2410
2553
عنوان

مصرف قرص برای قطع شیردهی

599 بازدید | 8 پست
سلام. پسرم 1 ماه دیگه 2 سالش تموم میشه. میخوام از شیر بگیرمش. البته 5 روزه که دیگه روزها شیر نمیخوره. فقط شبها بهش شیر میدم(1 یا 2 بار) که میخوام اونو هم قطع کنم. خواستم بدونم کسی هست که قرص مصرف کرده باشه تا شیرش خشک بشه؟ درسته که مصرفش باعث حالت تهوع میشه؟ ممنونم که راهنماییم میکنین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم این قرصا همش هورمونه و منم می خواستم استفاده کنم وقتی شنیدم منصرف شدم....بزار خودش خود به خود خشک می شه..من روز سوم سینه هام دردناک شد..کمی دوشیدمشون با دست تا غده هاش رفت..چند بار با دست همین حد که غده هاش بره بدوش نه بیشتر...بعد سنگین میشند ولی بعد از یک هفته انگار خالی می شند..دیگه شیر داری اما نیاز به دوشیدن نیست و بعد یک ماه خیلی کم می شه تا دو ماه کاملا خشک می شه
در هیاهوی زندگی دریافتم: چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت. چه غصه هایی که فقط سپیدی موهایم را حاصل شد، در حالیکه قصه ای کودکانه بیش نبود. دریافتم:خدایی هست که اگر بخواهد می شود وگرنه نمی شود...به همین سادگی
2714