایو دو تیکه چجوری میخاستی بری کلاس!! آبروت میرفت، همه دل چرکتو میدیدن! صیغه خواهر بردادری هم قراره ابریشم جون قرائت کنن! ببین جون من بذار اول واسه من بخونه! شرایط حادههههه
آخ جون عسک هم بذار! من نظر بدم!

نیکا جونم خریدای تو هم مبارک باشه، بابا عکس بذارین من که نمیرم خرید، حداقل دلم آب بشه!

پگاه جونمم، پسردار شدنت مبارک، خودتم دیدیییییی؟ شنیدن کی بود مانند دیدن! خوج به حالت، منم 5ش میرم آخ جون، صندلی غذات هم خیلی خوجله پارچه ش! مبارک باشههه، پگاه جون فکر کنم تو مدیریت شرایط بحران میخوندی بهتر بود، من خود شرایط بحرانو!! والا با این شرایط یه شرت هم نخریدم واسه نی نیم! چه برسه به این چیزای بزرگ!

آتنا جون، احسنتتت به این پشتکارت، درخواست بده تو گینس واست ثبت کنن! من که تهوع نمیگیرم بعدش! به هرحال یه کاری کن به شکمت فشار نیاد دیگه، حالا اینجا رسانه ملیه! نمیشه بازش کنم، خواستی بیا مطبم واست توضیح بدم!

نازنین الف جون، بابا چشم که خرافات نبید، بعضیا یه انرجی ماورایی داشته بیدن! ما یه فامیلی داریم (فامبل دور، نه همساده) یعنی بابام که میبینتش از 6 کیلومتری میگه نزدیکش نرین! یعنی یه چیزایییی ها! مثلا یه بار گفت چه لاستیک پربادی! لاستیکه درجا ترکید!!! لاستیک ماشین بودااااا! خلاصه که من خیلی چیزا شنیدم ازش!

یلی تپلی جون، تو بهداشت چی کار میکنن؟ فقط میری صدای قلبو واست میذارن؟ آخه یکی از فامیلای ما میگفت بهداشت هم برو پرونده تشکیل بده تحت نظر باشی!! همچین چیزی هست آیا؟

نیلی جون شیر که نیس فکر کنم، احتمالا ترشحه، سر به سرش نذاریا، دکتر هم رفتی بهش بگو

قو جونمم، مرسی از تاپیکت. لباساتم مبارکککک! آتلیه رفتنت هم پیشاپیش مبارک.

هورا جون من روحیاتم به شدت متمایل به سمت خوابالودگی بید!! من اگه زمان به عقب برمیگشت میرفتم تو یه روستای دورافتاده زندگی میکردم! واللللا تارک الشهر میشدم واسه خودم! دکترا خوندن تو ایران که به نظرم کلا اشتباهه، منم پارسال قبول شدم ولی واسه مصاحبه نرفتم! امسال هم ثبت نام کرده بودم، ولی نرفتم آزمون بدم! اصلنم پشیمون نیستم! چه بسا فوق رو هم زیادی خوندم!! چقدر ibt ایت خوب شدهههههه، من که هویجوری دهنم واموند! من دو سال پیش به اصرار شوشو دادم که البته فقط شب قبلش خوندم! شدم 70!! خسته نباشم واقعا! منم میدونم از linked in کار پیدا نمیشه ولی گوش نمیده که! هر جا نگاه میکنی این هندیا به گند کشیدنش! خودش نمیخونه چون سرکار اصلا نمیتونه! تو خونه هم دیر میرسه و خیلی خسته ست... منم حس و حالشو ندارم واقعا! هی هرچند وقت یه بار میزنه به سرم کتاب زبانا رو میریزم جلو دست، تا لاشو باز میکنم خوابم میبره! رشته م هم مهندسی عمران بید، ژئوتکنیک، جوون هم بیدم 26 سالم تموم نشده هنوز! این شوشو که دوستای ژئوتکنیکیش تو امریکا و کانادا هستن، میگن این رشته هه خیلی راحت میتونه پذیرش بگیره! ولی راستش من حس و حالشو ندارم و زیر بار نمیرم! از یه طرف هم هر ورز دارم به حال و روزمون تو این وضعیت اینجا بدو بیراه میگم!

خب حال از خودم بگم! امروز رفتم سه کیلو نعنا گرفتم خیر سرم تعنا خشک تولید کنم! آخه نعناخشکمون تموم شده! فکر نمیکردم اینقدر طول بکشه که! از صبح دارم خودمو فحش میدماااا! تازه تموم شده، کل خونه شده سبزی! خیر سرم گفتم خودم بگیرم که تروتمیز باشه! آخه سبزی خورشتی و ... رو از بیرون میگیرم همیشه خوبه، این سری انگار توش خاک داره!! خلاصه که خسته شده بیدم! راستی من یادم نیس دیروز یا پریروز خواب دیدم زایمان کرده بیدم! چه زایمان راحتییییی، بدون اینکه دردم شروع بشه به شوشو گفتم پاشو بریم وقتشه!! اونجا هم یه زور کوچولو زدم نی نیم به دنیا اومد!! خب بسی خوش گذشت بهمان، بعدش هم باورم نمیشد زایمان کردم، هی میگفتم چرا من اینقدر حالم خوبه!!؟؟؟ خلاصه که خیییلللی خوب و راحت بود!
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
بععععععله. عاطفه جان خوابات یه خورده زود شروع شده که. میگن دیگه ماه آخر ازاین خوابا میبینین. تو از اولش تا حالا من شمردم چندین تا خواب زاییدن دیدی. قبول نیست. پس چرا من همش خواب میبینم که دارم میرم ورزش؟ هی دارم کشت واژن میدم هی دارم آزمایش ادرار میدم هی دارم با این و اون دعفا میکنم؟ تازه خیلی خوش بهم بگذره خواب میبینم دارم کار خاک بر سری میکنم! بعد هی میگم کم از این بلاها تو بیداری میکشم تو خوابم دست از سرم بر نمیداره!
بعدشم که عجب حوصله ای داری تو دختر. نعنا خشکت رو دیگه کجای دلم بزارم؟ از من یاد بگیر دفعه بعد قشنگ برو مغازه یه بسته بخر حالشم ببر. مگه نعنا خشک چقده استفاده داره آخه توامممممممممم!
هوراااا وای مگه میشه عروسی برادر شوهر نرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی اگه در ماورای کره زمین و حتی اگه در کنار لایه ازون سوراخ سوراخ شده باشه. جل الخالق! حالا من این مدلا رو با ناامیدی تمام میزارم تو هم یوهو یه چیز خوب دیدی بیا خبرشو در کن.
کی بود رفته بود تو 5 ماه شکم نداشت؟ نترس تغذیت خوب باشه همچین یوهو ماه 6 به بعد میترکی! قدر این لحظاتو بدون مادر بیا منو ببین آخه!
بسیار خوب هر عکسی میزارم از نمره 1 تا 10 بهش رای بدین. (احیانا مستظهر هستید که رای دادن حق مسلم و تکلیف شرعی شما میباشد؟!) هر عکسی هم شماره داره.
شماره 1:از عکسای معمولیتر میشروعم: این مدل در صورتی که پارچه تک طرح با طرح بزرگ پیدا کنم و در ضمن بالاتنش رو هم عوض کنم. زیادی لختیه واسه تپلیه اون موقع. همه گوشتام میزنه بیرون! رنگشم نمیتونم قرمز انتخاب کنم. جاریم میخواد قرمز بپوشه.

آپلود عکس

2706