2703
2553
توروخدا بیاین به من امید بدین
دیگه نمیخوام زنده باشم خسته شدم
احساس میکنم هیش کی مث من نیس
همش دنبال یه هاله نور میگردم
یه نقطه امید
یه آدمی که مث من باشه و نی نی به دلش چسبیده باشه و مامان شده باشه
یکی که مث من هورموناش بلای بالا باشه و هیچ راهی جز تخمک اهدایی نداشته بوده و رحمشم به دارو ی استروژن جواب نداده ولی با همه این مشکلات نی نی داشته باشه
خیلی محال به نظرم میاد
دکترا میگن باید رحمتو خراش بدیم شاید فایده داشته باشه
شو شو نمیذاره میگه مگه موش آزمایشگاهی هستی
خودمم امیدی ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یه نذری بکن به یه نیازمند کمک کن مطمئن باش خدا حاجتت رو میده دکترا به شوهر من گفتن آقا بچه داری نمیشی الکی دنبالش نرو برو دنبال بهزیستی و خرید اسپرم و .................
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
2714
تپل مپل یکی از فامیلامون بعد از 17 سال دوا درمون و 17 عمل سخت خدا بهش دوقلو داد که الان راهنماییند
هر سال عمل میکرد براش جنین میزاشتند نمیشد میرفت رویان ولی هیچ وقت نا امید نشد خدا هم بلاخره جوابشو داد
نا امیی نباش عزیزم
azizam ghose nakhor khoda bozorge
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
عزیز دلم امیدت به خدا بااشه
نذر خنم بیست روزه قران بکن مطمین باش جواب میگیری

کسی از حکمت کار خدا یر در نمیاره
یه ماجرایی رو برات تعریف میکنم که پی به حکمت خدا ببری
یکی از اشناهای پدرم حدود 11 سالی میشد که بچه دار نمیشدند تو ایران دکتری نبود که اینا نرفته باشن .همه دکترا اب پاکی رو ریختند رو دستشون که دیگه بی خیال شین و الکی پول خرج نکنین
وقتی بم زلزله امد رفتند یه دختر 2 ساله رو به سرپرستی گرفتند .بعد از 7 -8 ماه خواستند برند کربلا
خانمه مریض شد رفتند دکتر در کمال ناباوری بهشون گفت که خانمه بارداره .این قضیه عین یه معجزه بود الان هم یه دختر که به سرپرستی گرفتند و با یه پسر از خودشون دارند
به این قضیه فکر که سرنوشت اون بچه بمی به سرنوشت اینا گرهخورده بود و اگه اینا بچه دار میشدند ششاید این دختر باید تا اخر عمرش تو پرورشگاه وئ تو سختی زندگی میکرد
این دنیا چیزی جز یک شوخی خداوند نیست.
مرسی دوستای خوبم
من رویانم رفتم اونا هم جوابم کردن...
شوشو به هیچ عنوان حاضر نیت بچه یکی دیگرو بزرگ کنه...
من خودمم از خدا میخوام مث بقیه خودم مامان شم..
آخه توروخدا ببینین دوروبرمون اصلا آدم نمیفهمه طرف کی حامله شد کی دنیا آورد کی شکمش رفت تو و اصلا هیچ اثری ازش نبود. و هنوز بچه هه 2 ماه نداره فکر دومیشن....
ای خدا برا تو که کاری نداره به منم بده
همه جور ختمیم گرفتم ولی.و..
نمیدونم شاید یه حکمتی داره
ولی دیگه صبر ندارم
هیچ کاریم نمیتونم بکنم
حاا اونایی 17 سالم صبر کردن هی رفتن ای وی اف کردن اما واسه من انتقالم نمیدن
برام دعا کنین
2706