2410
2553
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3395671 بازدید | 46604 پست
البته ببخشید شمام سردرگم میکنم... مهم نیست ...چاره ای نیس جز اینکه صبر کنم و نهایت ببینم چی میشه.. فقط کاش از بچه های قدیمیه تاپیک که عمل کردن میومدن اینجا و شاید تجربه هاشون کمک میکرد به کم کردن ناراحتی من و امثالم....بازم ممنونم

masoome جان همه سرزنشم میکنن....میدونم واقعا1 جور ناشکری بود کارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الکسیس جان معنی شخصیت محترم رو هم فهمیدیم. این آقا که شما از شخصیت محترمش حرف میزنید نزدیک بود امروز شکم مارو سفره کنه
مهسا مسی من هم وقت ندارم جواب شما رو بدم. شمام برو هر روز اون صفحه رو باز کن به تعداد لایکات دل خوش باش. به هر حال کار هر سه تون اون روز زشت بود. اینو که نمیتونید بزنید زیرش. انتظار بیشتری نمیره. یه نفر میاد یه مشت فحش نثار کسی میکنه و 10 نفر لایکش میکنن این لایکا زیاد از ارزش خاصی برخوردار نیست . مهم اینه که کی لایک کنه. ما با اینکه تازه وارد بودیم فهمیدم که جو جو ضد یحیوی بود . خوتون هم اینو خوب میدونید واسلام نامه تمام. من دیگه بحث نمیکنم شمام کشش ندید.
مرجع تقلید عمل بینی میگه : قبل از هر کاری برای عمل بینیتون پست صفحه 1789 نقل شده از موسیلینیو بخونید که خیلی کارسازه
2456
رستگار جان حالا شما دلخور نشو بگو ببینم فرهنگ چی گفت؟ اگر از مطب گردیت بگی لطف میکنی به کسانی که در به در دنبال دکتر میگردن و هنوز مثل شما به نتیجه نرسیدن ثواب داره خانمی من واقعا نمیدونم اینهمه تعصب برای چی؟ این دکترا اگر 100 تومن از پول عملشون کم باشه حاضرن این ادمای سینه چاک رو عمل کنن!!!!!!

والاع ... نه بابا آریایی من دلخور نیستم ولی خب خدائیش همیشه میترسم از مطب گردی هام بگم خدایی نکرده کسی ناراحت بشه ... البته بیشتر مواقع سعی میکنم دیده هامو بگم و تاکید کنم هرچی میگم سلیقه ی خودمه و به خودم مربوطه
زندگی می تواند فوق العاده باشد ... اگر دیگران مارا به حال خودمان بگذارند !
آریای جان به خدا من نه طرفدار یحیویم نه وال و ... من میخوام با علامه عمل کنم . من از این اذیت میشم که رفتار همه اونا اون روز زشت بود چرا بعضیا جانبدداری میکنن آخه. اصلا دیگه من بیجا کنم دیگه نظری بدم ولی انصاف هم چیز خوبیه. این ارزش داره که یه نفر فحش بده 10نفر لایکش کنن؟؟؟!!!! که بعد باعث بشه همون آدم که فحش داده سینشم بده جلو بیاد بگه 10 نفر لایکم کردن . پس رفتارم درست بود که بیاد باز به کاراش ادامه بده. این آقای موجی امروز با من و پارسا و مورچه اتمی هم سر دعوا داشت. باور کنید اگه من و پارسا یکذره نرمی نمیکردیم ده برابر اون حرفا رو به ماهم میخواست بزنه
مرجع تقلید عمل بینی میگه : قبل از هر کاری برای عمل بینیتون پست صفحه 1789 نقل شده از موسیلینیو بخونید که خیلی کارسازه
2714
رستگار گزارش مطب گردیات عالی بود بدون تعارف میگم جامع و کامل دخملم حساسیت نشون نده هر چی وسواس نشون بدی به ضررت تموم میشه به هر حالا همه دکترا نقاط قوت و ضعفی دارن ببین از سبک کدومشون خوشت میاد باهاش اوکی کن دیگه دلو باید به دریا زد و توکل کرد حالا از کار فرهنگ خوشت اومد؟ کلا زیاد اهل امیدواری دادن نیست حالا به شما چی گفت بگو دیگه دارم از کنجکاوی میمیرم رگ کنجکاوی و فضولیم زده بیرون

بچه ها میدونم سوالم به اینجا ربط نداره ولی میرم تاپیک تزریق چربی هیشکی نیس جواب بده میخوام به لبم چربی تزریق کنم اگه بشه فقط لب بالا نمیدونم چقدر درمیاد برام هیشکی اینجا نمیدونه؟؟؟
دلم فقط آرامش میخواد... 
nazijoon دماغ قبل عملت مخصوصا از روبرو عااااااااااااااااالب بوووووووووود آخه واسه چی عملش کردی؟؟؟؟؟؟

رستگااااااااااااار منم با این همه نارضایتی بعد عمل کم کم دارم عطای عمل رو به مقاش میبخشم .. واقعا راس میگی خودمون کم مشکلات نداریم که اضافه ش هم بکنیم :((( من دیگه واقعا میترررسم بچه ا بعد باز کزدن قالب همچین به به چه چه میکنن آدم دلش میخواد همون لحظه عمل کنه ولی بعد 1 ماه یا 2 ماه ایراداش میزنه بیرون آدم واقعااااااااااا میتررسه
9 اسفند دکتر سجادیان
ابتکین جان من به خدا منظورم شما نبود شما که اصلا اونروز نبودی که سر هیچ و پوچ دعوا شد من میگم ارزش نداره به خاطر این دکترا با هم دعوا کنیم حق با شماست فحاشی اصلا صحیح نیست تو یک فضای مجازی هر کسی حق داره با رعایت ادب و احترام و فرونتی نظر خودشو بگه اما متاسفانه میبینم بعد از چند روز هنوز این دعوا و بحث داغه و تمومی نداره باز میان به هم جواب میدن ایشالله شما هم عمل خوبی داشته باشی عزیزم دکتر علامه بینی زیبایی برات بسازه من منظورم این بود که دیگه اینقدر به این دعواها ادامه ندن

هشـــــــــــدار *** این داستان یک داستانِ سلیقه ایست لطفا با سلیقه ی خودتون تصمیم بگیرید ***هشــــــــــــدار

مطب گردی *** این داستان : دکتر فرهنگ ***

آروم یه گوشه ای نشستم تا کم کم یخم آب بشه و بتونم تحقیقات میدانی رو شروع کنم ...
اکثر بینی ها زیر چسب بودن ... بعضی ها هم زیر گچ و بعضی ها بدتر زیر ماسک بودن ...
یه بینی از دور قشنگ و ظریف دیدم که وقتی اومد نزدیک تعجب کردم که فرهنگ اینقدر ظریف کار کرده باشه برای همین با تعجب ازش پرسیدم که اینجا عمل کردی ؟ و با گفتن" 4ماهه عمل کردم" حرفمو تایید کرد ... بینیش خیلی تمیز بود اما به نظرم برای صورتش یکم ظریف بود ... بینی قبلش هم خیلی کمکار بود ...
دوتا چسبی تو زاویه دیدم بودن که از زیر چسب بد نبودن ... طبیعی بودن دیگه ...
یه خانومی روبروم بود که با زحمت خودمو به صندلی بغلش رسوندم و با تردید پرسیدم که عمل کردی؟؟ یک سال بود عمل کرده بود ... یه بینی زیادی طبیعی و خودش رضایت کامل نداشت و میگفت بینی خودمه و تغییر زیادی نکرده ... علت اومدنش رو پرسیدم که گفت هنوز بینیم ورم داره اومدم ببینم راضی میشه آمپول بزنه ...
بعدش خواهرش از از راه رسید که نزدیک 3سال بود عمل کرده بود ...
بهش تبریک گفتم اما بینیش قوس که هیچی شیب هم نداشت انگار عمودی بود دماغش!
یه خانومی بود که با دخترش بود و بینی بدی داشت ! داشتم مقدمات فرار رو فراهم میکردم که نوبت مشاوره من رسید ...
دکتر خوش اخلاق و مودب بود ...
ایرادات بینی رو گفت ... اما اصلا با دماغم خوب برخورد نکرد
گفت فقط یه سایز کوچیک میشه و ... ایرادارو فقط میگیرم ... انتظار زیادی نداشته باش و ... جواب بیشتر سوال هارو هم واگذار کرد به لحظه ی عمل و باز شدن بینی و ... تازه اینا جنبه های امیدوارانه ش بود
بعدش سوراخات نامتقارنه و پره هات بالا و پایینه ... هیچی خلاصه خیلی محترمانه منو برای کجی و نامتقارنی و خلاصه همه جور بلای احتمالی آماده کرد ... یه جورایی پیشگیری از غر زدن بعد از عمل !
هزینه هم با کلینیک 4100 ...
با قیافه ی درهم و ناامید اومدم بیرون و داشتم میرفتم که گفتم بذار شفاف سازی کنم برا خودم ...
رفتم سراغ اون خانومه که گفتم بینی بدی داشت و پرسیدم : خانوم شما اینجا عمل کردید؟
بنده خدا خوش برخورد بود و خندید و گفت : نه عزیزم ! برای دخترم اومدیم اینجا !
خلاصه صحبت مطب گردی و کجاها رفتی و نرفتی باز شد و دخترش بین احمدی و فرهنگ مونده بود !
در آخر خانومه بنده خدا خندید و گفت : راستشو بگو اومدی دماغ منو پرسیدی که اگه فرهنگ عملم کرده اینجا عمل نکنی؟
منم این شکلی شدم و گفتم : نـــه ! نه اینکه بد باشه فقط نوکش یکم هنوز جای جمع شدن داره ... خانومه هم یه لبخند ِ خودتی و اینا زد و منم ازش معذرت خواهی کردم و خلاصه روحیه ی بنده خدارو داغووون کردم رفت ...

در کل نتیجه ی مطب گردی دکتر فرهنگ : حرف بچه های خود فرهنگ رو که میگن دکتر فرهنگ برای کمکارها بهتره رو تایید میکنم ! و توی اون جامعه ی آماری که دیروز دیدم هیچکس قوس نداشت و به نظرم بعضی بینی ها واقعا به یه مقدار قوس نیاز داشت ... البته این نظر منه شاید دکتر بهتر تشخیص داده که قوس نداده ... و یا شاید جامعه آماری من محدود بوده ...
راستی یه سوال هنوز ذهنمو مشغول کرده : نقش اون منشی بالا چی بود دقیقا ؟؟؟

و احساس من نسبت به فرهنگ فعلا : (بی تفاوت)

زندگی می تواند فوق العاده باشد ... اگر دیگران مارا به حال خودمان بگذارند !
من هم فکر میکنم خاموش دنبال کنم بهتره ، هر موقع سوالی داشتم مزاحمتون میشم
2706