2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پارمیس جون ایشالا که بارداری خوبی داشته باشی.....فک کنم طبیعیه حالتت.اما عزیزم حتمآ تو ماه 2 باردای به دکترت بگو طول دهانه ی رحمت رو چک کنه تا خیالت راحت بشه.....من از اول بارداریم کمر دردای بدی داشتم و کمی هم دل درد داشتم.و دهانه ی رحمم کوتاه بود.حتمآ بگو چک کنن......مخصوصآ اگر بعد از یه مدت خوب نشد دل دردت.البته فک نمیکنم چیزی باشه.من برای اطمینان بیشتر بهت میگم
سلام من آتنا هستم تازه به این سایت اومدم فکر می کنم هفته 8بارداری ام حالت تهوع به اون صورت ندارم اما معدم خیلی سنگگینه و اذیتم میکنه.میخواستم بدونم بدی آب هویج چیه آخه من تو این اواخر زیاد مصرف کردم .لطفا راهنماییم کنید.
سلام من آتنا هستم تازه به این سایت اومدم فکر می کنم هفته 8بارداری ام حالت تهوع به اون صورت ندارم اما معدم خیلی سنگگینه و اذیتم میکنه.میخواستم بدونم بدی آب هویج چیه آخه من تو این اواخر زیاد مصرف کردم .لطفا راهنماییم کنید.
2714
بهتره آب هویج و هویج و جگر نخوری دیگه چون ویتامین آ خیبی زیاد داره و برای جنین خوب نیست یعنی ضرر داره. معده ت ربطی به اون نداره کلا در بعضیا معده خیلی اذیت میکنه مثل من. هم سنگینی معده هم سوزش شدید و هم درد شدید معده داشتم که الان بهتر شدم. به خاطر هورمونها معده دیرتر از سابق غذا رو هضم میکنه که هم باعث سنگینی و هم نفخ و هم سوهاضمه میشه
نگران نباش عزیزم طبیعیه
سلام.من تو هفته ی 25 هستم.تو 3 ماه اول بارداریم یه یکی دو سیخ جیگری خوردم.از اولین ماه تا حالا هم 2 یا 3 لیوان اب هویج خوردم خیلی نگرانم.میگن خوب نیست و ویتامین a ممکنه نوزاد لب شکری بیاره.خیلییییییییییییی نگرانم.کلا هر چی به هفته های بارداریم اضافه میشه نگرانیم بیشتر میشه.واقا راسته؟یا من الکی نگرانم؟کمکم کنید
اره دخمل ها میگن تو سه ماهه ی اول بارداری نباید خورد.ولی من یکی دوتایی خوردم.نه بیشتر ندا جونم شما هم با دکیت مشورت کن.نخوری بهتر.ایشالا که نی نی هاتون سلامت به دنیا بیان.برای منم دعا کنید.ادمه دیگه نگران میشه.
ولی دارم سعی میکنم مثبت فکر کنم و قوی باشم.راستی تو دورو اطرافتون کسی بوده که حامله باشه تیروئید هم داشته باشه؟اگه اطلاعات دارید خواهش میکنم بزارید.منتظرم.
2706