2703
2553
چیکار کنیم اینطوری باشم
راهکار بلدین
البته نه اینکه بوی بد بدما ههههههههههههههههههههه
می خوام ببینم اونا چیکار می کنن هر لحظه ادکلن بدستن
دوش ادکلن می گیرن
چی کار می کنن
خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میدونم چی میگی من زن داداشم همیشه اینجوری بود بوی گل میداد انگار خوش بحال داداشم :)
من سعی میکنم هر روز دوش بگیرم و لباسامو عوض کنم به ادکلن هم الرژی دارم و واسه خودم ممنوعش کردم بنابراین هیچوقت بوی گل نمیدم مگه یه دقه بعد از حمام !
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست وامیدم به خداونـــدی اوست
دقیقا یا دوش ادکلن میگیرن و یا ادکلنشون ماندگاریش زیاده‏!البته هر روز دوش هم میگیرن و بدنشونو تمیز میکنن‏!من خودم چن تا ادکلن داشتم که حتی لباسم رو هم میشستم باز بوش از بین نرفته بود‏!
2714
ولی جدا از شوخی فقط عطر موثر نیست

اگر نرن حمام بوی عطر و عرقشون بوی گندی میگیره خخخخخخخ

مرتب حمام مرتب تعویض لباس زیر و رو

مسواک به موقع

لوسیون بدن

پودر های بدن

کف پا و برای انگشتها کرم ولوسیون

دستها کرم و لوسیون

مو ها از این سرماها و کریستالها

زیاد هم نمیزارن عرق کنن
من منحصر به فردم. دوست میدارم و دوست داشته میشوم و آزادم.
بعضیها عرقشون خیلی بو میده هر چه هم اسپری و مام استفاده کنن باز بوی بدی میدن اینجا یه راه حل ساده هست اینکه یه مدتی از پودر گل سنگ یا مرده سنگ استفاده کنن که همه عطاری ها دارن کلا بوی بد عرقشون ریشه کن میشه بعضی ها هم دهنشون بوی بد میده حتی مسواک سه بار در روز میزنن اب نمک قرقره و نخ دندان میزنن باز دهنشون بو میده باید علت اصلی رو ببینن چیه یا یه جایی از بدنشون عفونت داره یا دندانشون خرابه
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
هر روز حمام میکنم - روغن بچه می زنم به بدنم ولی اینا لا مسب (ههههههههههه) یه چیز دیگن
باب اخه ادکلن و عطر گرونه به قیاشون نمی خوره اینقدر پولدار باشن
خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین
به خودشون میرسن...تو انتخاب لباس و عطر و آرایششون افراط و تفریط نمیکنن...هرچیزی رو با هرچی نمیپوشن...تو خونه هم همیشه خودشون رو تمیز نگه میدارن...به اتوکشی و تمیزی لباساشون اهمیت میدن...اصلا شلخته نیستند...حمام روزانه رو فراموش نمیکنن...
2706