2410
2553
عنوان

درمان فیبروم یا تومور خوشخیم رحمی

| مشاهده متن کامل بحث + 224742 بازدید | 454 پست
2.عدم تعادل ترشح هورمونها رو باید با دو روش زیر درمان کرد
الف-ویتاگنوس که با تاثیر بر روی هیپوتالاموس ترشح هورمونهای زنانه را تنظیم میکند
ب-با وارد کردن فیتو استروژن در خون باعث توقف ترشح موقت استروژن میشویم
مثلا با خوردن کرفس- رازیانه-و......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
آلما فکر می کنم توازن انرژی می تونه به چاکراها هم مربوط بشه. باز هم در زمینه چاکرا درمانی می تونم کتاب شیوه کار با چاکراها رو بهتون معرفی کنم. شفای زندگی رو حتما بخرید. من واقعا به دلایل ذهنی بیماری عقیده دارم.
خیلی خوب یادمه که حتی موقعی که 21 ساله هم بودم، بدون اینکه ازدواج کرده باشم نگران رحمم بودم.
خیلی ناخودآگاه احساس نگرانی داشتم. و حالا با این موضوع خوش خیم دارم دست و پنجه نرم می کنم.
تنها چیزی که می تونم بهتون بگم اینه که بی جهت آینده رو پیش بینی نکنید. به خودتون انرپی بدین. شما هر چیزی رو که نگرانتون می کنه و هنوز اتفاق نیفتاده بهش فکر می کنید و این باعث می شه که ذهنتون تحلیل بره و فقط نگران باشین.
دعا کردن واقعا مفیده. با ایمان قوی همه چیز رو به دست خدا بسپارید.
منظورم این بود که با افکار مخرب نباید انرژی خودمون رو بگیریم. یعنی با فکر کردن به آینده ای که هنوز نیومده نباید منفی بافی کنیم. وقتی که دعا می کنیم یعنی همه چیز رو به دست خدا سپردیم. از حال باید لذت ببریم وآینده رو فقط درست بسازیم.
2714
ایوا وآلما ی عزیز
من خیلی خوشحالم که در این تاپیک با افراد محکم واستواری مثل شما آشنا شدم ... واقعا خوشم اومد ، ولی از اینکه ایوا جون گفت شوهرش درکش نمیکنه خیلی ناراحت شدم . من درسته که این مشکل رودارم ولی شوهرم تا اینجای کنار همراهم بوده وخیلی درکم کرده اتفاقا برای من برعکسه اونی که خیلی ناراحته از این موضوع منم ، شوهرم میگه هر چی خدا بخواهد راضیه .. راستش من هم این مشکل روبرای خانواده ام نگفتم فقط بجز شوهرم دوتا از دوستان صمیمی ام می دونند علتش هم اینه که بابام مریضه واسترس براش خوب نیست مامانم هم کلی درگیره بیچاره ، فقط نمیخواهم ناراحتی اونها روبیشتر کنم ... من معتقدم تنها کسی که بیشتر میتونه به آدم آرامش بده مادرشه ... از خدا میخواهم مشکلات شما حل بشه وخوشحال وسلامت باشد
یه خبر جدید :
چندروزه دارم عرق کاسنی میخورم
باورتون نمیشه که پوستم که همیشه یه هاله زردی داشت الان براق وشفاف شه
(گفته بودم که برای تقویت کبد خوبه)وسموم بدن که تو کبد ذخیره شدن از بین میبره
حال عمومی ام خدا رو شکر خیلی خوبه
بچه ها یه خبر تازه تر اینکه رازیانه نه تنها حاوی فیتواستروژن هست
تازه به دلیل داشتن یه ماده که اسمش نمیدونم مانع از ایجاد چروک روی پوست میشود
یعنی باعث بالا رفتن حالت کشسانی یا الاستیک پوست میشه
حالا چه ربطی به کلاژن داره والا نمیدونم
2706