2726
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218379 بازدید | 15785 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واللاا تا حالا که خوب وبده، مهربون و دوست داشتنیه، استرس هم به آدم نمیده، کلا همه چیو آسون میگیره من دوست دارم
ولی من کلا نمیدونم دکتر خوب با دکتر بد چه فرقی داره ؟؟
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
2728
عاطفه خیلی کاره خوبی میکنی سخت نمیگیری ولی من کلا خیلی مرض دارم به همه چی گیر میدم اگر دکترم برام دارویی آزمایشی سونوی چیزی ننوشته باشه بعد برم جایی بخونم که برای بقیه نوشتن استرس میگیرم.

مهسا خوش به حالت منم خیلی دوست دارم برم صدای قلب رو بشنوم انقدر نگرانم ولی به خاطره ضررش نمیرم تا چهارشنبه ام نمی تونم صبر کنم.منم از هفته ی 8 به بعد اصلا نرفتم ............
Lilypie Premature Baby tickers
شیوانا جوون رفتن از پله اگه با احتیاط و ارامش باشه و بینش استراحت کنی مشکلی نیست...
البومی که گفتی یه البوم خاصه یا نه خودت این عکس ها و اطلاعات رو تو ش گذاشتی؟؟؟
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
وای راست میگی ولی میگن زیادشم خوب نیست که من از هفته ی 8 نرفتم تا الان انقدر نگرانم دوست دارم قبل ان تی یه بار برم صدای قلبش و بشنوم و خیالم راحت بشه.

راستی آیسان عاطفه راست میگه تیکرتم که 13 هفته رو نشون میده شاید خودت اشتباه میکنی؟
Lilypie Premature Baby tickers
آیسان جون مگه شما ماهی یکبار بیشتر میری؟

من از همون باری که جواب آزم مثبت شد رفتم دکتر گفت ماهی یکبار وتا حالا 2 بار رفتم و دفعه سوم هم که 20 اردیبهشت میشه
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
ساناریا جون آلبومش را از کتاب فروشی گرفتم روش نوشته آلبوم از تولد تا دبستان خودش همه قسمت ها را آماده کرده فقط باید ما اطلاعات را وارد کنیم وعکس ها را بچسبونیم . خیلی جالب بود به نظر من یه تاریخچه ای برای نی نی هامون میشه

چون من خودم میخواستم یه چیز اینطوری درست کنم بعد که دیدم آمادش هست خریدم حتما همه کتاب فروشی ها دارند .
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
2706