2410
2553
سلام کتایون جون زن داداش من با همین دکتر سزارین کرد. راضی بود. البنه یکمی پرسنلش کم کاری میکنن. اما از لحاظ بهداشتی و ووو خوبه منظورم از کم کاری اینه که یکمی دیر به مریض سر می زنن. هی باید تذکر بدی تا بیان.البته شاید همیشه اینطوری نباشه اون زمان بیمارستان خیلی شلوغ بود.
قابل توجه خانم های اصفهانی

کپسول پی ایکس وان PX1

قیمت : یک بسته 40 تایی 100 تومان

09136983505
ازسال به تمام نقاط ایران

این محصول کاملا گیاهی بوده و هیچ گونه اثر سوئی نداشته
مصرف روزانه 2 عدد از این کپسول اشتها را تا حد صفر کاهش داده و موجب افزایش متابولیسم خواهد شد

توجه داشته باشید که بیماران قلبی و خانم های باردار و شیرده مجاز به مصرف نه تنها این محصول بلکه هیچ نوع داروی لاغری دیگری نمیباشند

https://www.facebook.com/foroushgahe.laghare?ref=tn_tnmn

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمها پیش هر کس میرین پیش دکتر فرشته حقیقت به هیچ عنوان نرید به هر کی هم رسیدید بگین بلایی سر من آورد که نزدیک بود جونم رو از دست بدم. بچه ام رو هم از دست دادم. ایشون ظاهرا خوش اخلاق و آرومه منم گول همین رو خوردم اما کاملا بی دقت و چندین مورد دارو اشتباه برای من نوشت که اگه خودم حواسم نبود معلوم نبود چی میشد. و مطبش بیخود و بی جهت شلوغه ماماهاش هم که اصلا چیزی حالیشون نیست. ماجرای من این بود که با علت تنبلی تخمدان به سختی و با صرف هزینه زیاد و بعد 2 سال زیر نظر دکتر معینی تهران باردار شدم. خدا به دکتر معینی خیر فراوان بده درمانهاش گرونه اما اثر بخشه. معطلش نمیکنه میره سر اصل مطب که زمان از دست نره. بعد اصفهان دکتر فرشته حقیقت رو انتخاب کردم اوایل بد نبود تسخیص داد مایع دور جنین کمه و آمپول انوکساپارین که از خانواده هپارین هاست تجویز کرد همه چی خوب بود که تو هفته 12 خونریزی افتادم و لخته پشت جفت تشکیل شده بود بیمترستان بستری شدم تا لخته افتاد و دکتر انوکسان ها رو قطع کرد گفت خونریزیت تشدید میشه. یک ماه بعد هم دوباره یه لخته دفع کردم و بعدش همه چی خوب بود ولی اشتباه دکتر این بود انوکسان ها رو دوباره برام تجویز نکرد حتی وقتی بهش میگفتم هفته بارداریم عقب افتاده میگفت گیجم نکن و با بی اهمیتی از روش رد میشد و یا وقتی میگفتم احساس میکنم شکمم داره کوچیک میشه به شوخی میگفت برو با این شکم گنده ات. همه رو به شوخی گرفت با اینکه این نشانه این بود که جنین رشد نمیکرد. حتی فشارم رفت رو 13.5 فقط میگفت نمک نخور بهش میگفتم من نمک رو خیلی خیلی کم می خورم باز هم نمیفهمید اشکال کار جای دیگه ایه. و یا وزنم تو ماه 5 ناگهان 5 کیلو اضافه شد که ماههای قبل یا اصلا وزن اضافه نمیکردم یا ماه 4 1.5 کیلو اضافه کرده بودم با اینکه خوراکم تغییر نکرده بود. فقط می گفت کم غذا بخور و میوه نخور باز هم نفهمید اشکال کار از جای دیگه است. زندگی من رو یک خواب نجات داد! خواب دیدم فردی به نام عباس که فکر کنم حضرت ابوالفضل بودند وارد اتاق شد و گفت موضوع رو جدی بگیر! صبح زود سراسیمه بیدار شدم هول کردم به شوهرم گفتم میخوام برم سونو و توی سونو متوجه شدم جنین 6 هفته است رشد نکرده و مایع دور جنین بسیار کم بود باز بیمارستان بستری شدم دکتر تازه یادش افتاد انوکسان ها رو شروع کنه اما دیر بود حتی. روزی 2 بار آمپولها رو زدم اما فایده نداشت. تو سونو کالر داپلر انسداد کامل شریانهای رحمی رو نشون داد که علت فشار خون و افزایش وزن ناگهانی همین بود. روز سوم بستری ضربان قلب جنین نا منظم شد و جنین 700 گرمی رو با عمل سزارین خارج کردند. دختر عزیزم فقط 29 روز زنده موند و رفت...این رو هم بگم که کلینیک خانواده زایمان کردم که 20 میلیون تومن هزینه بستری و عمل سزارین و ان آی سی یو دخترم شد. حالا اینها بماند.... روز بعد عمل دکتر فرشته حقیقت اومد بالای سرم و مرخصم کرد و زیر لبی فقط گفت اگه پشت بخیه عفونت دیدی نترس همین رو گفت و رفت من مرخص شدم بدون اینکه هیچ دارویی برام نوشته بشه معمولا بعد هر زایمانی به خاطر اینکه عفونت نکنه سفکسیم میدن که این خانم دکتر و کادر بی دقت کلینبک خانواده یادشون رفته بود توی برگه مراقبت بیمار و یا دفترچه من دارو رو بنویسن. از همون روز تب و لرزم شروع شد تو یک هفته 3 بار رفتم مطبش دفعه اول گفت اااااا باید سفکسیم بخوری.... دفعه دوم گفت تب و لرزات مال عفونت ادراریه و یه سرم و یه آمپول و تمام. دفعه سوم شکمم از عفونت پشت بخیه تا بالای ناف قرمز شده بود و هر 5 ساعت یکبار تب و لرز شدید داشتم که با شیاف دیکلوفناک آروم میگرفت. دفعه سوم که رفتم مطبش سونو کرد و گفت پشت بخیه ات عفونت جمع شده نترس به مامانت بگو روزی چند بار فشار بده عفونتا میاد بیرون به همین سادگی و سرسری وار رفتار کرد خانم دکتری که میدونست چه غلطی تو اتاق عمل کرده که من عفونت میکنم!!!!! حتی بخیه ها رو یک دونه یک دونه زده بود که حتی مامای خودش تعجب کرد که چرا بخیه ها رو جدا زده در صورتی که دکتر فرشته حقیقت میدونست من عفونت میکنم و عمدا تک تک بخیه زده بود که بخیه های وسط رو بکشه که عفونت ازش خارج بشه. بعد بخ دکتر که میگفتم چرا عفونت کردم میگفت به خاطر انوکسان هاست در صورتی که بعد از هر دکتری که بگین پرسیدم همه شون گفتند انوکسان به هیچ عنوان عفونت نمیاره و حتی خنده شون میگرفت از این حرف. دکتر نامرد منو خر فرض کرده بود میخواست خودش رو تبرئه کنه. بار دوم تشویش های پدرم نجاتم داد گفت این همه تب و لرز عادی نیست این همه عفونت عادی نیست و منو برد پیش دکتر عفونی که داییم که پزشک هستن معرفی کرده بودند. رفتمپیش دکتر فرزین خوروش خدا خیرش بده. بخیه هام رو که دید وحشت کرد گفت کی به تو گفته تو خونه فشار بده عفونت خارج میشه این عفونت تازه اگه شانس بیاریم آبسه نکرده باشه 14 روز بستری بیمارستان میخواد و من الزهرا بستری شدم و از اقبال بد عفونت بیمارستانی به ابعاد 10 سانتی متر اندازه یک پرتغال آبسه کرده بود. سرتون رو درد نمیارم 16 روز بستری 16 روز سرمهای آنتی بیوتیک نسل 5 که قوی ترین آنتی بیوتیکهای موجود هستند و هر روز تب و لرز و وحشت مردن... چندین آزمایش خون و اکو و سیتی اسکن و سونوگرافی تا آبسه رو بلاخره با یک درن که از روی شکم وارد کردن عفونت رو خارج کردند یک هفته تحمل درن و کیسه عفونت متصل به اون که هر بار داخل شکم رو با سرم شستشو میدادن و این باعث شد رحمم سوراخ بشه اما خدا رو شکر بعدش خوب شد و هر روز پرولاو اسید وارد بخیه هام میکردن که عفونت پشت بخیه رو بسوزونه روزی 3 بار میسوختم و نفسم بند میومد و اینها همه به خاطر بیمارستان کلینیک خانواده که اتاق عملش عفونی بود و خانم دکتر فرشته حقیقت بی مسئولیت واقعا ناشی بود. من رو خدا نجات داد و دعاهای همه خانواده ام که یک ماه اشک.ریختند و التماس خدا کردند. دکتر خوروش به داییم گفته بود احتمال 90 درصد عفونت وارد خون میشه و تمام اما خدا به تنهایی همسرم و اشکهای پدر و مادرم رحم کرد. این همه زجر و سختی به خاطر هیچ 3 روز بعد از مرخص شدن و شفای خودم دختر قشنگم رو از دست دادم... نه به خاطر جون خودم و نه به خاطر حتی جون دخترم که به خاطر اشکهای پدر و مادرم و همسر همیشه همراهم از دکتر فرشته حقیقت و کلینیک خانواده نمیگذرم. از هر دو شکایت کردم اما بعد گذشت یکسال از این ماجرا هنوز نتیجه ای حاصل نشده اما من کوتاه نمی آیم. خانمها لطفا هرکی رو میشناسین که پیش این خانم دکتر میره و کیلینیک خانواده میخواد زایمان کنه جونش رو برداره و از این مطب و از این بیمارستان فرار کنه. چون این موضوع فقط مربوط به من نبود الزهرا که بستری بودم پرستارها گفتند اکثر مریضهای دکتر فرشته حقیقت عفونی میشن و مورد زیاد دیدن و حتی وکلیم که شکایت رو پیگیری میکنه خودشون قبلا کارمند معاونت درمان بودند تا گفتم دکترم فرشته حقیقته گفت اوه اوه ایشون در این جور موارد سابقه دارند. امیدوارم داستان من راه نجاتی برای بقیه خانمها باشه. التماس دعا
ای گم شده در رویا     جادو کن و پیدا شو              من تشنه دیدارم     آغوش محیا شو
2456
ممنون عزیزم دعام کن که خیلی نیاز دارم این بچه اولم بود و دوباره دارم اقدام میکنم دعا کن این سری خوب پیش بره و زود باردار بشم این سری دکتر زهرا شهشهان رو انتخاب کردم که به نظرم دقیقه و یکنفر میفرسته تو که حواسش پرت نشه برای هر کس هم حدود 10 دقیقه تا 15 دقیقه بسته به کارش وقت میذاره البته من فقط امیدم به خداست تو رو خدا اگه جونتون رو دوست دارین پیش این دکتر و این بیمارستان نرید به هرکس که میرسید ماجرای من رو بگید من از سر وظیفه میگم که برای کس دیگه ای مشکل پیش نیاد کلینیک خانواده فقط ظاهر تمیزی داره و پرسنلش ناشی اند و اتاق عملهاش عفونی. دکتر عفونیم دکتر خوروش میگفت اتاق عملهای بیمارستانهای دولتی کاملا استریله جون هر هفته بازرس داره اما در مورد خصوصیها اینطور نیست هر از چند گاهی اگه کسی شکایت کنه بازرسی میکنن که البته بعد شکایت من هم قبل عید یه اولتیماتوم یک هفته ای بهشون در مورد استیریلیزه کردن اتاقهای عمل دادند. اینا فقط پول رو میخوان و زورشون میاد برای بهداشت هزینه کنن. امیدوارم این اتفاق دیگه برای کسی نیفته
ای گم شده در رویا     جادو کن و پیدا شو              من تشنه دیدارم     آغوش محیا شو

سلام 

دوستان 

من مریض فرشته حقیقت بودم 

من 8 ماه با امید میرفتم پیشش یک روز جفتم کنده شد ساعت 8 شب بود شوهرم زنگ زد بهش فقط یک کلام گفت من نمی رسم بیام

خدا ازش نگذره

من با کلی خونریزی سرگردان این طرف و اون طرف بودیم

بیمارستان میلاد هم دکتر درستی نداشت

رفتیم الزهرا اونجا متخصص داشت

اگر اومده بود بچه من زنده مونده بود 

حقیقت فقط اسم در کرده برای بیمارهاش اصلا ارزش قائل نیست 

لطفا مامان هایی که میرند پیشش امشب زنگ بزنند بگند دردشون گرفته یا کیسه آبشون پکیده امکان نداره به داد مریض هاش برسه

منم مریضشونم و خیلی راضی هستم. تاحالا ندیدم کسی از مریضاش ناراضی باشه

زن بودن خیلی قشنگه!چیزیه که یه شجاعت تموم نشدنی میخواد!یه جنگ که پایان نداره.خیلی باید بجنگی تا بتونی بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه بوجود نیومد،اون روز یه قدرت با شکوه متولد شد که بهش نا فرمانی میگند.
2714
منم مریضشونم و خیلی راضی هستم. تاحالا ندیدم کسی از مریضاش ناراضی باشه

سلام عزیزم

ببخشید شما درباره زایمان باهاشون صحبت کردید؟

سزارین اختیاری قبول میکنن؟

سلام،میشه برام سالم و صالح بودن نی نیم دعا کنی و صلوات بفرستی؟ممنونم❤❤❤❤
سلام عزیزم ببخشید شما درباره زایمان باهاشون صحبت کردید؟ سزارین اختیاری قبول میکنن؟

سلام شما پیش دکتر حقیقت میرید؟ دکتر من دوماه میره سفر و بمن نامه معرفی داده پیش دکتر حقیقت . من صحبت چند نفر رو خوندم موندم چکار کنم . من استراحت مطلق هستم و برا زایمان هم دکترم نیست . امروز تازه دکترم بهم گفت که داره میره .خیلی استرس گرفتم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام شما پیش دکتر حقیقت میرید؟ دکتر من دوماه میره سفر و بمن نامه معرفی داده پیش دکتر حقیقت . من صحبت ...

سلام

نه من تصمیم داشتم برم چون دکتر خودم سزارین اختیاری قبول نمیکرد

ولی یه دکتر دیگه پیدا کردم دیگه پشیمون شدم

سلام،میشه برام سالم و صالح بودن نی نیم دعا کنی و صلوات بفرستی؟ممنونم❤❤❤❤
سلام شما پیش دکتر حقیقت میرید؟ دکتر من دوماه میره سفر و بمن نامه معرفی داده پیش دکتر حقیقت . من صحبت ...

سلاج عزیزم چشما از بیماران دکتر شاکریانی؟ چیکار کردی رفتی بالاخره پیش دکتر حقیقت؟

فرشته حقیقت اصلا خوب نیست در عین خوش اخلاقی و مهربونی بی نهایت بی مسوولیته .. جراحیش افتضاحه اکثر بیماراش بعد سزارین دچار عوارض زیادی شدن یکیشون خودِ من.. اندوی اسکار سزارین پیدا کردم و سالهاست درد میکشم.. 

2706