2733
2734
عنوان

زایمان در آب- زایمان بدون درد

| مشاهده متن کامل بحث + 53386 بازدید | 115 پست
رویا جووون عزیزم این همه صبر کردی به اخرش رسید......بازم صبوری کن عزیزم................
امیدوارم زایمان خووب و اسووووووونی در پیش داشته باشی.....امین
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers
مرسی تی تی جون راستی لینکو گذاشتم کنار صفحه سمت چپ خاطرات زایمان در ابو نوشته بخون عزیزم.شیوا جون ممنون بابت راهنمایی عزیزم همه ترسم از سزارینه دعا کنید پام به اتاق عمل نرسه
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رویا جووووووووووون خوندم خاطرات زایمان دووستموون رو................
چقدر کامل توضیح داده بود دستش درد نکنه.......من که قشنگ میتونستم تصور کنم اوون لحظات رو......
توام با دقت بخوون خیلی میتونه برات مفید باشه و بهت کمک کنه که تو شرایط انقباض و درد چیکار کنی......
البته میدونم که خودت با دقت هر چه بیشتر خوندیشوون..............
فقط خواستم یاد اوری دوباره کرده باشم بهت عزیزم......
برای دخترم ...

2738
من مامام با مامان باران یکی نیست دکتر مریم جون اصلا موافق زایمان در اب نبوده واسه همین فقط ماماش بوده ولی خوب دکتر من موافق نیست بچه تو اب دنیا بیاد منم مجبورم به حرفش گوش کنم تا پس فردا شب من زایمان میکنم من میتووووونم ایشالا تی تی جون به موقع تو هم میتونی تو اب زایمان کنی عزیزم
سلام مامانا

میشه لطفا آدرس و یا تلفن مامای آتنا رو به من هم بدید. مثل اینکه خود آتنا جون دیگه نمیاد . ممنون میشم منم هفته ی 25 هستم . مامانایی که نزدیکه زایمانشونه تورو خدا تو اون لحظه های قشنگ واسه ما هم دعا کنید.
یک نفس دور از تو باشم مرده ام ...........
زندگی جز مرگ در پای تو نیست
مامان نی نی جوووووووووون اسم و ادرس مامای اتنا جوون
خانم عباسیان تو پل رومی هست
سرچ کنید شماره اش میاد
موفق باشید
برای دخترم ...

عزیزم تی تی جان من سرچ کردم خانم عباسیون ولی متخصص مغز و اعصاب پیدا کرد! میشه لطفا اگه شمارش رو دارید اینجا بذارید یا برام میل کنید؟

ممنون میشم
یک نفس دور از تو باشم مرده ام ...........
زندگی جز مرگ در پای تو نیست
بچه ها من زایمان کردم در اب خیلی خوب بود میگن نگو چشم میخوری بخیه اپی فقط یکی بیرون هست 30 مهربود ساعت 11 شب میام اگه وقت کردم تعریف میکنم براتون
2706