عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218382 بازدید | 15785 پست
سلامممممممممممم به دوستان

دیگه خودم با همین دو تا چشمام دیدم که نی نی پسر بید.
خلاصه باورم شد. دکتره اینقد بهم خندید که مادر به این شکاکی خدا به بچه رحم کنه!!!
بالاخره پس از سه بار سونو و تاکید پزشکان مختلف بر پسر بودن نی نی امروز به چشمام اعتماد کردم و به بابای بچه گفتم که نی نی پسر بید.
اینم عسک صندلی غذای نی نی:
http://upload7.ir/images/62733063102522519068.jpg
http://upload7.ir/images/64230819264931433282.jpg

ابریشم جونم
به نظر من سورمه ایش خیلی شیکه و میتونه واسه هر دو جنس دختر و پسر استفاده بشه. من جای طراحش بودم کلی توو رنگش مانور میدادم اما با این رنگای محدودی که داره و محدودیت بازار در داشتن همین رنگای مختصر, خوب بازم سورمه ای بینشون بهتره. البته من کرم یا همون بژش رو ندیدم. اگه در قیاس فکر میکنی شیک تره که خوب حللللللللله دیگه . مبارکه.
خریدات هم خیلی خوشگل بیدن. من هنوز به این جاهاش نرسیدم. اندر خم کوچه اولم هنوز.

گیسو جون
وای وای از دست این آدمای بی ملاحظه. من که ناظم ساختمونم. کلن همه منو میبینن سکوت اختیار میکنن. از خونه ما هم شاید صدای دیوار بیاد اما صدای منو همسری نمیاد. خب حق دارم توقع داشته باشم دیگه!!!

آیسان جون
خوشحالم که یه خبر ازت میبینم. مواظب خودت بیشتر باش. این لباسای نی ن یهم خیلی خوجلن. مبارک باشه.

دلنیا جون
مرسی از راهنماییت.واسه میس ماری میخواستم.اگه فرست یرز جک داشته باشه و جدا ننویی بشه پس یه گزینه خوب به حساب میاد.

قو جوونی
ببخشید دیر اومدم آخه بعدش رفته بودم مهمونی خونه مادر شوهر.
دیدی خواهر نتیجه تحقیقات مزاج شناسی من در مورد همه جز تو درست درومد. فکر کنم باید جداگانه روی عادات غذایی تو مطالعه موردی کنم.

ساناریا جون
بابا نی نی تو چقد اسباب بازی داره. خوش به حالش . من که کادوی ولنتاین خودمو باباشو شستم گذاشتم توو وسایلاش. دیگه هم قصد ندارم اسباب بازی بخرم. آخه مگه یه بچه چقد باید اسباب بازی داشته باشه ؟ اونم از نوع عقبه دار!!!!

میس ماری جونممممم
ببخشید دیگه دیر اومدم. حالا که عکس صندلی رو دیدی نظر بده.آخه با حال بدی خریدمش.
Lilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقااااااااااااااا اندر احوالات این صندلی غذای ببکو بگم که سینی دوبل و ارتفاع قابل تنظیم که بیشتر صندلی ها دارن رو داره + این که کلن صندلی از سیستم جدامیشه و بعدنا میشه ازش خیلی استفاده کرد. (یه مدل گراکو هم این ویژگی رو داره.البته 600 تومنه ).
فکر کنم من مدیریت شرایط بحران میخوندم بهتر بود آخه همش در پی اینم که با کمترین پول در این اوضاع وحشتناک اقتصادی , بیشترین استفاده رو بکنم.
ساناریا جون خریدات خیلی خوشکلن، جالبه تو مکه رفتی به فکر نینیت بودی، مت که سه ساله هر جا رفتم تموم بچا های فامیل رو نونوار کردم دریغ از یه تیکه واسه خودم، پارسال تو قشم یه ساک بزرگ لباس بچه اوردم کادو، الان اینقدر پشیمونم که چرا 4 اا تیکه واسه خودم نیاوردم.
غزاله جوون این چیه که گرفتی دخمل خوب، عجب بارداری دورانکعجیب غریبیه، منم تو عید یه ویروسی گرفتم که تموم تنم کهیر زد، 6 هفته هم هر کدومش طول میکشید خوب شه، ان شالله کهتو هم زودی خوب بشی.
نیکا جوون خریدای تو هم مبارک باشه، مامان اتریسا جوون من که اصلا نمیدونم تکون چی بید تا بدونم چه جوری زیاد میشه
دنیا جوون همیشه مردا تو اسم برنده ن چون اونا میرن شناسنامه میگیرن، پس شوهرت رو از همین الان راضی کن.
دیروز قاشق سیلیکونی گرفتم 7 تومان داروخانه، امروز خواهرم دیده 18 و نیم، همون مارک، مملکتی داریم ماااااااااااا.......... خلاصه اونایی کا زیاد دنبال تنوع خاصی نیستن بهتره از جاهایی که زیاد فروش ندارن و جنساشون مونده خرید کنن، به نفعشونه خیلییییییییییییییی زیاد.

Lilypie Maternity tickers
2728
پگاه جون مبارکه. واقعا خوشگله و کاربردی. پس چرا بهار نداشت این مدل رو؟ من فکر کردم دیگه هر چی باشه تو بهار هم هست که. داشت یادم میرفتاااا! پسر دار شدنت هم مبارک اگر چه برای اینجانب مسجل بود.

غزاله جون آخه چراااااااااااااااااااااا؟ واقعا ناراحت شدم. امیدوارم زودتر برگردی خونه صحیح و سالم. یعنی همه اینا مال اون رژیم کذایی بود؟ ضعیف شدی و مستعد بیماری؟ یعنی اینچنین بود واقعا؟ خدا رو شکر که نی نی سالم و تندرسته. امیدوارم که توام به زودی کاملا خوب شی.
سلام مامانا

قو جونم

راستش الان چون تو کش و قوس این اسباب کشی هستیم و نونوار کردن وسایل خونه فعلا سیسمونی رو بیخیال شدم . و از طرفی چون چند تا چیز مثل همین ست لحاف تشک ، قنداق فرنگی ، حوله و .... از سفرهای که رفته بودم خریدم و آوردم که خو.نه مامانم ایناست حالا سعی میکنم عکس بندازم بزارم براتون .
یه چیز دیگه ای هم هست اینه که لیست چند تا چیز که اینجا قیمت کردم فرستادم برای آشنامون تو دبی که اونم اونجا قیمت بگیره اگه خوب بود که برم از اونجا بگیرم . فعلا منتظر جوابش هستم .

مامان نسیم جون

چه وحشتناک ؟ مگه این دستمال چی بود که انقدر پلاستیک جلدش محکم بوده

ساناریا جان

همه این خریدات مال مکه ست ؟ از کجاش گرفتی .مامانم می خواد بره بهش بگم بخره . مخصوصاً اون کیسه آب گرمت

غزاله جان

چی شدی ؟ چه وحشتناک ؟ از کجا اومده این ویروس ؟ از خودت بهمون خبر بده عزیزم .

نازنین الف جان

پسر دار شدنت مبارک عزیزم

پگاه جونم

مبارکه گل پسرت . صندلی غذات هم خیلی خوشگله عزیزم
سلام به همه مامانای جایزه دار
ببخشید که تنبلیم میاد همه پستا رو بخونم
ایشالا از امروز بیشتر سر میزنم تا از پستا جا نمونم!
دخمل خوبی شدم دیگه از امروز کم کم استراحت مطلقم تموم میشه و میتونم یه کارایی تو خونه انجام بدم!!

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
سلام دوستاااااااااااااااااان

بچه ها خیلی واسه غزاله دعا کنیم. چن دقیقه پیش باهاش حرف زدم حالش اصن خوب نیست. به خاطر بارداری نمیتونه دارو بگیره و همین اوضاعشو بدتر میکنه.الان بیمارستان بستریه تا تحت کنترل باشه شرایطش.

مامان نسیم جون- میس ماری جون- شیما جون
مرسی از تعریفتون از خرید نی نی .یه کم روحیه گرفتم.
آخه شبی که خریدمش با یه ویر درونی مواجه بودم که بعد هی به خودم میگفتم شایدم با این عجله نمیخریدم بهتر بود!

گیسو جون
خوشحالم که خوبی عزیزم. ولی بازم زیاد به خودت فشار نیار.
سلام به همگی

پگاه جونم صندلی نینی مبارک باشه..رنگش هم شاد و زنده اس....هم خوجله..هم اینجور که میگی امکاناتش خوبه..دو

تا وسیله اس که من گاهی میگم حتما باید یه خیراتی بدم برا روح سازنده شون!!..بسکه کارامد و مفیدن..یکی همین

صندلی غذا..یکی صندلی ماشین..کریر نه هااااا..نگران نشو!!..

الاله جون من روبا رو هم تو بهار دیدم...اسم مغازه یادم نیست..همون مغازه ای که سر نبشه و نمایندگی مکسی کوزیه..

هم تو اوای کودک....من که ازش راضی بودم..در ضمن من تو هر دو تا مغازه فقط یه طرح عروسکیشو رو دیدم(ست لحافش

رو منظورمه)..که برا هر دو جنس مناسبه..ابی و صورتیش رو ندیدم...من خودم تا شش ماهگی که پسرمو بردم تو اتاقش

ازش استفاده کردم..ولی اگه دوستان میگن مثلا فرست یرزو میشه تا یک سالگی استفاده کرد..پس حتما اینو میشه بالای

یک سال استفاده کرد..چون بزرگتره از بقیه گهواره ها..قیمت هم 690 تومان..راستی اون قضیه فروش کریر شوخی بید..

پگاه پیشنهاد فروش داد..من هم چون میدونستم کریر دوست نداره....سر به سرش گذاشتم که بیاد مال منو بخره...وگرنه

من بیشتر وسایل پسرمو دادم به نینی هایی که احتیاج داشتن..این هم مونده..چون کسایی که نیاز داشتن به این وسایل

ماشین نداشتن که کریر به کارشون بیاد...!!

ساناریا جون..وسایل نینی مبارکه..قشنگ بیدن...چه کیسه ابگرم با نمکی...جفت پستریور هم میشه جفت خلفی..که

نشون دهنده محل اتصال جفت به دیواره رحمه...به عاطفه بگو...عکستو برات میکشه با جفت خلفی!!

میس ماری جون...کار خوبی میکنی...من هم موقع خرید فقط به این توجه میکنم که خریدم باب میل خودم باشه..و دوستش

داشته باشم..کاری به حرف مردم ندارم..هرچی رو خوشم بیاد میخرم...قیمت لحاف رو هم نگاه کردم..160 تومن..و قنداق

90 تومن بید....به نظرم در مقایسه با چیزای دیگه مناسبه..

مامان اتریسا..فکر نکنم تکون نینی معنیش این باشه که غذایی رو که خوردی دوست داشته یا نه..فقط خوراکیهای شیرین

رو من شنیدم که باعث تحرک یشترشون میشه...نینی من که کاری به این کارا نداره..به جاش 12-11 شب که من میخام

بخابم..اون تازه عربی رقصیدنش میگیره!!!!

قو جونم..موافقم..پیشنهاد ازدواجت رو قبول میکنم...فقط اول بگو چقده مهریه بشم میدی؟؟..من نقد میگیرماااابعدشم

گفته باشم...توقع دوشیزگی نداشته باشی..بعدا دبه کنی!!!....ای گهواره روبا هم چرخ داشته

بید..هم یه قطعه هلالی شکل که زیر گهواره نصب میشه و برا تکون دادن گهواره بید..اوایل میتونی از اون قطعه استفاده

کنی..نینی که بزرگتر شد از چرخ..من که از همون اول چرخاشو بسته بودم...خیلی تکون نمیدادم بچه رو که عادت کنه....

در ضمن که تو اویز موزیکال خریدی..همون رو بهش نصب کن....فقط به خاطر اویز نرو سراغ گهواره دیگه...قیمتا رو هم که

برا میس ماری در کردم!!

غزاله جون..بلا به دور....این دیگه از کجا اومد؟؟!!..بیشتر مراقب خودت و نینی باش..ایشالا که زودتر خوب میشی

عاطفه جون...یه سوال؟؟؟..جان من بگو ...از کجا فهمیدی من زنداییتم؟؟!!..ها..ها؟؟...وگو دیگه...!!...بعدشم ما به دلیل

مسایل امنیتی!! برا نینی و پایین بودن جفت اوایلش ممنوع الخاک بر سری بودیم!!..الان هم تو رو نمیدونم..من که 7-8 کیلو

چاقیدم..و شکمم هم ورقلمبیده بیرون..پریشبا داشتم جلوی اینه موقع خواب لباس عوض میکردم...از تو اینه دیدم..شوشوم

که نشسته بود تو تخت..از بالای کتاب داره منو دید میزنه و قیافه اش هم اینجوریه...بهش گفتم

..چیه؟؟..خنده درمیکنی؟؟.چیز خنده داریه بگو ماهم بخندیم!!!...گفت..نه..از هیکل تو خنده ام میگیره..چرا ایجوری شدی؟؟

....مثل حاجی بازاریا شدی!!!....یعنی خلاصه کلوم!!..من الان با این قیافه هیچ حس

سکسولانه ای!! رو تو شوهرجان برنمی انگیزم!...اصلا زن تپل که ببینه رم میکنه!!..تازه شم الان نسبت به من یه حس تقدس

و معصومیت داره تو حاملگی!!!..فکر کنم منو به شکل مادر ترزا میبینه!!

دلنیا جون...من یکی دو ماه پیش یه سر رفتم بازارچه کودک گاندی...باز هم همون اش و همون کاسه...همش ات و اشغالای

بی کیفیت و به درد نخور...!!!کلا دیگه جنس خوب گیر نمیاد...گشتیم نبید!..نگرد ..نیست!!

مامان نسیم...عجب کاری کردی با خودت دختر...راستش رو بگم..ناناحت شدم که انگشتت درد گرفته..ولی از تجسم

اون صحنه یه کمی هم خنده ام گرفت!!.یاد کارای پت و مت افتادم که میان یه چیزی رو

درست کنن..میزنن به کل نابودش میکنن....شانس اوردی کار به اتش نشانی نکشید!!

AlternaTickers - Cool, free Web tickers
غزاله جان امیدوارم به زودی حالت خوب بشه و برگردی خونه. یه صدقه کوچولو کنار بذار وقتی برگشتی بده به یه مستحق

مامانا توروخدا ذوق نی نی دار شدنتون رو جلوی غریبه ها نکنین خیلی ها نمی تونن بچه دار شن ممکنه حسودی کنن یا ناخواسته چشم بزنن من به این چیزها اعتقاد نداشتم اما سر ازدواجم بلایی سرم اومد که الان دیگه چند ساله حواسم حسابی جمعه و تعریف از زندگی م نمی کنم.
امان از چشششششششششششششششششششششششم

مرسی شیما جان ایشاله همیشه سلامت باشی

یه مشاوره هم میخوام
من تصیمیم داشتم شهریور اینا ایشاله برم همه چیو یهو بخرم اما دوستام می گن تا اون موقع همه چی دوبرابر می شه
نمی دونم چه کار کنم
به به مامانای خوشگل و قلمبه

قو جونی هستم من همیشهههههه ... میام میبینیم برو بچ خوبن خیالم راحت میشه
آره عزیزم من اول بهمن 91 تو هفته 8 سقط کردم کلی هم درد کشیدم میگفتن خارج رحم بوده بعدشم که فوری دوباره حامله شدم پشتکارو حال کن

نی نی من پسمله اسمشم احتمالا آیدین. خوب دیگه بهتره با دخمل قرتیت در موردش صحبت کنی

همه خریدات مبارک دخمل خوشگلت باشه خیلی خوشحالم که سونوی مجازی من درست بود و تو دل قلمبت دخمل داری
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
نازنین منم دقیقا میخواستم شهریور برم خرید اما همه میگن بجمب که اینجا ایرانه و قیمتا لحظه به لحظه افزایش داره
حالا نمیدونم چه کنم ...

راستی بچه هاااااا یه سوال خاک بر سری دارم :
ببخشیداااااااااااااااااااااااا اما این سوال ذهنمو مشغول کرده
شماها هم بعد از کارای خاک بر سری حالت تهوع میگیرین؟؟؟ یا فقط من اینجوریم؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه برای انجام خاک بر سری از الان ما باید رو باشیم یا از ماهای آخر؟؟؟؟
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
سلام. نازنین الف منم خرافاتی نبودم ولی شدم! یعنی اون روزی که حالم بد شده بود ظهرش یکی بهم زنگ زده بود دقیقا پرسید بالا نمیاری؟ و من دقیقا خندان و شادان و با افتخار گفتم نننننننهههههههه، تا حالا یک بارم بالا نیاوردم و از خودم ذوق هم در کردم! چشمت روز بد نبینه که شب تا صبح دل و رودمو بالا آوردم آخرشم رفتم زیر سرم جای سرم هم خوب نمیشه همچنان کبوده! خلاصه با اون وضعی که من پز دادم بیشتر محتمله که خودم خودمو چشم زده باشم.
آتنا جون من حالت تهوع نمیگیرم! به هر وضعیتی که احساس فشار نمیکنی مشکلی پیش نمیاد. بعدا هم که شکمت بزرگید دیگه باید مبتکر باشید و هی ابتکار از خودتون در کنید.
راستی کی بود صیغه خواهر برادری میخووند؟ منم واقعا نیازمند یاری سبزتان هستم. منم بزارید تو صف.
2706