2410
2553
عنوان

زایمان در آب- زایمان بدون درد

| مشاهده متن کامل بحث + 53376 بازدید | 115 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه خسته شدم به خدا نمیاد مثل اینکه میخواد همونجا بمونه. میگم شیواجون من گاهی درد کمر دارم دل دردم میگیرم ولی بدون انقباض هست این میتونه درد زایمانی باشه؟
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
2720
هفته چندی رویا؟

انقباض مثل سفت شدن رحمه. آدم گاهی فکر میکنه نی نیه. اما انقباضه. یهو یه قسمت سفت میشه و ول میکنه. ببین منظمه؟

کمر درد درد زایمانه. ولی باید گرفتگی ها منظم باشه دیگه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2714
هفته چندی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
چرا عجله؟ یه هفته وقت داری!من 39هفته و دو روز بود زایمان کردم. هر وقت دیر شد کرچک بخور
مرسی عزیزم

یه سونو بده ببین دور سر و وزنش چقدره

کمی رژیم بگیر. ویتامین نخور و شیرینی جات هم همین طور تا خیلی گنده نشه
2706