2703
2553
عنوان

ممکنه باردار باشم.

19760 بازدید | 80 پست
سلام دوستای عزیزمن دوره پریودم 29-31 روزست البته دوسه ماهه آخر پریودم منظمه دقیقا سر موعد شدم یعنی 4 بهمن .تو حول و حوش تاریخ تخمک گذاری اقدام کردیم البته با برنامه ریزی نبود فی البداهه.....از یک هفته بعد اقدام کمر در د شدید گرفتم دل درد شدید گرفتم به حدی که اصلا نمیتونستم خم و راست شم از دردم نتونستم سرکار برم.هنوزم این درد باهام هست ولی کمتر شده،یه روز تهوع عجیب داشتم ولی خم بخیر شد،راه به راه ترشی میخورم،ترشحاتم م کم شده،یه کمم یبوست گرفتم به نظرتون امکانش هست باردار باشم؟یک هفنه مونده به پریودم هنوز،بی بی دارم میترسم بذارم و بخوره تو ذوقم.....شما فکر میکنید باردارم؟؟یا توهم زدم......
خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
زهره جون ممنون میخوام صبر کنم تا موعد پریم شوهرم میگه نذار صبر کن،میگه دلم میگه الان وقتش نیست....اصلا آمادگی ندارم دوباره بخوره تو ذوقم...
میخوام ببینم کسی شرایط مشابه منو داشته یا اینا علائم بارداری هست؟
فکر کنم واسه حالت تهوع و ویار الان یک کم زوه ولی ممکنه حامله باشی و نزدیکای پریودت همون حس های پری رو داشته باشی. ولی این 1 هفته رو صبر نکن بی بی رو بذار انقدرهم استرس نداشته باش. ان شالله که مبارکه
مامان منیل جون منم دقیقا این علایم رو دارم
سه روز هم از موعد پری گذشته
امروز بی بی چک گذاشتم ولی منفی شد
16 ماهه منتظرم
خدایا دیگه طاقت ندارم
نازنین رقیه گلم 12/9/92ساعت20/38 دقیقه دنیای منو باباشو قشنگ کرد خوش اومدی مهربون
وای داری بهم تبریک میگی بهم خدا از دهنت بشنوه خدا کنه خدا کنه.
اصلا استرس ندارم.من 8 ماهه منتظرم این ماههو گفتم هر وقت خدا بخواد همون میشه......در ضمن من هیچ وقت موقع پریم هیچ علائمی نداشتم جز دل پیچه ی کم و دپرس شدن شدید.
از علائم دیگه هم اینه که خیلی زود خسته میشم و دلم میخواد همش بخوابم(البته خپل بودم من)ولی بیشتر شده خواب آلودگیم.
2714
سلام.من دقیقا کاری که تو کردی رو انجام دادم باید امروز یا فردا پری بشم هنوز که خبری نیست .یکم ترشح دارم .حالا میخوام بدونم شما هم قبل پری یکم ترشحو دارین ؟خیلی میترسم اخه پارسالم این موقع من حاملی شدم ولی پوچ بود خیلی اذیت شدم .بچه ها واسه هم دعا کنیم ایشالله هیچکس دردشو نکشه .
پسرم 14 ابان زمینی شد
خداجون ممنون
فری جون من که ماههای قبل نزدیک پری مثلا دو سه روز قبل ترشحاتم خیلی زیاد بود به حدی که وقتی میومد ببخشیدا فکر میکردم ببخشیدا جیشم اومده یا پریم اومده وحالت گرم هم داشت چون منتظر بودم که باردار شم هر بار که میومد فکر میکردم پریود شدم هر دو دقیقه میرفتم نگاه میکردم....... ولی الان ترشحم خیلی کمه.......
مامان منیل جان منم قبل از پری همین حالتارو داشتم با 2 روز تاخیر پریم اومد الان روز 7 پری هستم ترشح که میومد همش فکر میکردم پری شدم میدیدم نه تشریف نیاوردن
وقتی از موعد پریم گذشت داشتم امیدوار میشم که دیدم خاله پری تشریف فرما شدن
2706