2726
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396621 بازدید | 46604 پست
چه باحاله دکترت!!خیلی بیخیاله!!من که جاش بودم میگفتم اگه دماغت بعدا خراب بشه مقصر خودت بودی که ضربه موردی ولی بامرامه که باز بهت ارامش داده!!خودمونیم مایده دماغت ترکیدهااا!حواست کجاست بچه
راستی مایده بغل Mvm ات خط افتاده
تو عکس که کلا بینی خیلی ناجور میفته،من که تا ورما نره دیگه عکس نمیندازم.

خدا کنه دو هفته بعد که میرم آمپول بزنم باعث شه ورمم کامل بره.تو تا حالا تو مطبش کسیو دیده بودی که آمپول زده باشه و ورمش خیلی کمتر شده باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ستاره جونم خیلی لطف داری گلم خدا رو شکر که از بینیت راضی هستی

مائده خیالم راحت شد بینیت چیزی نشد از این به بعد بیشتر مواظب باش دخملم

نیوشا جون یک هفته هست که با فرهنگ عمل کردم شما خوبی مماخت در چه حاله؟

خیلی جالبه
من موندم،اگر دکتر از بینی من راضیه چرا برگه طب نگار نداد که برم عکس بگیرم!
دارم شدید رو گزینه ترمیم فکر میکنم،چون اینجوری نمیتونم ادامه بدم.نمیشه بیخودی دلخوش بود.
.خدا خودش رحم کنه به من.
2728
انشان اگه ممکنه عکس بینیتو بذار شاید واقعا بینیت اونطور که خودت فکر میکنی ایرادی نداشته باشه هنوز فکر کنم زود باشه برای قضاوت من یادم غزل هم که با محبی عمل کرده مثل شما اوایل زیاد راضی نبود اما به مرور درصد رضایتش بیشتر شد

اریایی میشورم اولش بازه بینیم بعد دوتاش کیپ میشه آبجیم میگه ب خاطر اینه ک ورم داره داخل بینیت هرچیم شستشو میدم خون آبه نمیاد اول ک تامپونو برداشت تنفسم عالی بود اما الان نهخدا کنه زودتر خوب شه خیلی ورم دارم خودمو میبینم میترسم لخته خونم نمیدونم خارج کنه یا نه اخه دکتر روز 15 ام میبینتم یکی دیگه تامپونو برمیداره و چسبو عوض میکنه

فدات دخملی جون بوس
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
خواهش میکنم مائده جونم

نه گفتم که دکی گفت مماخت هیچیش نمیشه نگران نباش ولی عزیزم خیلی مراقب باش . دختر مگه هولی که با خودت اینطوری میکنی .
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
دوستای گلم من واسه دختر خالم میخام وقت بگیرم اونم خیلی حساسه ...یه مشاوره رایگان خوب بهم بدید که بین محبی ،یحیوی، و سجادیان کدومو وقت بگیرم ؟؟؟؟؟؟
بینی استخوانی و یه کم سر پایینی ...راهنمایی کنید با کدوم دکتر عمل شه ...
2706