2703
2553
عنوان

وقتی نی نی پیپی میکنه چجوری میشورین؟

21505 بازدید | 17 پست
پسر م به دستمال مرطوب خیلی حساسیت داره پوستش قرمز میشه شستن توی دستشویی خیلی سخته چون سنگ دستشویی خیلی کوچیکه نمیشه شستش پسرم روزی 4 یا 5 بار پی پی میکنه هی میخوام توی حمام بشورم پاهاش خیس میشه میترسم روماتیسم بگیره چکار کنم؟
خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزم، ما سینکمون دو قلوئه، یکی از سینکها رو اختصاص دادم به دخترم و اون جا میشورمش، هم بزرگه هم شیرش ارتفاعش زیاده................. در ضمن با دستمال مرطوب بچه تمیز نمیشه، بهترین راه اینه که هر سری که این کار رو کرد بشوریش، نترس پاهاش هیچی نمیشه، با اب ولرم بشور بدون صابون، تا به سنی برسه که بتونه بایسته ،اون وقت شست و شوش راحت تره.............الان نی نی من روزی دو بار بیشتر پی پی نمی کنه، اما من خودم سه چهار ساعت یک بار بازش میکنم و میشورمش، این روش رو مادران ما سالهای سال انجام دادن و عوارضی نداشته ، نگران نباش
فکر نمی کنم شستن بچه و خیس شدن پاها اگر بعدش خوب خشکشون کنی مشکلی برای کوچولوت بوجود بیاره به هر حال برای قرمزی پوست پاهای بچه خصوصاً الان که هواگرمه از پمادهای ضد سوختگی مثل Egozite یا Desitin استفاده کن خیلی مؤثره
من هر بار پوشک بچه رو عوض می کردم با آب می شستمش حتی اگه پی پی نکرده بود
مگر اینکه مثلا جایی مهمون بودم که اون موقع از دستمال های مرطوب استفاده می کردم
بعد از شستن هم خشکش می کردم اینجوری بچه هم راحت تره
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
2714
واسه شستنش اگه روشوییتون کوچیکه و تو سینک اشپزخونه هم دوست نداری که بشوریش میتونی شلنگ دستشویی رو توی افتابه (ببخشید البته) بذاری تا افتابه پر شه و از لوله ش اب بریزه بیرون اونوقت نی نی رو بگیری زیرش و بشوری.روش فوق مدرن!!!!!!!!!ههههههههه.اما جدا جواب میده امتحان کن.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن...
گیسو جون سلام. پسرت رو هر بار که عوض میکنی بشور. با آب ولرم بشور و با پارچه‌های خشک‌کن نخی خشکش کن. حتی وقتهایی که فقط جیش کرده. پی پی رو حتما حتما باید بشوری و من حتی وقتی دخترم رو واکسن زدم هم با لگن آب‌گرم و پنبه بدون اینکه جای واکسنش آب بخوره شستمش. دستمال مرطوب فقط برای جاهایی که واقعا به آب دسترسی نیست. من تو مسافرت هم بچه رو میشورم. شیر دستشویی ما خیلی پایین بود و من عوضش کردم. علم بلندتر گرفتم. دخترم الان 17 ماهه است و هنوز هم به راحتی میشورمش. رماتیسم از زیاد شستن بوجود نمیاد عزیزم! نگران نباش و همیشه بچه معصوم را با آب ولرم بشور.
2706