2733
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397085 بازدید | 46604 پست
سمیرا بستگی به بدن خودت داره البته به نوع و جنس نخ بخیه و نحوه بخیه زدن جراح هم بستگی داره هر شب پما د بزن پماد سکالفیت برای جای بخیه خوبه

انشان به هر حال باید به بینیت زمان بدی اگر بعد از دستکم یکسال به نتیجه مطلوب نرسیدی به فکر ترمیم باشی

mry82 به نظر من هیچ دکتری صد در صد عین مدلی که براش ببری نمیتونه در بیاره و یا حتی اگر برای صورت شما طراحی هم بکنه باز هم صد در صد نمیتونه عین اون طراحی در بیاره اکثرا میگن شبیه این شاید بشه بهتره که جوری در بیاره که متناسب صورت شما باشه بیس چهره ها فرق میکنه

باران عزیزم بهتره که فقط به دکترای این تاپیک تکیه نکنی بهتره بری دکترای دیگه ای هم ببینی اینجا فقط در مورد دکترای محدودی صحبت شده شما اگه سرچ کنی حتما دکترای بهتری پیدا میکنی اینایی هم که گفتی خودت باید بری از نزدیک ببینی سلیقه ها فرق میکنه شنیدن کی بود مانند دیدن بهترین کمک خود شمایی که باید بری تعداد زیادی نمونه کار تو مطب دکترا ببینی تا بتونی تصمیم بگیری اینجا هر کس مطابق سلیقه خودش حرف میزنه

انجل برای منم خود دکتر انجام نداد دستیارش هم قالب برداشت هم لخته ها رو در اورد حالا نمیدونم روش کامیابی چطور هست حالا شما وقتی رفتی بگو تنفس نداری ولی هرگز خودت دست نزنی در ضمن به من گفت بخیه های داخل بینیت بعد از 4 ماه باید در بیان زودتر از 4 ماه اصلا نباید دست زده بشه

خوشگلا بی زحمت زودی منو راهنمایی کنید تا انتخاب کنم و وقت بگیرم ، چون برای هفته اول شهریور وقت میخام و فقط تو اون یه هفته دخترخالم میتونه عمل کنه میترسم واسه وقت گرفتن دیر شه ....تا شب بهم بگید عزیزای دلم
بینی استخوانی و یه کم سر پایینی ...راهنمایی کنید با کدوم دکتر عمل شه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزه زنگ زدم گفت سرمو ولرم کن بریز تو بینیت ریختم ی کم بهتر شد اما هنوز کیپه چقدر سخته بچه ها از این کارا بدم میاد شستشوش خیلی بدهاریایی برای ما بعد 6 ماهه.بعد من پره هام خیلی خونیه گفت با الکل کناره هاشو پاک کن اما اصلا جای بخیه کنار پره هام نمیبینم اگر بخیه نداره چرا انقدر خون اومده کناراش؟ گفته بود جمع میکنم پره هاتواما نوک بینیمو خیلی خوب جمع کرده
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
انجل برای منم خیلی ظریف بخیه زد اصلا به چشم نمیومد ولی مطمئننا کناره های پره هات بخیه داره چون به روش باز عمل شدی من روی بخیه هام پماد میزدم (تتراسایکلین) خودش داد با گوش پاک کن میزدم خون خودش تمیز میشد شما هم اگر با گوش پاک کن پماد بزنی به بخیه هات خونش هم تمیز میشه به شما پماد نداد؟

2731
باران مهربان جان از این 3 تا که گفتی هیچ کدوم رایگان مشاوره نمیدن! فقط سجادیان در کل یه بار ویزیت میگیره

مرسی دوستان! دکتر خودش انگار نه انگار که مماخم ضربه خورده خیلی ریلکس یه نگاه کرد فقط الکل زد جای زخممو!

اره دیگه مرجان هول بودم برسم مطب آخرشم دیر رسیدم :(( هفته دیگه قول میدم 6 اونجا باشم خخخخخخ
من اصلا صورتم خونی نبود بعد عمل!

آنجل جان با یه سرنگ سرم رو بریز تو بینی ات! اصلا نترس سرم رو با فشار خالی کن تو بینی ات ! بعد هم سرتو بگیر بالا که همه سرم از حلقت بریزه بیرون!

من چند بار اول که این کار رو می کردم، ببخشیدا لخته خون باهاش میومد بیرون
2738
جانم!!نترس دماغ من عین بتون ارمه شده!!مایده. نه میتونم فشار بدم پایین نه بغل !!!اصلا از جاش تکون نمیخوره !!دکتر بهم گفت خیالت راحت تا صد سالگیت افت نمیکنه!!!!من همش از این افت دماغ گوشتیا میترسیدم
مانی میدونی یه تبلیغ برای ای فؤن دیدم از طبقه چهارم پرتش کرد پایین بعد سالم موند!!حالا فیلم تبلیغاتی دماغ مایده باید درست کنیم !!!دماغش با تریلی تصادف کرده چیزیش نشده!!!ببین مایده مفتی داری. مانکن دماغ میشی؟؟!!!!!!!
دلم تنگ شده براى ولگردی تو مطبش یه کم سربسر مردم بذارم این دخترا ی وسواسیو بذارم سرکار
یه بار مایده یه دختر گچشو تازه باز کرده بود به شوخی گفتم دماغت کجه!!بعد نیم ساعت بعد رفتم تو دکتر ببینم فحش بود که بهم میداد دکی !!کلی بهم بد گفت خود دکی هم میخندید فحش میداد!!میگفت جون مادرت مردمو اذیت نکن من بدبخت باید جواب سرکاریای تو رو بدم
بیحسی. بر میگرده!فروز تو مطب نمیری دیگه؟
دختره از مطب اومد بیرون من پریدم دستشویی..کلی دختره گریه کرده بود!!خیلی خل بود..اخه خودش چشم داره میبینه دماغش خوشگل شده منتظره من بهش بگم کجه!خوب حقشه!وای جون تو قایم شدم..قیافه دکتر باحال بود. رفتم تو!!چه فحشایی نوش جان کردم
2706