2726
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218382 بازدید | 15785 پست
سلام دنیا جون
مرسی از دعای قشنگت
بچه ها من امروز رفتم مشورت با دکترم. در مورد سونوی nt پرسیدم. گفتش من بهتون توصیه نمی کنم چون سنتون بالا نیست و سابقه مشکل هم تو فامیل نداشتید. اما تصمیم با خودتون هست. بعدش داشت دفترچه ام رو پس میداد که ازش خواستم حالا بنویسه سونو رو. آخه واسه پس فردا از سونوگرافی وقت گرفتم. حالا هم دو دل هستم. دل بیشترم میگه ریلکس باشم و نرم اما کمترم میگه برو! نمیدونم حالا. مد هم شده دیگه. صبحم رفتم پیش ماما اونم گفتش شما در معرض ریسک نیستی لزومی نداره بری. ما فقط به کسانی توصیه می کنیم که مشکوک باشیم بهشون.
و اینکه من از روی سونوی اولم پس فردا میشه 12هفته و 5روز که میگن برای nt ایده آله. دکترم امروز میگه نه شما رفتی تو 13 چون سونو 4 روز از آخرین پریودت عقبتر زده! یعنی پس فردا میشه 13 هفته و 2 روز. دیر میشه برای nt یعنی؟

من دو جا هستم اینجا و جایی که تو هستی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها . اوضاع و احوال؟ من فردا سونوی NT دارم. میرم نیاوران. با همسر میرم. اولین باره باهام میاد .ایشاله که همه چی مرتب باشه . خداکنه جنسیت رو بتونن بفهمن و بگن . من یه سری سوال داشتم
هفته پیش همسر من رو برد جیگرخوردیم. بعدا خوندم خیلی خطرناک بوده .باعث ناقص الخلقه بودن میشه؟خالا من چیکار کنم؟

من کتاب ریحانه بهشتی رو دارم توش نوشته بودماه سوم کندر خوبه. ما 5 روز کندر خوردیم تو هفته پیش. امروز تو اینترنت دیدم باعث پیش فعالی میشه حالا چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سس مایونر و قرمز شما نمیخورید آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب من برم بمیرم بهتره که چیپس و پفک نخور پیتزا نخور سوسیس کالباس نخور غذاهای بسته بندی نخور جیگر نخور نخور نخور ای باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
www.ma3nafar-mh.blogfa.com
Lilypie Pregnancy tickers
2728
سلام به مامانای همیشه نگران
مسی جون نترس با یذره جیگر خوردن چیزی نمیشه من تا الان دوبار جیگر خوردم تو نت هم خوندم نوشته بود نه که اصلا نخوری ولی بهتره کم خورده بشه خیالت راحت.سس هم نمیدونم من خودم بعضی وقتا سس میخورم با سالاد
در مورد چیپس و پفک هم اطلاعاتی ندارم ولی خب نخوری بهتره چون چیپس و پفک هیچ وقت خوب نیست واسه همه افراد.من که خدارو شکر از وقتی باردار شدم از هر چی چیپس و پفکه بدم اومده اصلا لب نمیزنم
حالا از خودم بگم امروز واسه اولین بار یه پیراهن بلند خوشجل خریدم که واسه بارداریه جنسش حریر رنگشم سبزه 22 خریدم
دوم اینکه دیگه دلم حسابی واسه نی نی تنگیده بود دیگه طاقت نداشتم بلاخره تصمیم گرفتم امروز رفتم دکتر که خدارو هزار مرتبه شکر همه چی خوب بود اول از همه صدای قلب نی نی رو شنیدیم که خیلی واضح و رسا بود دیگه قلبونش برم بزرگ شده واسه خودش
بهش گفتم واسم عفونت یه از عفونت ادرار بنویسه بدم کار از محکم کاری عیب نمیکنه.ازش پرسیدم اگه عفونت داشته باشم الان ضرر داره گفت نه وقتی ضرر داره که بزاری خییییلیییییییی شدید شه
بعد طبق معمول فشارم پایین بود 10 بود راستی 2 کیلو هم وزنم کم شده بود یعنی از اول بارداری تا الان 3 کیلو کم کردم خودم احساس نمیکنم لاغر شده باشم ولی دکتر گفت ممکنه بدنت اون موقع پف داشت الان پفت دیگه خوابیده
ولی من خوشحالم وزن کم کردم چون همینجوری خودم اضافه وزن داشتم
راستی داروهای جدید بهم داد.چون من نمیتونم قرصای بزرگ رو قورت بدم به جای مولتی پریناتال یه قرص کمپلکس ب داد یه اهن فولیک اسید هم 1 میلی داد با شربت کلسیم که گفت با ابمیوه بخورم
راستی درد واژن هم پرسیدم گفت طبیعیه نگران نباش
وااااااای چقد حرف زدم
راستی من دیگه باورم شده نی نی پسره به خاطر اینکه خودم از اول حس میکردم پسر باشه هر کی هم واسم خواب میبینه پسر میبینه هر کی هم قیافم رو میبینه میگه نی نیت پسره فکر کنم خوشجل شدم البته خوشگل بودمااااااا خوشگلتر شدم
دیشب رفته بودیم مهمونی یکی از فامیلا همین که فهمید من باردارم بهم گفت بچت پسره گفت من تا الان به هر کی گفتم درست در اومده اگه واسه تو هم پسر نشد
البته واسه خودم هیچ فرقی نداره من دوتاشو دوست دارم همسری بیشتر پسر دوسته
آخه نیلی جون شما که نمیدونی !من قبل بارداری اصلا بچه خوبی نبودم چون چیپس و پفک و سوسیس از خونمون نمی افتاد اصلا وقتی چیپس و پفک نبود انگار هیچی نبود. اما حالاااااااااااااا روزگار آدم رو به کجاها میبره!باید ببینم اما نخورم. من عهد کردم روز زایمانم دو سه بسته چیپس و پفک تو اتاق بالا سرم باشه به محض بهوش اومدن بکنم تو حلقم. یعنی تا این حدها!!!!!!!!
خداکنه این مالتی پرانتال رو هم برای من حذف کنه معضلیه کلا!! ولی من تا حالا دو کیلو اضافه کردم !
www.ma3nafar-mh.blogfa.com
Lilypie Pregnancy tickers
سلام من اینقدر کلافه و بد اخلاقم که دلم نمیخواست تایپ کنم. دیگه گفتم شاید بنویسم حالم بهتر شه.امروز کلی اتفاق افتاد که همش رو هم حال منو به هم ریخت.
اول اینکه من ساعت 11،20 نسل امید وقت داشتم ساعت حدود 10 و نیم رسیدم. قبلش رفتم جواب آزمایش کلی دوران بارداری که دکترم نوشته بود رو گرفتم. توی اون کلی از پارامترام آنرمال بود. ینی بالا بود. مهمترینا و بدتریناش اینا بودنmucus , squamous epithetial cells, bacteria . مال ادرار بود. فکر می کنم همش مربوط به عفونت باشه. من تا الان نه ترشح داشتم نه سوزش نه خارش نه هیچ چیز دیگه. چین اینا؟ خیلی هم بالاتر از حد نرمال هستن. خلاصه نوبتم شد مشاوره پزشکی هر چی به خانمه اصرار کردم اینو یه نگاه بکن فقط بگو چیه من دارم از نگرانی دق میکنم نگفت که نگفت. این از اولین ناراحتی.
دوم اینکه کار ما خیلی خیلی زود راه افتاد. ینی من 12 تو اتاق سونو بودم قبلشم که آز و مشاوره رو داده بودم اصلا هم حوصلم سر نرفته بود. دکتر که اومد سونو کنه گفت دختر جان رحمتو منقبض کردی من اصلا بچتو نمی بینم. انقباض رحمم نشون داد. راست می گفت از سرمای اتاق و استرس خودمو مچاله کرده بودم. خلاصه گفت بخواب و ریلکس شو یه ربع دیگه میام دوباره. دیگه رفت و دوباره اومد رحمم بهتر شده بود ولی نی نیم با اون همه شیرینی که خورده بودم تکون نمیخورد. اصلا روانی شدم. گفتم این چقدر شل و وله. هر چی دعواش کردم تکون بخور تنبل، نخورد که نخورد. ینی یه حرکتایی میکردا ولی نه در حد انتظار.
خلاصه دکی گفت برو بچرخ و جیش کن و بخور و هر غلطی خواستی بکن دوباره بعد چند تا مریض صدات میکنم. منم خوابم میومد وحشتناک. دیشبش اصلا نخوابیده بودم. اونجا یه چرت زدم و دوباره رفتم تو. اینبار هم نی نیم جابه جا شد بود ولی بازم تحرکش کم بود. به زور دکیه که هی منو این پهلو به اون پهلو میکرد و هی می گفت عطسه کن و اینا چند ثانیه بیدار شد یه تکونایی خورد. دیگه با بدبختی دکتره همه چیشو اندازه گیری کرد. اینم حال گیری بعدی.
سوم اینکه گفت همینجوری بخواب برای تعیین جنسیت خود آقای دکی بیاد اونم اومد گفت بیشتر به پسر میخوره ولی خیلی ریزه معلوم نیست!!!!!!
چهارم اینکه فکر میکردم 12 هفته و نیم هستم با اجازتون گفت آخرای 11 هستی.
پنجم اینکه رفتم رو ترازو از دو هفته پیش تا حالا حداقل 4 کیلو اضافه کرده بودم!!!!!!! اصلا نشون نمیده. رفته رو کجام به نظرتون؟ گریم گرفته بود.
خلاصه برگشتنه همسرم گفت بریم جواب آزمایشو ببریم پیش دکترت که دیدم باید 1 ساعت حداقل معطل شیم و بمونیم تو ترافیکو این حرفا گفتم نمیخوام فقط منو ببر خونه. دیگه اومدیم خونه خوابیدم هی وسط خواب یکی در میون تلفن خونه و موبایلم زنگ میخورد که دیگه روانننننننننننننننننننننیییییییییییییییییییییییییییییی شدم رفت.
حالا فردا باید پاشم برم دکترم جواب آزمایشمو نشون بدم.
خیلی درب داغون و کلافه وکسلم. فقط دلم میخواد بخوابم صبح شه حالم بهتر شده باشه. هیچی مطابق انتظارات و توقعاتم پیش نرفت. فقط توقع داشتم اونجا خیلی باهام بد برخورد کنن و حالمو بگیرن و 5 ساعت تو نوبت حرص بخورم که اینطوری نشد برام. اگه این کوچولو تکون خورده بود من 12 کارم تموم میشد. همشونم خیلی با اخلاق باهام برخورد کردن. از این نظر فکر می کنم شانس آورده باشم چون زیاد شلوغ نبود.
میس ماری جون چرا الکی اعصاب خودتو خورد کردی اینایی که تعریف کردی ناراحتی نداره عزیزم طفلی نی نی هم کم تکون خورده دیگه ناراحت نباش
اگه عفونت ادراری هم داشته باشی با دارو خوب میشی
منم میخوام فردا از بدم
سخت نگیر عزیزم البته بهت حق میدم خسته شده باشی چون ادم 1 ساعت میره دکتر کلی کلافه میشه
من نی نی تنبل نمی خوام. هی اونجا به همسرم میگفتم دیدی بچتم به خودت رفت؟!
دیگه اینقدر از جنب و جوش نداشتنش ناراحت بودم که صدای قلبشم منو به هیجان نیاورد. فکر می کردم مشکلی داره که اینقدر خوابه.
مسی جون منم دیشب به همسرم میگفتم میخوام بعد از اینکه زاییدم و بچمو از شیر گرفتم یواشکی دو بسته کرانچی تند آتشین بخرم برم تو اتاق واسه خودم بخورم صفا کنم. نه بابا. اتفاقا ریلکس باش. مثل دیو هم بخور. من یه صبحونه مختصر خورده بودم و بعدش دیگه خودمو با کاکائو و آبمیوه و اینا سرگرم کرده بودم. حالا میگم شاید گرسنم بوده که واقعا هم بود. واسه خودت مواد غذایی درست و حسابی ببر. حالا من اینقدر شلوغش میکنم وگرنه خودمم میدونم که اتفاق گنده بدی نیوفتاده که اینقدر ناراحتم. بیشتر اعصابم خورد شده واسه جواب آزمایشم. حالا اونم فردا میرم دکتر حل میشه به امید خدا.
من میرم بخوابم بلکم خوابم ببره و صبح شه بالاخره. مسی جون مگه نمیخوای بری سونو؟ بدو برو بگیر بخواب مثل من اونجا هی دهن دره نکنی. من که فکم پاره پوره شد اینقد خمیازه کشیدم. نیلی جون دستت درد نکنه واسه دلداریت. واقعا حس بهتری پیدا کردم.
فقط موند یه سوال. گفت بچت 5 سانته(نمیدونم خرده هم داشت یا نه. یادم نیست جوابشم گفت 2 روز دیگه بیا بگیر). به نظرت نسبت به اینکه تو هفته 11 هستم کوچیک نیست؟ اه. اخلاقم چقدر احمقانه شده. بدم اومد از خودم. آقا من تا خودم رو نزدم سیاه و کبود کنم برم بخوابم. با تشکر. بای بای
2706