2737
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397065 بازدید | 46604 پست
بچه ها دقت کردید مردها تو این سایت از عمل جراحی بینی !بعد عمل ناراضی تر هستند!!
اسم می برم ولی دوستام حمله نکنند!!
مجید محمد انشان. بی اعصاب. !!!راستش بیشتر اقایان. خیلی کم صبر هستند و ضمنا نسبت به عکساشون ناراضی ایشون. خیلی بیشتره!
واقعا به نظرتون دلیلش چیه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نهال جان راستشو بخوای الان که 8 روزه عمل کردم زیاد نمیتونم قضاوت کنم شاید زمان که بگذره بهتر بشه در این موردی که شما میگی نظر داد ولی من به فرم بینیم و تقارن پره ها و سوراخا که نگاه میکنم با همه ورمی که بینیم داره احساس رضایت میکنم حالا باید در روزهای اینده به این مساله که شما گفتی توجه کنم

2728
زهره من بینی محمد که با بشارتی عمل کرده دیدم واقعا بینیش مشکل داره و نیاز به روتوش اساسی داره بینی بی اعصاب هم نمیگم داغونه ولی بی عیب نیست و اون هم نیاز اساسی به روتوش داره به هر حال خودشون که دوست ندارن بینیشون بد بشه دوباره روتوش کنند حتما واقعا عیب داره که میگن

ببین دکترم یه صحبت درستی میکنه دزیره جان!!میگه همیشه ٥ درصد احتمال ترمیم وجود داره.پس هر کسی میخاد عمل کنه این ٥درصدو در نظر بگیره!!اگه هر چقدر مشکلات بینی کمتر باشه این احتمال پایینتر و هر چی مشکلات بیشتر احتمال بالاتر!!
مثالی هم میزنه!میگه از هر صد تا مریض ٥تا مریض نیاز به روتوش دارند
اریایى جان این که در مردها چرا درصد نارضایتی بیشتره به نظر من دو علت داره
١.در مردها به علت گوشتی بودن و پوست ضخیم نتیجه ضعیف تره
٢مردها کلا شخصیتا ناراضی ترن. تا خانما
من فک میکنم ترکیب این دو تا باشه
خواهشا دعوام نکنید اقایان محترم
البته حق دفاع محفوظه
2738
سلاممم بچهها من چند وقتی میشه که دارم حرفاتونو دنبال می کنم
بعداز 5سال بلاخره تصمیم گرفتم عمل کنم!!!بینی من بالاش استخونی پایینشم غزروفیه انحراف دارم و یه غوز کوچیک میخوام طبیعیییی بشه اصلا نمیخوام سر بالا بشه
به نظرتون محبی گزینه خوبیه برام؟شما دکتر کامبیز شارقی و میشناسین؟؟؟
مژده جان سلام! خوش اومدی عزیزم!

من این دکتر شارقی که گفتی رو نمی شناسم! اگه خواستی بری مطبش ، اینجا هم بیا گزارش بده! شاید دکترای اینجا از این محدود بودن در اومدن!

کاری ازش دیدی؟
کیا هستن؟
صفحه ی اول تاپیکو حتما حتما بخونید بابت تمام پیامهایی که داده بودین و نشد پاسخ بدم معذرت میخوام telegam ID:manip30 اگر کسی سوالی داشت به آیدیم پیام بده اینجا یه کم دیر به دیر میام موفق باشید
2706