2410
2553
عنوان

زایمان در بیمارستان چمران تهران

40199 بازدید | 42 پست
سلام ممنون میشم اگه اطلاعات جدیدی دارین در اختیارم بذارین..یا اگر کسی اینجا زایمان کرده تجربه شو بگه..
به احتمال زیاد قراره سزارین بشم ..اگه کسی اطلاعاتی در مورد کادر بیهوشی بیمارستان داره کمکم کنه...من هنوز نمیدونم بی حسی رو انتخاب کنم یا بیهوشی...
راستی شنیدم چمران بخیه جذبی نمیزنه ، درسته؟
من سه سال پیش به روش اسپاینال زایمان طبیعی داشتم
از همه چیزش هم خیلی راضی بودم
برخورد پرسنلش هم عالی بود
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام من هم پسرم رو تو بیمارستا ن چمران به دنیا آوردم , سزارین شدم بیهوشی کامل , بخیه هام رو هم جذبی زد خودم خواستم
اواخر اردیبهشت هم زایمان دومم رو اونجا انجام میدم ولی نمیدونم اسپاینال انتخاب کنم یا بیهوشی رو؟!!
در کل راضی بودم
مبارک باشه مونا جون.انشااله بخ سلامتی زایمان دومت رو انجام بدی....
یعنی خودم باید فبل از عمل بگم که جذبی میخام؟ هزینه اضافی باید بدم؟
شمارو چند روز تو بیمارستان نگه داشتن؟
2714
هزینه بیمارستان با بیمه ارتش برای سزارین چند ه؟
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
سلام نفیسه جون. یعنی الان دیگه نمی خوای طبیعی؟؟؟

من مطب خانم دکتر رفتم. گفتم بهش می خوام طبیعی باشم, خندید گفت همه اولش همینو می گن ولی بعدش نه.

ازش پرسیدم برم چمران پرونده تشکیل بدم, گفت نه. گفت هر وقت دردت گرفت می آیی اونجا. آخه من آزاد می خوام برم. دفتر چه ام خدمات درمانیه. حالا واقعا نمی خواد پرونده تشکیل بدم تو چمران؟؟؟ اگه موقع زایمان قبولم نکنن چی؟؟؟

سوال بعدیم اینه که اونجا خدمات درمانی قبول می کنن یا فقط همون نیروهای مسلح.؟؟؟ اگه تکمیلی قبول می کنن چه بیمه ای؟؟؟ و تا کی فرصت دارم واسه ی تکمیلی؟؟؟

بعدشم می خواستم بدونم دکتر می آد بالاسرم یا نه.؟؟؟ آخه چند تا تاپیکه بیمارستان چمران بود و هرکی یه چیزی می گه.بعضی ها آزاد هم بودن اما گفتن دکتر مغازه نیومده بالاسرشون.

دیگه اینکه غیر از هزینه ی بیمارستان دکتر مغازه ای دستمزد جدا می گیره یا نه؟؟؟ اینم یه سری آزاد بودن و گفتن می گیره هزینه ی دستمزد

ممنون می شم نفیسه جان اگه جوابامو بدی.
2706