2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
شیوانا جون
من اوایل بارداریم زیاد میرفتم پیش دکترم
آخه تشخیص داده بودن بارداریم خارج رحمه
واسه همین هفته 1 بار میرفتم
هر بارم سونو میکرد....

مینا جون
بخدا هیچی نمیشه برو با خیال راحت نی نیتو ببین
من مامانم سر داداش کوچیکم که باردار بود
هفته 1 بار مامانمو زورکی با خواهرم میبردیم سونو تا نی نیو ببینیم
ماشا ا.. الان 9 سالشه..از دیوار راست بالا میره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاممممممممم به دوس جونای گل و گلابممم
شرمنده بابت تاخیر یه کم طولانی که داشتم از بس چند روز پشت هم مهمون بازی داشتیم و تفلد بازی همش خسته بودم می یومدم و می خوندمتون هاااااا ولی حوصله تایپیدن نداشتم

مامان محمد ارین جونم
چقدر بد که شبا نمی تونی راحت بخوابی چرا پهلوهات درد می گیرن؟؟
قرار بود بری دکتر بپرسی اگه پرسیدی بیا و به ما هم بگو

هدیه جونمممم
اول از همه یه سوال:تو مالزی بودی؟یا کانادا؟؟یا استرالیا؟؟ههههههه یادم رفته
در مورد ست شیشه من از خیلیها پرسیدم و دیدم مورد استفاده اش خیلی زیاده و فقط واسه شیرخشک نیست از ابمیوه و اب خالی بگیر تا شیر پاستوریزه و چای و ........
مگه اونجا چنده تقریبا همین ست شیشه؟؟که می گی من خوب خریدم؟
نی نی دوست من که هر چقدر هم شیر مامانشو بخوره بازم باید تو این شیشه یه چیزی بریزن بدن دستش
در مورد ماالشعیر هم نگووووو که من تقریبا روزی دو تا ازین شیشه های ایستک می خورم خیلی دوس دارم
فکر هم نمی کنم ضرری داشته باشه چون شنیدم ویتامین B زیادی داره و تازه شیر رو هم زیاد می کنه
هر چی باشه از نوشابه صد در صد بهتره
تو چه دلی داری که هنوز به کسی نگفتی
راستی تیکر بارداریت کو؟؟؟؟؟؟ هااااااااااااااا
در مورد دردهای پریودی هم که گفتی خیالم راحت تر شد چون منم گاهی این مدلی میشم

مینا جونم
خوب یواش یواش خریداتو شروع کن من یه لیست واسه خودم تهیه کردم (خیلی مختصر و مفید)بعد از کلی تحقیق و هر ماه چند تیکه اش رو می خرم که یهو رومون فشار نیاد
راستی من که خیلی وقته شکمم مثل سنگ سفت شده انگار سیمان خوردم هههه
شوهرم هی دست می زنه می گه چرا اینجوری شده یه وقت نترکه
من تو فریزرم کلی به دارم ولی بدم میاد خام بخورم فقط خورش به الو دوس دارم که تقریبا زیاد خوردم تا حالا
با اجازتون باید بگم من تا حالا 3 بار سونو رفتم به غیر از ان تی که 14 اردیبهشت وقت دارم کم بید؟؟ زیاد بید؟؟ هههههه
هر وقت نگران شدی راحت برو یه سونو بده تا خیالت راحت بشه هیچی نمیشه تازه بدتر از استرس نیس که ضررش هههه

الاله جونم
تو چند خریدی شیشه شیر اونت رو؟؟

اتنا جونم
چیپس نخوری که خیلی بهتره خووووووو
من کلا فقط دوس دارم غذا بخورم ولاغیرررررررر
راستی نگران من نباش که بادمجون بم عافت نداره ههههههههههه

زمانه جونم
واسه سرماخوردگی یه لیوان ابجوش بردار و توش یه قاشق عسل بریز و یه لیموی تازه رو هم ابشو توش فشار بده و بعد بخور زودی خوب میشی
من شبا سرم به بالش نرسیده خوابم تا لنگ ظهر فرداش هههههههه شدم خرس

میس ماری جونم
با اب نمک خودمو شستشو دادم و کلا از شر خارش رها شدم ولی همچنان ترشح دارم هییییییییییی
زودی بیا جنسیت نی نی تو وگو ببینم که بد جوری دارم از فضولی می میرم

الهه جونم
من جفتم خلفی بید یعنی می گی تکونای نی نی رو زودی می فهمم؟؟؟؟ خدا کنه

ابریشم جونمممم
منم درد زیر دلم عصرا زیاد میشه و همش تیر می کشه زیر دلم فعلا که زدم به در بی خیالی تا ببینم چی پیش میاد
اینقدررررررررر خوشحالیدم که می گی اینا نشونه دخمل بید که نگووووووو
من چند جا خوندم همه از اونت راضی بودن منم اونت خریدم خوووووو
تو چیا خریدی واسه دخملت؟؟؟ اسم انتخاب کردی؟؟؟فعلا دخمل تو دردونه و یکی یه دونه تاپیکه هاااااااا
واااااااااای تفلد پسملت هم که نزدیکه حتمااا امسال براش یه تفلد بگیر که فکر نکنه بخاطر نی نی کوچولو بهش بی توجه شدین
تو هم سلکسان می زنی؟؟ چرا؟؟ چقدر همه تو تاپیکمون سلکسان می زنن ههههه

رز جونم
واااااای منم یه بار اینجوری لرزم گرفت اونم هفته 5 بودم که اون خونریزی وحشتناک داشتم دقیقا می فهمم چی می گی هیچ جوره گرم نمی شدم خیلی بد بود البته من از ترسم هم بود
راستی چون تیکر نداری من اصن نمی دونم هفته چندی و زورمم میاد برم صفحه اول ببینم و حساب کنم ههههه خوب یکی درست کن دیگه
بابا این همه مدل تیکر سعی کن یکیش به دلت بشینه خووووو اخه سه ماش که گذشت دیگه

عاطفه جونمممم
خیلی باحال بود تفلدبازی با شوشوت
بسی خوشمان امد
شوهر منم مدتهاااااس که ارزوی یه کیف چرمی داره هههههههه منم زیاد به روی خودم نیاوردم تا حالا ولی حتما دیگه براش می گیرم قربونش برم

گیسو جونممممم
مگه سقط قبلی ات علتش غلظت خون بوده که دکترت برات سلکسان داده الان؟؟

نیلی جونممممم
واقعا نی نی ات تکون خورد؟؟؟
دوباره هم حسش کردی یا نه؟؟
منم دلم تکون نی نی وخوااااااااد

شیوانا جونم
مارکش اونت بود دیگه
من ماهی رو می زنم تو تخم مرغ بعد پودر کنتاکی بعد هم تو روغن فراوون سرخ می کنم در حد 5 مین نه بیشتر چون اگه بیشتر بمونه مثل لاستیک سفت میشه
الان هم فکر کنم هفته ای 2 یا 3 بار ماهی می خورم از بس دوس دارم و غذای راحتی هم هست
راستی منم اولین خرید نی نی ام همون اول ازین البوما بود تازه عکسشم گذاشتم تو تاپیک خیلی با حاله تا حالا کلی خاطره توش نوشتم براش
پله که هر چی کمتر بری بالا خوب بهتره
واسه ترشحات صورتی هم حتمااااا به دکترت بگو

ایسا جونم
چطوری؟؟ خوبی؟ در سلامتی کامل به سر می بری؟هههههه
واسه میزگرد بعدی برات دعوت نامه می فرستم خخخخخخخخخخخخ
از اندام نگو که داغ دلم تازه میشه گریههههههههههه من هنوز هیچی نشده کلی چاق شدم

ایسان جونم
فکر نکنم از تنبلی به پای من برسی من دیگه هیچ کاری نمی کنم تقریبا یعنی اصن حسش نیست همش ولو بیدم
وااااااااای از زایمان طبیعی و بخیه اونجا نگو که چندشم میشه
اخه وقتی قراره بخیه بخوریم چه رو شکم چه اونجا بالاخره پاره پوره میشیم که هههههه
دوست منم طبیعی زایمان کرده و الان که یه سال می گذره می گه درد و مرضی نبود که بعدش سراغم نیاد از بس اونجام حساس شده بود عفونت و زگیل و .... تازه می گه تا یه مدت نشستنش هم سخت بوده و شکل و شمایل اونجاش هم به کل بهم ریخته
اینه که مصر بیدم بر سزارین هر چند اگه هزار تا خوبی هم داشته باشه طبیعی من کلا مرد عمل نیستم و نوتانمممممم

سوسولی جونم
اول از همه بذار یه کم دعفات کنم
چرا همه صحبتاتو تو یه پست نمی ذاری و چند تا پست پشت سر هم می ذاری؟؟؟
برو گوشه کلاس وایسا ببینم خخخخخخخخ
از کجا حدس می زنی نی نی ات دخمل باشه؟؟؟؟ منم نی نی دخمل وخواممممممم

سلین جونممممم
واقعا هفته 11 نی نی ات وول می خوره؟
مطمئنی نی نی بید؟
اخه یه خانمی اون سری به دکتر می گفت نی نی من زیاد تکون می خوره(هفته 10 بود) دکتر بهش گفت اون گازهای معده ات بید نه نی نی ههههههه
حالا من همون گازم ندارم که حداقل دلم خوش باشه خخخخخخ

یلی تپلو جونمممم
باید به تو مدال صبوری بدیم که تا حالا نرفتی سونو و اولین بار ان تی رفتی
ایرانی؟یا خارجه؟؟هههه
معلوم نشد نی نی ات دخمل بید یا پسمل؟؟
برای خودت تیکر بدرست لطفااااااااااااااااااااا

غزاله خانم رئیس جمهور هههههه
دوشنبه به محضی که از سونو اومدی میای و از جنسیت نی نی ات می گی هااااااااا
اب هندونه فقط واسه فشار خوبه؟؟
ممنون واسه اطلاعات مفیدت
چقدر خوبه که اینقدر تونستی با دکترت رابطه برقرار کنی واقعا اینجوری ادم یه ارامش دیگه ای داره
راستی حالا که دکترت اینقدر خوب و با حوصله جواب می ده میشه یه سوال هم برای من بپرسی؟؟ بپرس ترشحات پنیری شکل تو بارداری خطر داره یا نه؟؟ اصن باید چی کارشون کنیم؟؟ من دیگه دارم دیوونه میشم دو روز خوبم باز دوباره شروع میشه دکترمم قرص واژینال داده که نمی تونم استفاده کنم خودم پماد کلوترمازول می زنم ولی هنوز خوب نشدم هیییییییییییییییییی

مهسا جونم
چی همه اختلاف داری با سونو
دو هفته؟؟
یه جای دیگه هم برو سونو تا مطمئن تر بشی حالا

ساناریا جونم
من اوایل تاپیک عکس این البومو گذاشتم
یه البوم با نمکه که تقریبا مثل همین وبلاگها می مونه
Lilypie Maternity tickers
2731
به به سلام خانوم مبصل صبح بخیر!!
وای بچه ها ما دیروز رفتیم پارک ملت، خعلی خوجل بود، کلی لاله کاشته بودن
در عوضش هفته قبلش رفتیم پارک لاله، اصن لاله نداشت!! ولی من عاشق پارک لالم، نمیدونم چرا
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
قو جونی تو که هنوز نمی دونی نی نیت چیه چه جوری میری خرید فقط میشه همون ست شیشه رو خرید . پس چرا برای من سفت نشدههههههههه. من از 2 هفتهی پیش یه چیزی زیره دلم تکون میخوره هر از گاهی ولی به دکترم گفتم گفت بزرگ شدنه رحمه الان هر چی به این دکترا بگی میخوان بگن بزرگ شدن رحمه.
Lilypie Premature Baby tickers
منم رفتم ان تی
ای جونم چقدر ناز شده نی نی....دکتر گفت مشکلی نداره الحمدلله....باباش هم اومد برای اولین بار دیدش....کلی هم از وروجک فیلم گرفتیم...بعدش هم رفتم نیلو ازمایش خون دادم....

وای شیوانا جون منم از این البوما میخوام.... از کجا بخرم؟؟؟؟؟
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
2738
سلام به مامانای مهربون
قو جونم فکر کنم نی نی بود عزیزم چون حس خیلی خوبی بهم داد
بلاخره تصمیم گرفتم امروز برم دکتر اخه بعضی وقتا واژنم تیر میکشه میترسم مشکلی باشه خدای نکرده راستشم بخواین بیشتر از همه دلم واسه شنیدن صدای قلبش تنگ شده دلم میخواد هر چی زودتر بشنوم
راستی من شکمم بزرگ شده تقریبا میشه فهمید که نی نی دارم تو دلم
دیشب که میخواستیم بریم مهمونی یه سارافون پوشیدم انقد شمکم توش معلوم بود خودم همش داشتم ذوق میکردم همش میومدم جلو اینه از بغل همش خودمو نگاه میکردم خیلی حال کردمممممممممم
نیلی جون منم کارم شده نیمرخ وایسادن جلو آینه!!!! خیلی فاز میده
یه چیز دیگه، من شکمم شبا بیشتر قلمبه میشه!!! تو روز خیلی معلوم نیس ولی شبا گنده تره!! شوشو بعضی وقتا بهم میگه الکی دلتو گنده کردیا! شکمتو بده تو! بهش میگم نه بابا هویجوریم!
شبا نی نیم چاق میشه روزا لاغر!!

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
سلام به مامانای گل و گلدونه هاشون

آیسان جون

نسل امید پیش دکتر طهماسب سونو کردی؟چند ساعت اونجا بودی؟؟من 2شنبه 12:45 وقت داده گفت طول میکشه .فکر میکنی تا چه ساعتی اونجا باشم؟؟؟به من گفت 245 تومن میشه همینقدر اونجا هم گرفت؟؟؟؟

سوفیا رو که حامله بودم سونو 3 بعدی رفتم که سی دی هم بگیرم پیش دکتر نوروزی سونو گرافی پل رومی گفت 210 میشه هزینش 340 اخرش گرفت.کار دکتر خوبه اما وحشتناک گرونهه

شیوانا جون عزیزم

پله خطرناکه و باید خیلی اروم بری اصلا ندوی و کلا سعی کن جایی که پله داره نری.ترشح توی بارداری طبیعیه حتی ممکنه توی ماههای بالاتر ترشحات بسوزونه وازن رو اما ااا مهمترین نکته اینه که به محض دیدن ترشح به عفونت شک کنی.توی حاملگی عفونت و قارچ احتمالش زیاد میشه من فردا از دکتر میپرسم شب میگذارم جوابشو.کتابای گل عسلت مبارک.

خوردن به خام عالیههههههههه هم واسه ی معده هم واسه ی نینی.

مینا جون عزیزم

گر گرفتگی طبیعیه و با خوردن اب زیاد رفع میشه.نمک رو کمتر کن اب بیشتر بخور .فردا بازم میپرسم از دکتر برات عزیزم

به رو اب بگیر بهتر از مرباست.خاصیت مربا کمتره عزیزم.

کلا با گوشی معمولی تا اخرین روز حاملگی صدای قلب رو نمیشه شنید.برای شنیدن صدای قلب یه دستگاه کوپیک به اسم اکو سوند هست که 2 سال پیش از 150 بود تا 250 تومن که تعداد قلب و ضربانشو میشد شنید.

mahsa92 عزیزم

اولین سونو و سونو هفته ی 18 و 25 و 32 سونو های با ارزشی هستن و جایی که سونو میری مهمه.سن حاملگی تا 18 هفته اولین روز اخرین پریود حساب میشه.نصبت به اولین سونو تاریخ حساب کن .توی ماههای بالا اختلاف سونو با هفتهی بارداری زیاد میشه و طبیعیه .دکتر ها خودشون فورمول دارند.

کلا سن بارداری با سن جنین فرق میکنه سن بارداری از اولین روز اخرین پریه سن جنین از لقاح

******راستی درد واژن درد کنار شکم احساس کشش همه طبیعیه مال بزرگ شدن رحم هستش

به به قوووو خانم تنبل.حد اقل یه 1 بزن بدونیم هستی.

عزیزم ترشح پنیری یعنی عفونت .میپرسم فردا اما درمان قطعی میخواد.

سلاااااااااااااااااام به همگی
من سخت درگیر کسب علم و دانش به نص اجباری ام. وای خیلی عذاب آوره این کلاسا.
بچه ها من توو این چن روز یه کم واسه نی نی خرید کردم. یه سری کتاب گاستون- چن تا cd سرگرمی - یه شیشه شیر اونت با سر چرخشی و آخری که امروز خریدمش و از همه بیشتر باعث شد باور کنم دارم واسه نی نی خرید میکنم یه لیوان بود. شاید باورتون نشه اما اولین چیزی بود که باورم شد مال نی نیه و یه روز توو دستای کوچولوش میگیردش. خلاصه کلی باهاش حال کردم.
بچه ها من چن روز دیگه 3ماهم تموم میشه و میرم توو 4 ماه اما دریغ از یه تغییر کوچولو!!!
نه سینه ام نه شکمم نه وزن کلی بدنم نه صورتم. هیچی.فقط مث فیل میخورم .
به نظر شما من مشکلی ندارم آیا؟

مینا جووووونم یه چن روزی درگیر دانشگاه بودم. البته واسه من تا 21 خرداد اوضاع همین جوریه.
چرا اینقد از سونو رفتن میترسی ؟ من از هیچ دکتری نشنیدم که سونوی 2 بعدی واسه نی نی ضرری داره. دکتر من که توو مطبش داره و مدام همه مونو چک میکنه.

قو جونم مصرف ماهی خوبه از افسردگی بعد از زایمان جلو گیری میکنه اما مصرف بیش از یکبار در هفته اونم از ماهی هایی که حاوی جیوه هستن باعث بیش فعالی بچه ها میشه. ماهی هایی که مصرفش توو بارداری بی خطره سالامون- ساردین (نه از نوع کنسروی) و میگو اونم نهایتن هفته ای 1 باره.
ماهنامه نی نی پلاس رو بخر. هم در زمینه تغذیه و هم در زمینه های دیگه اطلاعات خوبی بهت میده.

عاطفه جون میدونی منم با این که اصلن شکمی ندارم شبا یه کم شکمم گنده میشه اما صبح شکمم کوچولو میشه. از دکترم رازشو پرسیدم. خودت حدس بزن دیگه!!!
گفت در طول شب نفخ روده ای و معده ای دفع میشه و صبح اندازه شکم واقعیه. یعنی همونی هم که من شبا دلمو بهش خوش میکردم فقط باد بود.

میس ماری جون به خدا دلم آب شد بیا بگو رفتی ان تی چی گفت؟ جنسیت نی نی چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
امروز که از خواب پاشدم....باوجود اینکه خیلی خوب خوابیده بودم اما یه سر دردری گرفتم که تو عمرم ندیده بودم.همش منتظر بودم که تموم میشه اما وقتی رفتم سر کار بهتر نشدم هییچ بدترم شدم....ساعت 3 ظهر بود که دیگه تاب نیاوردم و زدم زیر گریه!!!! وبعدشم برگشتم خونه....سرمو بستم وگرفتم خوابیدم الان که بیدار شدم یه خورده بهتر شدم اما هنوزم درد دارم.مسکن هم که نمیشه بخورم.حوصله دکتر رفتن هم ندارم!!!
2706