2733
2734
عنوان

می خوام خودمو بکشم

12055 بازدید | 83 پست
توی ماه هفتم بارداری هستم اضافه وزن زیاد دارم صورتم زشت و بد ترکیب شده موهام میریزه........کلا خیلی کج وکوله شدم .از خودم بدم میاد روی تمام اینه ها رو بوشوندم که خودمو نبینم .افسردگی گرفتم.مامانی که زایمان کردید چقدر طول میکشه تا بعد از زایمان به حالت طبیعی برگردیم؟نکنه همین شکلی بمونم؟؟؟؟
فروش و طراحی و دوخت انواع مانتو زنانه (09127078868)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا منفی فکر میکنی ، من برعکس تو میرفتم جلویه آینه تا ببینم با شیکمه گنده چه شکلی شدم کلی هم خوشم میومد ، لباس هایه جدید بارداری می پوشیدم و از حالتی که داشتم لذت میبرم ، سیسیلی جون من الان حسرت اون روزها رو میخورم آخه دوران جالبی بود شاید دیگه برام تکرار نشه، شما هم هر روز که از خواب بیدار میشی برو جلویه آینه و با دید مثبت به خودت نگاه کن، هر روز آرایش کن و موهات رو کوتاه کن تا زیاد کج و کوله دیده نشی. چاقی بعد از بارداری به طور طبیعی 9 ماه طول میکشه که از بین بره . الان هم زیاد خونه نشین پیاده روی کن تا چربی بدنت زیاد نشه.
آخی اصلا این حرفو نزن به نظر من زن باردار خیلی معصوم و زیباست....یه روز تو نی نی سایت درد دل بچه هایی که مامان نمیشن رو میخوندم...میدونی چقدر دوست دارن این قلمبگی رو تجربه کنن.
بعدشم...همه چی گذراست...زمان میبره.
عزیزم غصه نخور به این فکر کن که سال دیگه این موقع نی نی تو بغلته و قیافت هم مثل همیشه میشه.به نظر من می ارزه هر چند دو ماه دیگه من هم مثل تو میشم ولی اصلا اهمیت نداره.
سال نو مبارک ،
2738
خیلییییییییییییی با حالی به خدا !! صبر کن یه ذره موضوعات مهمتری برا خودکشی پیدامیکنی...

عزیز دلی زایمان که کردی همه چیز به حالت عادی برمیگرده و آنقدر سرت شلوغ میشه که یادت میره تو آینه نگاه کنی...

فقط خوشگل پسندهای مشکل پسند کلیک کنن.  http://instagram.com/namadak  http://tlgrm.me/NAMADAK 09130961274 ارسال رایگان در اصفهان

سیسیلی جون
من کاملا درکت میکنم ، چون منم افسردگی گرفته بودم ولی باور کن میگذره ، من مژه های بلند و خوشگلی داشتم ولی در دوران بارداریم خیلی کم و کوتاه شدن ، الان بچه هام سه ماهشونه و شکر خدا مژه هام و موهامم داره مثل قبل از بارداری میشه .
فقط بهش فکر نکن ، و به این دید نگاه نکن ، فکر کن که چه دوران جالبیه و حتی از خودت عکس بگیر ، بعدا کلی به این حالی که داشتی میخندی و برای نی نیت تعریف میکنی .
برای نی نیتم این فکرا و ناراحتی خیلیییییییی بده ، بهت قول میدم که درست بشه
منم با رومی موافقم. عزیزیم از چیزای قشنگش لذت ببر به خودت برس . منم توی ماه پنجم هستم و بارداری دوممه . نمیدونی این روزا چقدر خاطره انگیزه. تازه من الان هر جا میرم پزم میدم و کلی با هیکل قلمبه ام حال می کنم . خیلی زود همه چی مثل اول میشه. من وزنم قبل از بارداری اولم 56 بود و درست قبل از بارداری دومم هم موقع تشکیل پرونده 56 بودم. یعنی همه چی بر می گرده سر جای اول به شرطی که بعد از تولد نی نی به خودت برسی. الهی یه نی نی ناز تا 2 ماه دیگه تو بغلت باشه . مواظب خودت باش
سیسیلی جون دوران بارداری یکی از بهترین دوران زندگی یه زنه من الان یه وقتایی دلم برا اون روزا تنگ می شه و عکسای اون دورانو می شینم نگاه می کنم.همه چاق می شن قیافشون تغییر می کنه چیز غیر طبیعی که نیست.سعی کن از این دوران بی بازگشت لذت ببرییییییییییی.
2706