2410
2553
عنوان

مانتوی بارداری شیک

10416 بازدید | 17 پست
دوستای عزیز، برای خرید مانتوی بارداری شیک و خنک نیاز به کمکتون دارم.با این سنگینی و توی این گرما نمی تونم خیلی بگردم.لطفا بهم بگید کجا برم برای خرید که نخوام خیلی بگردم و زود یه کار مناسب پیدا کنم.آخه چند تا مجلس دعوت شدم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
لئو جان من پارسال همین موقع ها کلی برای دوستم گشتم ولی اکثراً پانچو دارند نه مانتو که اگر خوشت بیاد و مشکلی با پوشیدنش نداشته باشی خوبه ولی یکی دو تا مغازه توی مفتح شمالی هستند که اگر از شمال به جنوب وارد خیابون بشی سمت راست هستند و یه مغازه هم تا پارسال توی برج آرین میرداماد بود که لباس بارداری می فروخت و یکی هم شریعتی اوایل خیابون دولت اما زیاد تنوع نداره اگر خیاطی بلدی یا خیاط خوب سراغ داری بوردای 5 یا 6 سال 2010 یکی دو مدل مانتوی بارداری خوشگل داشت. معمولا الگوهای بوردا عالی درمیاد
آخه کدوم خیاطی خوب می دوزه هزینه اش هم خیلی می شه
ما می تونیم با 30-40 هزارتومان مانتو خوب پیدا کنیم ولی اگه بخواهیم بدوزیم حداقل 20 تومان پارچه اش می شه و 40-50 تومان هم دوختش
من دو سه تا خیاطی که سراغ دارم هزینه اش رو بالا می گیرن
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
2714
من خودم طرف خونمون مانتوی فروشی های معمولی دوتا مانتو بارداری گرفتم خیلی خوبه و خنکه در واقع مدل مانتوهای ترکمن است فوق العاده خنک است و ضد چروک شما به نظر من نرید مانتوفروشی هم گرون است هم جنسش خنک نیست . یا باید مدل مانتوهایی که پارسال خیلی مد شد البته امسال هم هست در طرح های مختلف بدوزید یا بخرید من خریدم 12 تومان
2706