2726
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396685 بازدید | 46604 پست
سلام من اومدم پ خ چک کنم دیدم اینجا چه خبره

من نمیدونم مانى چرا نمیاد ولى به عنوان بک عضة قدیمی میگم خواهش میکنم بحث تونو ادامه ندید

موجى از شما هم خواهش میکنم ادامه ندید

مورچه اتمى شما هم همین طور

مایکبار درست مثل این بحث تو تاپیک بوجود أمد وتاپیک از بین رفت پس به کسایی که هنوز عمل نکردن کمک کنید اگر هم نمیتونید سعى کنید بصورت

خاموش بیایید مثل بقیه کاربراى دیگه
انسان هم میتواند دایره باشد و هم خط راست . انتخاب با خودتان هست :

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من 22مرداد که با یحیوی عمل کرده بودم. 3 روز پیش که قالب رو برداشت خیلی قیافه م مصنوعی بود ... رو بینی م جای قالب بود... الآن خیلی خیلی بهتر شده. مثل یکی از همون عکس های سایت ش شده.
میخواستم بگم اگه یه وقت عمل کردید راجب بینی تون همون لحظه قضاوت نکنید ... من 2 روز خیلی استرس گرفته بودم.

از بچه های سایت که بهم امید دادن هم ممنونم ... فعلا که 9 روزه عمل کردم راضی م ... حالا امیدوارم بعدا مشکلی پیش نیاد
2728
کلا شاید بعضیا این بینی هایی که سر بالا عروسکی رازیبا بدونن و من نه بینی طبیعی را شیک هر کدوم ممکن در جهل باشند یا من گفتم دیشب بخدا بینی دراز و بزرگ را دوست دارم خوب سلیقم بعضی ها که می گویند بینی کسی زیبا اون بینی را پسندیدند ولی اگر نظری ندادند معلوم ازون بینی خوششون نیومده شما هم بینی خاصی را بگی جو درست میشه اون شخص جبهه میگیره ولی چه کنیم این اشتباه ولی میاد و علیه شماجبهه میگیره و از بینی خودش دفاع میکنه شما تا اونجایی که گفتی بینی خ موسیلینیرا نمیپسندی درست عیبی نداره ولی اگر با احترام تر میگفتی من بیشتر میپسنددیم و میگفتی من نمیپسندم نه اینکه بعد با هم درگیری ایجاد کنید
بچه ها یى که نمونه کار سامی میخوان اینجا تو تاپیک جراحى 1صفحه1976عکس بعد از عمل جو جو هست میتونید ببینید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=119519&PageNumber=1976
انسان هم میتواند دایره باشد و هم خط راست . انتخاب با خودتان هست :

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...
موجی آقای موسیلینی خیلی باشخصیت هستن اینو واقعا میگم من از ایشون عکس همسرشون رو خواستم که به دکتر علامه نشون بدم عکس رو برام فرستادن حتی خیلی هم از علامه تعریف کردن و راهنمایمم کردن و باور کنید حتی یکبار هم نپرسیدن خب چرا پیش یحیوی نمیرید. شمام دیگه نیاید بگید بینی همسر موسیلینی اصلا خوب نشده. خودتونم هم دیگه میدونید که دیگه تا این حد هم بد نیست که بیاید همچین نظری بدید. از نظر من هم بینی همسر ایشون فوق العاده شده. عاشق اون قوس ملایم و ظریفیم که به بینی ایشون داده و اون مختصر سربالایی که داره و همچنین انحرافی که به اون خوبی برطرف شده و نوک بینیش هم خوب جمع شده و سوراخای بینیش تو همین مدت کوتاه کاملا قرینست. اگر یمقدار هم نوک بینیش تیز شده شما که بینی قبل از عملش رو ندیدی. به بینی میگن اصلا قشنگ نشده که کج باشه سوراخاش قرینه نباشه سرپاینی باشه و ... یا یع عیب عمده ای روش افتاده باشه. این بینی بنده خدا که سالمو زیباست
مرجع تقلید عمل بینی میگه : قبل از هر کاری برای عمل بینیتون پست صفحه 1789 نقل شده از موسیلینیو بخونید که خیلی کارسازه
معصومه جان منم خیلی دوست دارم بینی همسر موسیلین رو ببینم . خیلی ازش تعریف میکنن ، بهش ایمیل هم دادم ولی جواب ندادن. حتی یه نفر بهم ایمیل داده بود و گفته بود فقط بخاطر بینی همسر موسیلنی تصمیم گرفته با یحیوی عمل کنه و به منم پیشنهاد داد ولی من منتظرم عکسو ببینم شاید به یحیوی هم فکر کنم. فعلا نامزدم گیرداده به احمدی مقدم . منم فعلا طرفدار علامه و بعدش کامیابی و جوادی شدم.
سارا خانم منظورم جوادی پروانه هستش
با یحیوی عمل کردیم و راضی هستیم خدا کنه همینطور بمونه فقط یه کم قوس بگیره دیگه عالی میشه
elie

الی خانوم همه دیدن و خوندن که چطوری با منو مهسا برخورد کردن و چطوری جبهه گرفتن
با این حال که ما حرف حق و میزدیم ولی بعضیا سعی داشتن با منحرف کردن بحث اونو به بیراهه بکشونن - هنوزم که هنوزه میانو دز مورد بحث 3 روز پیش پست میذارنو هر چی از دهنشون در میاد میگن بعد منو تحدید میکنن که گزارش میدن
من سکوت نمیکنم در قبال حرف های صدمن یک غازشون

maman nono
سلام
من شرمندم بخدا
از طرف اونایی هم که این بحث و راه انداختن هم از همه عذر خواهی میکنم
همه پستامو هم پاک میکنم

آیتکین
قبول دارم - از طرز صحبت کردنشون معلومه - کسی منکر این قضیه نیست
درسته -ولی من کلی نوشتم
نه اینکه افتضاح شده باشه - خوب شده - ولی نه اینکه عالیی عالییی شده باشه

http://rhinoplasty-info.rozblog.com
2706