2726
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396664 بازدید | 46604 پست
نه النا من شاهدم که اول مهسا و موجی بودن که با پیامهای تحریک کنندشون رو مخ وال راه رفتن. واب خیلی طبیعی داشت با پارسا سر این مسئله که پارسا پرسیده بود که چرا من از هردکتری میپرسم همه با یحیوی مقایسش میکنن تبادل پیام میکرده وال هم گفت چون یحیوی اون بالا بالاهاست، که دیگه موجی و مهسا شروع کردن و دهن بدبختو آسفالت کردن. خواهشا دیگه بس کنید این حرفارو. تا میاد یذره جو آروم شه یه نفر شروع میکنه، ول کنید وال و موجی رو هر کاری میخوان بکنن بکنن بالاخره اینجا مدیر داره خودش یکاری میکنه اصلا خواستی کامل بهتایمیل میکنم اونروز از کجا بحث شروع شد. ما فقط اونروز با اینکه تازه عضو شده بودیم اینو مطمئن شدیم که جو جو ضد یحیویه نه من میخوام با یحیوی عمل کنم نه پارسا نه مورچه اتمی، من و پارسا بیشتر هدفمون علامه هستش مورچه اتمی هم که مایع داری حرف میزنه و دنبال بلاجی و مجلسیه ولی باز با اینحال قشنگ مشخص بود که جو ضد یحیوی ایجاد شده، حالا وال اومد گفت یحیوی بالا بالاست چه اشکال داشت که اون همه آدم ریختن سرش. ضمنا من خودم شدیدا مخالف یحیوی هستم ولی بخاطر علامه هم سرمو نمیشکنم
مرجع تقلید عمل بینی میگه : قبل از هر کاری برای عمل بینیتون پست صفحه 1789 نقل شده از موسیلینیو بخونید که خیلی کارسازه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانم النا نمیدونم این قدیمیا فکر میکنن جدیدا حالیشون نیست. دیگه در جریان اتفاقای اون روز که بودیم. خیلی بهمون برمیخوره وقتی انقدر باهامون بی منطق رفتار میکنید. دیدی که پارسا وقتی مورچه اتمی بی احترامی کرد سریع بهش تذکر داد،‌کار زشت زشته حالا از هرکی باشه. شما نمیبنید موجی چه روحیه تهاجمی و پرخاشگری داره امروز چی با مورچه اتمی هم خیلی بد صحبت کرد که بعدش مورچه اتمی واکنش نشون داد. موجی با موسیلینی دعواش میشه با وال دعواش میشه با مورچه اتمی هم همینطور و من و پارسا اگه یکم نرمی نمیکردیم میخواست واسه ما چاقو بکشه. یذره همین پیامهای امروزشو بخون بعد انقدر قدیمی بودنتو به رخ ما بکش ما هیچکدوممون از وال حمایت نکردیم و گفتیم هردوشون کارشون اشتباه بوده. مورچه اتمی هم گفت بهتره هردوشون دیگه اینجا نیان، چه ربطی به سابقه عضویت داره. اینجا برای همه هست . برای همه آدمای که احترام و ادب رو رعایت میکنن
مرجع تقلید عمل بینی میگه : قبل از هر کاری برای عمل بینیتون پست صفحه 1789 نقل شده از موسیلینیو بخونید که خیلی کارسازه
سایت نوعروس هم اطلاعات خوبی در مورد جراحی بینی داره ولی انقدر فعال نیست ولی خوبیش اینه که از این رفتارا هرگز اونجا دیده نشده شاید یه دلیلش کنترل بیشتر رو پست هاست من خیلی دوست دارم اگه وجود من هم اینجا زیادیه حتما مورد تذکر از سوی مدیر سایت قرار بگیرم. انقدر دیگه بیخیال شدن که یه نفر بیاد بگه اصلا هرکاری میخواید بکنید به مدیر سایت گزارش بدید. اینا چی واست جالب نیست؟! نه اینکه شما طرفداری از موجی نکردی؟! اصلا تابلو نیستا
النا به این دلیل پاک نمیکنم که دوست دارم پیامم به مدیر سایت برسه . از همه خواهش میکنم انقدر جو ضد دکتری اینجا نسازن. همه عقل دارن و دکتر خودشون رو در نهایت با چشم باز انتخاب میکنن. نه نیاز به تبلیغات وال هست نه کوبندنش همون دکتر توسط موجی. انقد به سر کله همدیگه نزنیم. اگر هم قرار باشه که فقط قدیمیا بمونن که این سایت محبوبیتی پیدا نمیکنه. من آرزو میکنم روز به روز به افرادی که اینجا هستن اضافه بشه. من نی نی سایت رو دوست دارم، درسته که دیر عضو شدم ولی شاید حتی قبل از شما نی نی سایت رو میشناختم و از اطلاعاتش استفاده میکردم
فروز نامزدم من بینیش اصلا بزرگ نیست و انحراف هم نداره،‌بینیش از لحاظ اندازه کاملا نرماله ولی خودش دوست داره بینیش تراش بخوره صاف و صوف و مدل دار بشه. دختر عموش با احمدی مقدم عمل کرده و خیلی قشنگ شده ولی مشکل تنفسی پیدا کرده بعد از عمل ، باز با اینحال نامزدم پاشو کرده تو یه کفش که احمدی مقدم از همه بهتره. میگن احمدی مقدم بینیو کوچک میکنه و این اصلا برای ما خوب نیست چون اونقت میمونه دو تا سوراخ رو صورت

راستـــــــی فروز دنبال یه دکتر فوق العاده طبیعی کار برای خودم هستم. شاپوری و مجلسی کدوم مناسبترن؟
با یحیوی عمل کردیم و راضی هستیم خدا کنه همینطور بمونه فقط یه کم قوس بگیره دیگه عالی میشه
2706