2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم دارم دنبال دکتر خوب می گردم... خونمون هم نیرو هواییه ... این دکترا رو پیدا کردم ولی هنوز خودم نرفتم ببینم چه جورین .. دارم می گردم یه دکتری پیدا کنم که بیمارستانشم به بیمه مون بخوره ...
1.رزا پرستنده چهر... مطبش اول خ پنجمه نیرو هواییه
2.سودابه بهراد... مطبش فلکه دوم خ پنجم نیرو هواییه ... دستگاه سونو داره تو مطبش...دوبار پیشش رفتم ...
3.دکتر زهرا توکل ... مطبش تو خ پیروزیه تقاطع خ پنجم ... مطبش خیلی شیکه .. سونو نداره ... تعریفشو شنیدم
من دارم اطلاعات جمع می کنم...نتیجه رو بهتون میگم...شما هم اگه اطلاعاتی دارین بگید منم استفاده کنم
2714
خواهش می کنم یاسمین جان ..منم دنبال دکتر خوب تو همین حوالی هستم فقط یه شرایط خاصی می خوام باشه ... اول می خوام : نظرش حتما روی زایمان طبیعی باشه ... بعد می خوام بیمارستانش بیمه مونو داشته باشه (بیمه تکمیلی البرز)... مهربون باشه ... خوب راهنمایی کنه و حال حرف زدن داشته باشه ... اگه دستگاه سونو هم تو مطبش داشته باشه دیگه نور علی نوره ... ولی تا حالا که موفق به یافتن نشدم ... شما چی؟
مامان فاطمه جون منم خیلی دنبالش گشتم تا این دکتر کوچکی رو یکی از دوستانم معرفی کرد
رفتم پیشش دکتر خوبیه و وقته آدم و زیاد تلف نمیکنه بعدشم معتقد به زایمان طبیعی هم هست
فعلا که واسه کارای اولیه رفتم پیشش
شما مامان هستی یا میخوای بشی؟
سلام مامان فاطمه جون دکتر کوچکی فکر نمیکنم سونو داشته باشه بیمارستاناشم مردم.مادران.پارسا.پاسارگاد.تهرانپارس
امیدوارم که به بیمه شما بخوره
فقط هم روزهای زوج هست منم خودم چهارشنبه میخوام برم پیشش جواب آزمایشامو نشون بدم
من 5 ساله ازدواج کردم و4 ماهه که اقدام کردم شما چطور؟
یاسمین جان بیمه مون به بیمارستاناشون می خوره ، شماره مطبش رو برام می ذاری؟ راستی می دونی برای زایمان اهل پول جداگانه هست یا نه؟
من دو سال و نیمه ازدواج کردم و قص نی نی دار شدن دارم ، اقدام نکردم ولی هنوز...الان تو کار دندونپزشکی رفتنم...بعد از دندونام اقدام می کنم ...
یه سوال هم دارم ازت ... اینا رو جواب بده ازت می پرسم ... ایشالا زودی زودی مامان بشی
2706