2703
2553
عنوان

بهترین باشگاه ورزشی که تا حالا رفتید

80203 بازدید | 80 پست
بچه ها بیایید بهترین باشگاه های ورزشی را که تا حالا رفتید با امکانات و قیمتش و کلاس هایی که داره معرفی کنید. تا بقیه بتونن تصمیم گیری کنن. البته باشگاه هایی که عصر ها برای خانم ها داشته باشه بهتره. چون عده ای مثل من کارمند هستند
من خودم باشگاه انقلاب می رم باشگاه سی نگین. اونجا کلاس بدنسازی با دستگاه داره که 2 روز در هفته 55 هزار تومن 6 روز در هفته 90 تومن. امکاناتش خوبه. کلاس بادی کامبت هم داره ماهی 90 هزار تومن. ایرادش گرونیشه. غیر این مبلغ باید 147 هزار تومن ورودی باشگاه رو بدی و هر بار برای پارکینگ 800 تومن. خلاصه خیلی گرونه. دوست دارم یک جای خوب که ارزونتره پیداکنم
قبلا باشگاه افق تو یوسف اباد می رفتم بدنسازی با دستگاه 35 هزار تومن بود. عیبش این بود که مربی درست حسابی نداشت. خیلی هم شلوغ بود . معمولا از تردمیلش نمی تونستی استفاده کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نازیلا جون به نظر من نکته مهم اینه که به محل زندگی آدم نزدیک باشه وگرنه چند تا دستگاه بیشتر یا کمتر که مهم نیست
"ایران از امروز وارد یک دوره 30 ساله خشکسالی شد با صرفه جویی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
2720
اخه فرض کن تو خسته و هلاک بعد کار می خواهی 1 ساعت ورزش کنی بعد جایی بری که برای استفاده از هر دستگاه نیم ساعت باید معطل بشی یا تا می ری بالای یک دستگاه می یان بالا سرت که کی تموم میشه.عملا هیچ فایده ای نداره
من یه مدت الزهرا می رفتم توی پارک هنرمندان خیابان ایرانشهر
ایروبیکش خیلی عالی نبود - بدنسازی هم دستگاه هاش محدوده - ولی پیلاتس خیلی خوب بود
قیمتش هم خیلی عالیه
ایروبیک ماهی 8 تومن
بدنسازی 12 تومن
پیلاتس 13 تومن
2714
2706