2737
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
یه سری عکس از وسایل نینی ما جهت ترغیب دوستان به خرید بنجلجات

دندونی و جغجه نینی که در سفر مکه خریدم

آپلود عکس

اینم یکی دیگه

آپلود عکس

و پوپت وان نینی

آپلود عکس

یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها خوبید
ایسان جون لباس نینی مبارک باشه
قو جون وابریشم جون ست رختخوابتون قشنگه مبارک باشه منم رنگای ملایم دوست دارم.واسه منم مامانم به سلیقه خودش خریده نار نجی منم کاملا به نظرش احترام میذارم ودوسش دارم.حالا اگه حوصلم بگیره عکس میگیرم میذارم .راستی شما چند خریدید ؟
ابریشم جون منم از این گهواره روبا خوشم اومده حالت کلاسیک داره و بر عکس دلنیا جون با ابیش بیشتر حس گرفتم تا صورتی.کجا داره این گهواره رو وتا چند سالگی کاربرد داره؟منم خیلی بین گهواره روبا وگهواره های دیگه که بچه ها گفتن مرددم.از این تخت پارکا که اصلا خوشم نمیاد.خلاصه ابریشم جون تو استفاده کردی راهنمایی کن.پیشنهاد هورا جون هم خوب بود که بدیم مدلشو بسازن............خلاصه خیلی مرددم
ساناریا وسایل نینی شما هم مبارک خیلی نازه
پگاه جون ممنون از راهنماییت در مورد صندلی غذا من احتمالا بعد 6 ماهگی بچه بگیرم .چون فک کنم اون موقع لازم میشه.؟نمیدونم شایدم اگه پول داشتم خریدم عکسشو حتما بذار من از مدلای گراکو هم خوشم میومد
مابرروی کره زمین زندگی نمیکنیم سرزمین واقعی ما قلب کسانی ست که دوستشان داریمCafeMom Tickers
سلام مامانای گل
وااااای از دست این اینترنت که یه ساعته منتظرم عکس خریداتون رو ببینم ولی هیچکدوم لود نمی شههههههههه

به هر حال همشون خیلی خوشگلن، مبارک خودتون و نی نی هاتون باشه

قو جون مبااااااااااااااااااااااارکه عزیزم
من تو هفته 14 در کمال ناباوری من که تا اون موقع هم دکتر خودم و هم همه اطرافیانم و هم ویارای خودم همه می گفتن پسره، شاکری گفت دختره و من از شدت ناباوری و خوشحالی زدم زیر گریه. تو هفته 17 هم دکترم گفت دختره، به خودمم نشون داد که صاف صاف بود و هیچی نداشت. ولی دکترم گفت بعضی پسرا دم و دستگاهشون دیر می آد پایین و واسه همین دختر رو تا 20 هفته قطعی نمی گیم. شاکری هم که خیلی گند می زنه. هفته دیگه وقت دارم برم دکترم دوباره سونو کنه قطعیشو بهم بگه. تو دکترت گفت الان قطعیه دیگه؟؟؟ همش نگرانم با این خریدای صورتی مورتی که کردم و باباش که همش داره آتریسا صداش می زنه بچم پسر باشه....کاش منم مطمئن شم

در مورد خوردن کندر، دکتر من گفت فقط از هفته 12 تا 16 بخورم که من همین کار رو کردم. منم مثل شما خیلی اعتقادی نداشتم، ولی خواهر شوهرم برام گرفته بود، من هم خوردم. شنیده بودم سرشار از آنتی اکسیدانه. زیاد خوردنش علاوه بر احتمال بیش فعالی، برای روده بچه خوب نیست. دختر دایی من بچش یه مشکل روده ای داشت، پیش هر دکتری می رفت اول ازش می پرسید تو بارداری کندر خوردی؟؟؟؟

دوستای من که بچه کوچیک دارن می گن داروی دل درد هم کمیاب شده، این رو هم به خریداتون اضافه کنین. یه نفر به من اینفاکول رو پیشنهاد کرد. البته تو نی نی سایت که سرچیدم خیلی ها نوشته بودن نبات داغ با نعنا براشون خیلی خوب جواب داده و نیازی به این داروها نیست. ولی من برای احتیاط اگه پیدا کردم می خرم.

من چون از سرکار می آم اینجا بعضی روزا که سرم شلوغه اصلا نمی تونم بیام.
ولی حتما یه سر کوچولو می زنم و پست هاتون رو می خونم و از احوالتون خبر دارم. حتی اگه وقت نکنم چیزی بنویسم.
مواظب خودتون باشین.
2728
راستی یه سوال برام پیش اومده

می گن نی نی با خوردن چیزای شیرین به تکون خوردن می افته
ولی نی نی من هرچی که می خورم صرفنظر از مزه اش هنوز نرفته پایین مشت و لگد می زنه مخصوصا چیزای ترش و شور
رفته بودم سینما یه پاکت پف فیل خوردم انقدر لگد زد (البته لگد که نه فینگیلی من... در حد انگشت زدن بود) ولی در حدی بود که نمی تونستم رو فیلم تمرکز کنم... به باباش گفتم دخترمم مثل مامانش پف فیل دوست داره

حالا سوالم اینه که وقتی نی نی خیلی تکون می خوره یعنی خوشحاله یا ناراحت؟؟؟؟؟

داره ازمون تشکر می کنه یا شاکی شده از این چیزایی که می خوریم؟؟؟؟؟

البته انگار کلا با تمرکز کردن من مشکل داره، یه صبح تا شب هیچ خبری ازش نیست، اونوقت تا می شینم رو صندلی سینما یا سر کلاس زبان از اول تا آخرش شیطونی میکنه ... نمی دونم فردا چطوری می خواد بره مدرسه
سلام مامانای خوشگل

من الان بیمارستان بستریم.روز دومیه که بستریم با بیماری مونونوکلوز که بیماریه ویروسی عفونیه.اصلا نمیدونم از کجا گرفتم ولی حالم خیلی بده

زردی چشم و پوست که بیلی روبین بالاست و کبد اختلال داره صففرا مختل شده و طحال ورم کرده در حال ترکیدن.عفونت شدید گلو هم دارم.

جنین سالمه و چون 3 ماه رد شده خططری نداره.دعام کنید بهتر بشم برم خونه خیلییییییییییییی سخته.دلم واسه ی دخترم پر میکشه

سلام به همه مامانهای گل وفرشته های نازشون
قوجون تبریک میگم.....خیلی خیلی مبارک
راستی نی نیت تکون میخوره چه حس خوبی من فکر کنم نی نیم تنبله اصلا خیال نداره یه حالی به من بده وتکونی بخوره
اگه دبنهامز حراج زد خبربده ممنون.....
من هفته دیگه میرم دکترحنما برام سونو می نویسه.....
همه تایپیکها قشنگ بود چه خوبه که از الان برای نی نی ها مون اسم بذاریم....
من وشوهرم از الان سر اسمش دعوا می کنیم......ولی برنده منم......
من 3روز باید برم کلاس حسش نیست ولی میرم.....
برای همه مامانها دعامیکنم که خوشحال باشندبا اینکه دیر به دیر میام ولی من وفراموش نکنید دوستتون دارم
دختر نازم 11آبان به دنیا آمد
2738
قو جون بابا مبارکه. دیدی حس من چقده عمیق و درست درمونه؟! البته ناگفته نماند با این عشقی که تو به خرید دخترونه و دختر داشتن داری بیشتر واسه پسری که نداری خوشحالم! حالا این دختر عروسکتو حسابی لوسش میکنی و بهش میرسی. چقده هم خریدای دخملت خوشجلن.
منم این گهواره روبا رو ندیدم. انگار دنیای کودک شریعتی داره باید برم ببینم. تو عکساش بعضی مدلاش چرخ هم داشت ولی دیگه قابلیت جدا سازی خاصی رو فکر نکنم داشته باشه. منم تو ذهنم اومده بدم بسازن براش ولی نمیدونم تشک و روتختیاشون استانداره و ابعادش چیه و بعدا مشکل پیدا میکنم یا نه؟مخصوصا اگه بخوام زیرش چرخ بدم یا حالتی داشته باشه که بالاخره تکون تکونم بخوره میتونن برام درست در بیارن یا نه
امروز زیادی خوابیدم و عصرم رفتم تو خلسه الان به شدت سرم درد میکنه. اگه شوهرم بفهمه عصبانی میشه. صبحا بیدار میشه به زور بیدارم میکنه میگه پاشو اینطوری که تو میخوابی تا آخرش تبدیل به بشکه میشی! آخ جون. عوضش منم از چهارشنبه میرم کلاسای آکوا حالشو میبرم. بچه هایی که امکانشو دارن هم برن خیلی خوبه. روحیه آدم عوض میشه و کلی هم میچسبه البته هنوز نرفته تبلیغ نکنم بهتره. چهارشنبه شب میام می تعریفم. فقط گفته مایو فقط دو تیکه که من روز روزش مایو دو تیکه نمیپوشیدم و چندشم میشد وای به شب تارش! حالا میخوام بگم من اگه خودم بدوزم و رو شکمشو توری بدوزم هم قبوله یا نه. بدم میاد
ساناریا جون خیلی خریدات باحالن. کیسه آب گرمتم خیلی بامزس. من کلا فکر نمیکردم کیسه آب گرم این ریختی باشه! چقده خوشگلن.
ابریشم جون خیلی عالیه که عکس از خودت در میکنی. کلی کیف میکنم. پس این بهار خزان شده است؟ منم حس کردم اصلا تنوع نیست ولی فکر کردم همینطوریه کلا. دلمان گرفت که. عوضش قنداق و پتوش خیلی نانازه. چند گرفتی؟ گرون میزنه.
امروز داشتم تو سایتا میگشتم یه سایتی پیدا کردم که این مدلایی که شما میگید واسه کالسکه مثل کوئینی و مکسی کوزی و استوک و اینا رو داشت. تازه فهمیدم اینا که میگین چه شکلین! همینی که من خریدم رو هم داشت. بعد که همه رو گشتم یهو ناراحت شدم که نکنه من بد خرید کردم. رفتم از جعبش در آوردم کلی باهاش راه رفتم دیدم نه. دوستش میدارم! روحم تازه شد. مهم اینه که آدم از خریدش پشیمون نشه. تو این سایته عکس ساک حمل حصیری هم داشت توش تشک و بالشت و اینا هم بود فوق العاده ناز بودن. خاص خاص خاص. بعد دوباره دلم چرکین شد. بعد قیمتاشو دیدم دوباره دلم باز شد! زده بود نزدیک 900. من مامالاو خریدم 150 این طورا. دوباره دلم تمیز و روشن شد. به هر حال من بودجم محدوده دیگه!
پگاه. دق دادی مارو. کوجایی؟ عکس صندلی غذاتم بذار حتما. تو بهار از این مارکی که گرفتی نداشتن. ببینم چه ریختیه.
نازنین الف خیالت راحت شدا. الحمدلله که خود آمینو به سلامتی تموم شد. جوابشو مطمئن باش هیچی نیست. �
خدایا من نمیتونم مدل لباس خیلی خوشگل واسه عروسی خواهر شوهرم پیدا کنم. حالا چیکار کنم؟ کسی سایتی(ترجیحا خارجی) میشناسه که مدل لباسای خوشگل داشته باشه. حالا واسه بارداری هم نبود عیبی نداره. از زیر سینه گشادا همه میشن
سلاممم

من امروز رفتم سونو دکتر گفت نی نی پسره الهی قربونششش برررررررررم

مامانم امروز رفتم سرویس کالسکه و کریر و روروک (امیدوارم درست نوشته باشم )وساک نی نی رو خرید

سرویس حوله .چند دست لباس برای توی خونه فعلا .اویز کریر رو هم خرید .

من برم پستای روز های پیش رو بخونم دوستتون داااارم بوووووووووووس
این نیز بگذرد....... گذشت :)
میس ماری این سایتم ببین خوبه باید ف ی ل ت داشته باشی
the celebrity dresses
البته نمیدونم درست نوشتم یا نه ولی مدل لباسای هنر پیشه های هالیووده
مابرروی کره زمین زندگی نمیکنیم سرزمین واقعی ما قلب کسانی ست که دوستشان داریمCafeMom Tickers
2706